Championship · Inglismaa

Derby 2026/27: tabelikoht, tulemused, rekordid ja statistika

Championship 2026/27: Derby on 23. kohal, 12 mänguga 7 punkti. Viimane mäng oli 24. oktoobril: Sheffield United – Derby 1–1. Järgmine mäng on 31. oktoobril: Millwall – Derby.

See hooaeg · Championship 2026/27

23.
Koht
7
Punkte
12
Mänge
10:21
Väravad

Vorm: viik, viik, kaotus, kaotus, viik.

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Käimasolev seeria: 8 mängu järjest võiduta

Treener: John Eustace (alates 14. veebruarist 2025) Kõik treenerivahetused

Järgmine liigamäng

· Millwall – Derby

Viimased 5 liigamängu

KuupäevMängTulemus
24.10Sheffield United – Derby1–1 Vorm: viik.
17.10Derby – Stoke0–1 Vorm: kaotus.
14.10Queens Park Rangers – Derby4–1 Vorm: kaotus.
10.10Derby – Wrexham1–1 Vorm: viik.
19.09Burnley – Derby1–1 Vorm: viik.

Puuduvad

  • Charlie Taylorvigastus · alates 10.10
  • Craig Forsythvigastus · alates 05.09
  • Lewis Travisvigastus
  • Sondre Langåsvigastus · alates 17.10
  • Eiran Cashinmuu põhjus · alates 14.10

Klubi 24.10 liigamängust puudunud mängijad; loetelus on ainult need, kelle täisnimi on meile teada.

Koht vooru järel

15101520241357912VoorDerby: 17, 17, 21, 17, 20, 22, 22, 22, 23, 23, 23, 23Tabeli keskpaikTabeli keskpaikDerby (23.)Tabeli keskpaikDerby (23.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorDerby
117
217
321
417
520
622
722
822
923
1023
1123
1223

See hooaeg numbrites

See hooaeg numbrites
KokkuKodusVõõrsilLiiga
Võidud–viigid–kaotused1–4–70–2–41–2–3–
Löödud väravaid mängus0,830,671,001,45
Sisse lastud väravaid mängus1,751,671,831,45
Väravaid mängus kokku2,582,332,832,89
3+ väravat50%50%50%60%
Mõlemad lõid58%50%67%63%
Väravatest esimesel poolajal (mõlemad meeskonnad)55%64%47%49%
Nullimängud101–
Jäi väravata431–
Kaarte mängus kokku4,34,34,34,0
Oma kaarte mängus2,52,22,8–
Nurgalööke mängus kokku11,112,010,210,5

Selle hooaja liigamängud. Liiga: kõigi selle hooaja liigamängude keskmine.

Suurimad tulemused

Suurimad tulemused
RekordTulemusMäng
Suurim võit6–1Derby 6–1 Rotherham (Championship, märts 2019)
Suurim kaotus0–45 korda, viimati Queens Park Rangers 4–0 Derby (Championship, veebruar 2025)

Parimad hooajad liigade kaupa

Parimad hooajad liigade kaupa
LiigaHooaeguKõige rohkem punktePikim kaotuseta seeriaPikim võiduseeriaKõige rohkem väravaid
Championship1078 2015/1612 2017/187 2016/1785 2014/15
League One292 2023/2415 2022/236 2022/2378 2023/24

Seeriad on ühe hooaja sees. Ainult lõpetatud liigahooajad; kui sama rekord on mitmel hooajal, on kõik need kirjas.

Kohad tabelis ja pikimad seeriad

Kohad tabelis ja pikimad seeriad
LiigaParim kohtHalvim kohtPikim kaotuseta seeriaPikim võiduta seeria
Championship 2014/15–2025/265. 2015/16; arvesse läks 9 hooaega 10-st23. 2021/22; arvesse läks 9 hooaega 10-st12 detsember 2017 – veebruar 201812 detsember 2024 – märts 2025
League One 2022/23–2023/247. 2022/23; arvesse läks 1 hooaeg 2-st7. 2022/23; arvesse läks 1 hooaeg 2-st15 oktoober 2022 – veebruar 20233 3 korda, viimati aprill 2023 – august 2023

Kohad on meie andmetes olevate lõpetatud hooaegade lõputabelitest: punktid, väravate vahe ja löödud väravad; kui klubid on kõigis kolmes võrdsed, jagavad nad kohta. Seeriates on arvestatud järjestikuseid liigamänge selles liigas ka üle hooaja piiri, nii et need võivad olla pikemad kui ühe hooaja sees. Käimasolevat hooaega ei arvestata.

Kas teadsid?

Inglismaa · Championship
90+13
kõige hilisem värav (minut)

Inglismaa esiliigas (Championship) lõi hooaegadel 2015/16–2024/25 kõige hilisema värava Daniel Johnson: minutil 90+13, Preston 1–2 Derby (september 2015).

5 520 mängu põhjal

Korduma kippuvad küsimused

Derby: mis on klubi suurim võit?

Derby: suurim liigavõit meie andmetes on 6–1 – Derby 6–1 Rotherham (Championship, märts 2019).

Derby: kui pikk on klubi pikim kaotuseta seeria?

Derby: pikimad kaotuseta seeriad meie andmetes liigade kaupa – Championship 12 liigamängu järjest (2. detsember 2017 – 10. veebruar 2018); League One 15 liigamängu järjest (25. oktoober 2022 – 4. veebruar 2023).

Derby: mis on klubi parim koht liigatabelis?

Derby: parimad kohad liigatabelis meie andmetes liigade kaupa – Championship 5. koht (2015/16; arvesse läks 9 hooaega 10-st); League One 7. koht (2022/23; arvesse läks 1 hooaeg 2-st).

Liiga leht: Championship Kõik liigad

Rekordid ja parimad hooajad: lõpetatud liigahooajad meie andmetes alates 2014/15; käimasolevat hooaega ei arvestata. Iga fakti periood on kirjas fakti enda tekstis. Andmed: spordiandmete pakkujad ja avaldatud mängutulemused.

Iga päev uus fakt

Iga päev uus kontrollitud fakt meie mänguandmetest ja päeva vihjed – tasuta Telegramis. 18+