Ligue 1 · Prantsusmaa

Lyon 2026/27: tabelikoht, tulemused, rekordid ja statistika

Ligue 1 2026/27: Lyon on 5. kohal, 8 mänguga 14 punkti. Viimane mäng oli 26. oktoobril: Paris Saint-Germain – Lyon 2–0. Järgmine mäng on 31. oktoobril: Lyon – Angers.

See hooaeg · Ligue 1 2026/27

5.
Koht
14
Punkte
8
Mänge
13:7
Väravad

Vorm: viik, võit, kaotus, võit, kaotus.

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Järgmine liigamäng

· Lyon – Angers

Viimased 5 liigamängu

KuupäevMängTulemus
26.10Paris Saint-Germain – Lyon2–0 Vorm: kaotus.
18.10Lyon – Nice2–1 Vorm: võit.
09.10Lens – Lyon2–1 Vorm: kaotus.
19.09Lyon – Rennes4–0 Vorm: võit.
12.09Paris FC – Lyon0–0 Vorm: viik.

Puuduvad

  • Loïs Opendavigastus · alates 18.10
  • Mohamed Ouédraogovigastus · alates 09.10
  • Nicolás Tagliaficovigastus · alates 19.09
  • Adil Hamdaniküsitav
  • Pavel Šulcküsitav

Klubi 26.10 liigamängust puudunud mängijad; loetelus on ainult need, kelle täisnimi on meile teada.

Koht vooru järel

1510151812345678VoorLyon: 4, 4, 2, 4, 2, 4, 1, 5Tabeli keskpaikLyon (5.)Tabeli keskpaikLyon (5.)Tabeli keskpaik

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorLyon
14
24
32
44
52
64
71
85

See hooaeg numbrites

See hooaeg numbrites
KokkuKodusVõõrsilLiiga
Võidud–viigid–kaotused4–2–23–1–01–1–2–
Löödud väravaid mängus1,622,500,751,49
Sisse lastud väravaid mängus0,880,751,001,49
Väravaid mängus kokku2,503,251,752,97
3+ väravat50%75%25%61%
Mõlemad lõid50%75%25%62%
Väravatest esimesel poolajal (mõlemad meeskonnad)45%62%14%41%
Nullimängud312–
Jäi väravata202–
Kaarte mängus kokku3,64,33,03,7
Oma kaarte mängus1,51,81,3–
Nurgalööke mängus kokku10,611,310,09,3

Selle hooaja liigamängud. Liiga: kõigi selle hooaja liigamängude keskmine.

Suurimad tulemused

Suurimad tulemused
RekordTulemusMäng
Suurim võit6–0Kaks korda: Lyon 6–0 Angers (Ligue 1, august 2019) ja Nantes 0–6 Lyon (Ligue 1, november 2016)
Suurim kaotus0–5Paris Saint-Germain 5–0 Lyon (Ligue 1, oktoober 2018)

Parimad hooajad liigade kaupa

Parimad hooajad liigade kaupa
LiigaHooaeguKõige rohkem punktePikim kaotuseta seeriaPikim võiduseeriaKõige rohkem väravaid
Ligue 11278 2017/1816 2020/218 2017/1887 2017/18

Seeriad on ühe hooaja sees. Ainult lõpetatud liigahooajad; kui sama rekord on mitmel hooajal, on kõik need kirjas.

Kohad tabelis ja pikimad seeriad

Kohad tabelis ja pikimad seeriad
LiigaParim kohtHalvim kohtPikim kaotuseta seeriaPikim võiduta seeria
Ligue 1 2014/15–2025/262. kaks korda: 2014/15 ja 2015/167. 3 korda, viimati 2022/2316 september 2020 – jaanuar 202111 juuni 2023 – november 2023

Kohad on meie andmetes olevate lõpetatud hooaegade lõputabelitest: punktid, väravate vahe ja löödud väravad; kui klubid on kõigis kolmes võrdsed, jagavad nad kohta. Seeriates on arvestatud järjestikuseid liigamänge selles liigas ka üle hooaja piiri, nii et need võivad olla pikemad kui ühe hooaja sees. Käimasolevat hooaega ei arvestata.

Vastasseisud

Kas teadsid?

Prantsusmaa · Ligue 1
4
peatreenerit ühel hooajal (vähemalt)

Prantsusmaa kõrgliigas (Ligue 1) vahetas hooaegadel 2016/17–2024/25 kõige tihedamini treenerit Lyon: hooajal 2023/24 vähemalt 4 eri peatreenerit.

3 171 mängu põhjal
Prantsusmaa · Ligue 1
90+16
kõige hilisem värav (minut)

Prantsusmaa kõrgliigas (Ligue 1) lõi hooaegadel 2015/16–2024/25 kõige hilisema värava Ainsley Maitland-Niles: minutil 90+16, Lyon 4–3 Brest (aprill 2024).

3 551 mängu põhjal
Prantsusmaa · Ligue 1
36
punkti viimase hetke väravatest

Prantsusmaa kõrgliigas (Ligue 1) on alates hooajast 2015/16 viimasel hetkel kõige rohkem punkte välja kiskunud Lyon: 90. minutil või hiljem löödud väravad on toonud 36 punkti juurde, rohkem kui ükski teine klubi.

3 856 mängu põhjal
Prantsusmaa · Ligue 1
20
nurgalööki ühes mängus

Prantsusmaa kõrgliigas (Ligue 1) on alates hooajast 2015/16 ühes mängus kõige rohkem nurgalööke teeninud Lyon: 20 nurgalööki – ja jäi ometi kaotajaks (Lyon 0–4 Lens, mai 2026).

3 856 mängu põhjal

Korduma kippuvad küsimused

Lyon: mis on klubi suurim võit?

Lyon: suurim liigavõit meie andmetes on 6–0, kaks korda – Lyon 6–0 Angers (Ligue 1, august 2019) ja Nantes 0–6 Lyon (Ligue 1, november 2016).

Lyon: kui pikk on klubi pikim kaotuseta seeria?

Lyon: pikim kaotuseta seeria meie andmetes on 16 liigamängu järjest (Ligue 1, 18. september 2020 – 9. jaanuar 2021).

Lyon: mis on klubi parim koht liigatabelis?

Lyon: parim koht liigatabelis meie andmetes on 2. koht (Ligue 1, kaks korda: 2014/15 ja 2015/16).

Liiga leht: Ligue 1 Kõik liigad

Rekordid ja parimad hooajad: lõpetatud liigahooajad meie andmetes alates 2014/15; käimasolevat hooaega ei arvestata. Iga fakti periood on kirjas fakti enda tekstis. Andmed: spordiandmete pakkujad ja avaldatud mängutulemused.

Iga päev uus fakt

Iga päev uus kontrollitud fakt meie mänguandmetest ja päeva vihjed – tasuta Telegramis. 18+