Korvpall

Iisraeli superliiga tabel ja tulemused 2026/27

Iisraeli superliiga 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Hapoel Jerusalem, kes on võitnud kõik 3 mängu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

21
mängu
168,4
punkti mängus
10%
lisaajale
52%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 39,9 · 40,3 · 41,9 · 43,0

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Hapoel Jerusalem330100%250:203
2Maccabi Tel Aviv32167%326:275
3Hapoel Tel Aviv32167%236:219
4Ironi Eilat32167%260:245
5Maccabi Ironi Ramat Gan32167%280:271
6Bnei Herzliya32167%278:278
7Galil Elyon32167%274:287
8Hapoel HaEmek31233%231:224
9Nes Ziona31233%236:245
10Maccabi Ashdod31233%209:220
11Hapoel Holon31233%229:245
12Maccabi Rishon31233%233:259
13Ironi Kiryat Ata31233%263:291
14Hapoel Beer Sheva3030%231:274

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Bnei Herzliya392,792,71–11–0
Galil Elyon391,395,71–01–1
Hapoel Beer Sheva377,091,30–20–1
Hapoel HaEmek377,074,70–11–1
Hapoel Holon376,381,70–11–1
Hapoel Jerusalem383,367,71–02–0
Hapoel Tel Aviv378,773,01–11–0
Ironi Eilat386,781,71–01–1
Ironi Kiryat Ata387,797,01–00–2
Maccabi Ashdod369,773,31–10–1
Maccabi Ironi Ramat Gan393,390,31–01–1
Maccabi Rishon377,786,31–20–0
Maccabi Tel Aviv3108,791,72–00–1
Nes Ziona378,781,70–11–1

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1Z. BryantBnei Herzliya37224,00,06,7
2A. CaverMaccabi Ironi Ramat Gan36220,70,03,0
3R. TurnerMaccabi Ashdod36120,30,02,3
4E. GermanHapoel Tel Aviv35317,70,03,0
5A. masonGalil Elyon35217,30,04,3
6M. HallHapoel HaEmek34916,30,01,3
6M. KempGalil Elyon34916,30,02,3
8J. AdamsMaccabi Ironi Ramat Gan34715,70,05,0
8K. McCullumIroni Eilat34715,70,08,3
8N. KnightBnei Herzliya34715,70,00,7
11J. ChristopherNes Ziona34515,00,03,7
11J. TillmanMaccabi Rishon34515,00,00,7
13A. SanogoHapoel Holon34414,70,01,3
14H. WoodsIroni Kiryat Ata22914,50,06,0
15T. RadfordIroni Kiryat Ata34314,30,03,3

Hooaja kõigi 21 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1Z. BryantBnei Herzliya338,049%45%77%
2A. CaverMaccabi Ironi Ramat Gan333,255%43%80%
3R. TurnerMaccabi Ashdod334,650%45%43%
4E. GermanHapoel Tel Aviv324,365%43%100%
5A. masonGalil Elyon331,650%24%94%
6M. HallHapoel HaEmek330,764%–58%
6M. KempGalil Elyon329,756%–56%
8J. AdamsMaccabi Ironi Ramat Gan329,950%29%89%
8K. McCullumIroni Eilat327,433%60%71%
8N. KnightBnei Herzliya329,569%–67%
11J. ChristopherNes Ziona329,938%21%87%
11J. TillmanMaccabi Rishon329,049%–60%
13A. SanogoHapoel Holon323,161%–60%
14H. WoodsIroni Kiryat Ata234,045%31%58%
15T. RadfordIroni Kiryat Ata328,067%44%65%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Maccabi Tel Aviv364%39%84%–26,36,35,014,0
Hapoel Tel Aviv358%32%73%–14,08,33,312,3
Ironi Eilat358%33%71%–17,79,31,716,0
Galil Elyon356%35%70%–17,78,72,713,0
Bnei Herzliya354%33%73%–16,37,72,315,0
Hapoel Jerusalem354%42%79%–19,39,04,316,0
Nes Ziona354%22%75%–18,38,72,715,7
Ironi Kiryat Ata353%36%67%–18,77,72,017,3
Hapoel HaEmek352%29%74%–17,311,02,017,0
Maccabi Rishon352%32%67%–18,08,73,317,0
Hapoel Holon351%34%70%–20,09,04,316,3
Maccabi Ironi Ramat Gan350%39%79%–19,78,71,713,0
Hapoel Beer Sheva347%33%66%–18,79,01,017,0
Maccabi Ashdod343%37%64%–14,76,32,013,0

Hooaja kõigi 21 peetud mängu meeskonnastatistika põhjal, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Maccabi Ironi Ramat Gan – Ironi Kiryat Ata
Maccabi Ironi Ramat Gan: A. Caver 23, J. Adams 21, B. Washington 17Ironi Kiryat Ata: T. Radford 20, Y. Levin 15, J. Cohen 14
90:88
Maccabi Ashdod – Galil Elyon
Maccabi Ashdod: I. Hill 22, R. Turner 18, S. Dawson 13Galil Elyon: A. mason 17, I. Moskowitz 13, M. Kemp 11
66:77
Bnei Herzliya – Ironi Eilat
Bnei Herzliya: Z. Bryant 36, N. Knight 26, D. Hannahs 17Ironi Eilat: K. McCullum 18, N. Omot 18, J. Dickey III 14
96:93
Hapoel Tel Aviv – Hapoel Jerusalem
Hapoel Tel Aviv: E. Bryant 17, T. Ginat 12, B. Timor 9Hapoel Jerusalem: S. Milton 16, K. Lofton 13, J. Smith 13
60:70
Hapoel HaEmek – Nes Ziona
Hapoel HaEmek: C. J. Elleby 19, N. Misgav 16, R. Menco 13Nes Ziona: J. Rowe 13, P. Lee 13, V. Amsellem 13
66:78

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 21 mängu

Näita

Rekordid

Iisraeli superliiga
9

Iisraeli superliigas läks hooajal 2025/26 lisaajale 9 mängu 213-st – umbes iga 24. mäng.

Iisraeli superliiga
25

Iisraeli superliigas on alates hooajast 2008/09 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Maccabi Tel Aviv: 25 võitu järjest hooajal 2010/11.

Eelmine hooaeg 2025/26

213
mängu
170,5
punkti mängus
4%
lisaajale
53%
koduvõite

Esimene poolaeg: 86,5 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Iisraeli superliiga: kes juhib tabelit?

Iisraeli superliiga 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Hapoel Jerusalem, kes on võitnud kõik 3 mängu.

Iisraeli superliiga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Hapoel HaEmek – Maccabi Ironi Ramat Gan.

Iisraeli superliiga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 14 meeskonda.

Iisraeli superliiga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 21 mängu, viimane 26. oktoobril.