Serie A · Itaalia

Fiorentina 2026/27: tabelikoht, tulemused, rekordid ja statistika

Serie A 2026/27: Fiorentina on 18. kohal, 8 mänguga 4 punkti. Viimane mäng oli 25. oktoobril: Inter – Fiorentina 2–1. Järgmine mäng on 29. oktoobril: Fiorentina – Atalanta.

See hooaeg · Serie A 2026/27

18.
Koht
4
Punkte
8
Mänge
9:19
Väravad

Vorm: võit, viik, kaotus, kaotus, kaotus.

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Treener: Paolo Vanoli Kõik treenerivahetused

Järgmine liigamäng

· Fiorentina – Atalanta

Viimased 5 liigamängu

KuupäevMängTulemus
25.10Inter – Fiorentina2–1 Vorm: kaotus.
18.10Fiorentina – Como1–3 Vorm: kaotus.
10.10Genoa – Fiorentina2–1 Vorm: kaotus.
20.09Fiorentina – Napoli1–1 Vorm: viik.
11.09Venezia – Fiorentina2–4 Vorm: võit.

Puuduvad

  • Arthur Attavigastus · alates 10.10
  • Fabiano Parisivigastus · alates 24.08
  • Luca Ranierivigastus · alates 18.10
  • Riccardo Sottilvigastus · alates 24.08

Klubi 25.10 liigamängust puudunud mängijad; loetelus on ainult need, kelle täisnimi on meile teada.

Koht vooru järel

15101520123456789VoorFiorentina: 20, 20, 20, 15, 17, 19, 18, 18, 18Tabeli keskpaikTabeli keskpaikFiorentina (18.)Tabeli keskpaikFiorentina (18.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorFiorentina
120
220
320
415
517
619
718
818
918

See hooaeg numbrites

See hooaeg numbrites
KokkuKodusVõõrsilLiiga
Võidud–viigid–kaotused1–1–60–1–31–0–3–
Löödud väravaid mängus1,120,751,501,56
Sisse lastud väravaid mängus2,382,252,501,56
Väravaid mängus kokku3,503,004,003,12
3+ väravat88%75%100%60%
Mõlemad lõid75%75%75%58%
Väravatest esimesel poolajal (mõlemad meeskonnad)43%50%38%44%
Nullimängud000–
Jäi väravata211–
Kaarte mängus kokku4,03,54,53,3
Oma kaarte mängus2,12,02,3–
Nurgalööke mängus kokku8,911,56,39,5

Selle hooaja liigamängud. Liiga: kõigi selle hooaja liigamängude keskmine.

Suurimad tulemused

Suurimad tulemused
RekordTulemusMäng
Suurim võit6–0Kaks korda: Lecce 0–6 Fiorentina (Serie A, oktoober 2024) ja Fiorentina 6–0 Genoa (Serie A, jaanuar 2022)
Suurim kaotus0–6Napoli 6–0 Fiorentina (Serie A, jaanuar 2021)

Parimad hooajad liigade kaupa

Parimad hooajad liigade kaupa
LiigaHooaeguKõige rohkem punktePikim kaotuseta seeriaPikim võiduseeriaKõige rohkem väravaid
Serie A1265 2024/2510 2024/258 2024/2563 2016/17

Seeriad on ühe hooaja sees. Ainult lõpetatud liigahooajad; kui sama rekord on mitmel hooajal, on kõik need kirjas.

Kohad tabelis ja pikimad seeriad

Kohad tabelis ja pikimad seeriad
LiigaParim kohtHalvim kohtPikim kaotuseta seeriaPikim võiduta seeria
Serie A 2014/15–2025/264. 2014/1515. 2025/2610 september 2024 – detsember 202418 veebruar 2019 – september 2019

Kohad on meie andmetes olevate lõpetatud hooaegade lõputabelitest: punktid, väravate vahe ja löödud väravad; kui klubid on kõigis kolmes võrdsed, jagavad nad kohta. Seeriates on arvestatud järjestikuseid liigamänge selles liigas ka üle hooaja piiri, nii et need võivad olla pikemad kui ühe hooaja sees. Käimasolevat hooaega ei arvestata.

Vastasseisud

Kas teadsid?

Itaalia · Serie A
90+13
kõige hilisem võiduvärav (minut)

Itaalia kõrgliigas (Serie A) on hooaegadel 2021/22–2024/25 kõige hilisem võiduvärav löödud alles 90+13. minutil: Fiorentina kiskus 3–2 võidu Cagliari vastu (mai 2024).

1 521 mängu põhjal

Korduma kippuvad küsimused

Fiorentina: mis on klubi suurim võit?

Fiorentina: suurim liigavõit meie andmetes on 6–0, kaks korda – Lecce 0–6 Fiorentina (Serie A, oktoober 2024) ja Fiorentina 6–0 Genoa (Serie A, jaanuar 2022).

Fiorentina: kui pikk on klubi pikim kaotuseta seeria?

Fiorentina: pikim kaotuseta seeria meie andmetes on 10 liigamängu järjest (Serie A, 22. september 2024 – 8. detsember 2024).

Fiorentina: mis on klubi parim koht liigatabelis?

Fiorentina: parim koht liigatabelis meie andmetes on 4. koht (Serie A, 2014/15).

Liiga leht: Serie A Kõik liigad

Rekordid ja parimad hooajad: lõpetatud liigahooajad meie andmetes alates 2014/15; käimasolevat hooaega ei arvestata. Iga fakti periood on kirjas fakti enda tekstis. Andmed: spordiandmete pakkujad ja avaldatud mängutulemused.

Iga päev uus fakt

Iga päev uus kontrollitud fakt meie mänguandmetest ja päeva vihjed – tasuta Telegramis. 18+