Austria

2. Liga tabel ja tulemused 2026/27

2. Liga 2026/27: tabelit juhib 24. oktoobri seisuga FC Blau-Weiß Linz, kes on 10 mänguga kogunud 25 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 80 mängu

3,11
Väravaid mängus
59%
3+ väravat
55%
Mõlemad lõid
4,72
Kaarte mängus
49%
Koduvõidud
46%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 81% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1FC Blau-Weiß Linz1081126:6+2025Vorm: võit, võit, viik, võit, võit.
2First Vienna1081121:9+1225Vorm: võit, võit, võit, võit, võit.
3Austria Vienna (Am)1061317:13+419Vorm: kaotus, võit, võit, viik, võit.
4Admira Wacker1060413:10+318Vorm: võit, kaotus, võit, võit, võit.
5SKU Amstetten1045118:14+417Vorm: võit, võit, viik, viik, võit.
6Austria Salzburg1051417:14+316Vorm: viik, kaotus, võit, võit, kaotus.
7Wacker Innsbruck1042412:11+114Vorm: viik, viik, võit, kaotus, kaotus.
8FC Liefering1042420:22−214Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, viik.
9Floridsdorfer AC1041514:16−213Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, kaotus.
10Voitsberg1033419:19012Vorm: viik, võit, kaotus, kaotus, võit.
11Schwarz-Weiß Bregenz1033413:15−212Vorm: võit, kaotus, kaotus, viik, viik.
12SKN St. Pölten103258:10−211Vorm: võit, võit, kaotus, viik, viik.
13Sturm Graz II1022616:24−88Vorm: viik, viik, kaotus, kaotus, kaotus.
14WSPG Wels1022613:25−128Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, kaotus.
15SV Kapfenberg1021712:19−77Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, viik.
16Rapid Wien II1021710:22−127Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, viik, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

1510151612345678910VoorFC Blau-Weiß Linz: 4, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1First Vienna: 3, 7, 9, 5, 3, 2, 2, 2, 2, 2Austria Vienna (Am): 13, 12, 4, 9, 7, 10, 5, 3, 4, 3Admira Wacker: 10, 14, 12, 13, 9, 9, 11, 9, 5, 4SKU Amstetten: 8, 4, 7, 8, 10, 8, 4, 6, 6, 5Austria Salzburg: 5, 2, 2, 2, 5, 4, 7, 5, 3, 6FC Blau-Weiß Linz (1.)First Vienna (2.)Austria Vienna (Am) (3.)Admira Wacker (4.)SKU Amstetten (5.)Austria Salzburg (6.)FC Blau-Weiß Li… (1.)First Vienna (2.)Austria Vienna… (3.)Admira Wacker (4.)SKU Amstetten (5.)Austria Salzburg (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorFC Blau-Weiß LinzFirst ViennaAustria Vienna (Am)Admira WackerSKU AmstettenAustria Salzburg
143131085
217121442
31941272
41591382
51379105
61210984
71251147
8123965
9124563
10123456

Tulevad mängud

Vorm: viik, kaotus, võit, võit, kaotus. Austria SalzburgVorm: võit, võit, viik, viik, võit. SKU Amstetten keskm. 3,2 väravat3+ väravat: 55%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, viik, viik. SKN St. PöltenVorm: kaotus, kaotus, võit, viik, kaotus. WSPG Wels keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 50%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, kaotus. Floridsdorfer ACVorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, viik. SV Kapfenberg keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 50%keskm. 5,2 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, viik, kaotus. Rapid Wien IIVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, viik. FC Liefering keskm. 3,7 väravat3+ väravat: 80%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, viik, viik. Schwarz-Weiß BregenzVorm: võit, kaotus, võit, võit, võit. Admira Wacker keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, kaotus, kaotus, kaotus. Sturm Graz IIVorm: viik, võit, kaotus, kaotus, võit. Voitsberg keskm. 3,9 väravat3+ väravat: 70%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, võit, kaotus, kaotus. Wacker InnsbruckVorm: kaotus, võit, võit, viik, võit. Austria Vienna (Am) keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit, võit. First ViennaVorm: võit, võit, viik, võit, võit. FC Blau-Weiß Linz keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 65%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Admira Wacker1,301,0040%30%40%2,901,10
Austria Salzburg1,701,4060%60%20%6,403,00
Austria Vienna (Am)1,701,3060%50%40%5,102,40
FC Blau-Weiß Linz2,600,6070%50%50%3,401,50
FC Liefering2,002,20100%80%10%5,503,20
First Vienna2,100,9060%50%50%5,002,60
Floridsdorfer AC1,401,6050%30%40%5,703,00
Rapid Wien II1,002,2060%60%20%4,202,10
SKN St. Pölten0,801,0030%40%20%5,402,70
SKU Amstetten1,801,4050%80%10%3,401,60
SV Kapfenberg1,201,9050%50%10%4,602,50
Schwarz-Weiß Bregenz1,301,5060%40%30%6,102,80
Sturm Graz II1,602,4070%60%0%4,702,70
Voitsberg1,901,9070%90%10%4,301,80
WSPG Wels1,302,5070%80%10%4,602,70
Wacker Innsbruck1,201,1040%30%30%4,302,10

Kõik selle hooaja tulemused

10. voor · 8 mängu
9. voor · 8 mängu

Näita

8. voor · 8 mängu

Näita

7. voor · 8 mängu

Näita

6. voor · 8 mängu

Näita

5. voor · 8 mängu

Näita

4. voor · 8 mängu

Näita

3. voor · 8 mängu

Näita

2. voor · 8 mängu

Näita

1. voor · 8 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1F. Schubert
Voitsberg
82
2R. Vucic
FC Blau-Weiß Linz
61
3N. Lang
Sturm Graz II
51
4S. Malinowski
WSPG Wels
51
5B. Zimmermann
First Vienna
5
6C. Gebauer
Austria Salzburg
5
7D. Peham
SKU Amstetten
5
8Y. Soukouna
First Vienna
5
9L. Piskule
Floridsdorfer AC
43
10T. Gemicibasi
Admira Wacker
42

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1R. Hofer
Austria Salzburg
71
2M. Moswitzer
Austria Vienna (Am)
6
3N. Bitsche
Floridsdorfer AC
5
4I. Drammeh
WSPG Wels
4
5M. Neumann
Floridsdorfer AC
4
6N. Szerencsi
SKN St. Pölten
4
7O. Adejenughure
FC Liefering
4
8S. Spitali
Austria Salzburg
4
9A. Fetahu
Schwarz-Weiß Bregenz
31
10N. Schneider
Floridsdorfer AC
31
Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
C. Demir64,83–
Samuel Sampl66,17+0,03
Achim Untergasser55,60+0,37
Davor Divkovic46,50+0,07
Daniel Pfister45,75+0,73
Emil Ristoskov44,00+0,00
Florian Jager44,50+0,10
Isa Simsek42,75+0,32
Julian Schnur45,25+0,58
Manuel Baumann44,00−0,63
Matthias Gachter46,50−0,03
Markus Greinecker45,75+0,10
Philip Gadler43,25−0,79
Safak Barmaksiz45,50+0,01
Stefan Macanovic44,75−0,38
Alexander Harkam31,67−1,61
Alain Sadikovski31,33−0,73
Josef Spurny35,00+1,03
S. Bosnjak35,33–
Liiga keskmine804,72

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 5,03 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27803,1159%55%49 / 18 / 34
2025/262222,6850%50%41 / 26 / 33
2024/252402,9558%57%43 / 22 / 35
2023/242402,9858%55%44 / 20 / 36
2022/232402,9056%53%44 / 22 / 34

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 80 mängu

1–15'13%
16–30'14%
31–45'19%
46–60'14%
61–75'14%
76–90'26%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 28. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 222 mängu

1–15'15%
16–30'15%
31–45'17%
46–60'17%
61–75'16%
76–90'19%

Esimesel poolajal 48% väravatest · 85. minutist alates 11% · avavärav keskmiselt 29. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

2. Liga: kes juhib tabelit?

2. Liga 2026/27: tabelit juhib 24. oktoobri seisuga FC Blau-Weiß Linz, kes on 10 mänguga kogunud 25 punkti.

2. Liga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Austria Salzburg – SKU Amstetten.

2. Liga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

2. Liga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 80 mängu, viimane 24. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.