Bangladesh

Bangladesh Premier League tabel ja tulemused 2026/27

Bangladesh Premier League 2026/27: tabelit juhib 24. oktoobri seisuga Bangladesh Police, kes on 5 mänguga kogunud 13 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 29 mängu

3,69
Väravaid mängus
69%
3+ väravat
48%
Mõlemad lõid
3,45
Kaarte mängus
38%
Koduvõidud
42%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 75% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Bangladesh Police541014:1+1313Vorm: võit, võit, võit, viik, võit.
2Mohammedan Dhaka440013:0+1312Vorm: võit, võit, võit, võit.
3Bashundhara Kings431015:3+1210Vorm: viik, võit, võit, võit.
4City Club531112:7+510Vorm: võit, viik, võit, kaotus, võit.
5Fortis321015:3+127Vorm: võit, viik, võit.
6Abahani42119:4+57Vorm: viik, võit, võit, kaotus.
7Rahmatgonj MFS51318:806Vorm: kaotus, viik, viik, viik, võit.
8Brothers Union51225:13−85Vorm: kaotus, viik, kaotus, viik, võit.
9PWD Sports Club50322:5−33Vorm: viik, viik, viik, kaotus, kaotus.
10Fakirerpool41034:13−93Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus.
11Arambagh50324:14−103Vorm: viik, viik, kaotus, viik, kaotus.
12Chattogram50054:18−140Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.
13Dhaka Wanderers40042:18−160Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101312345VoorBangladesh Police: 4, 1, 1, 1, 1Mohammedan Dhaka: –, 5, 4, 2, 2Bashundhara Kings: 6, 9, 5, 4, 3City Club: 2, 4, 3, 6, 4Fortis: 1, 2, 2, 3, 5Abahani: 7, 3, 6, 5, 6Bangladesh Police (1.)Mohammedan Dhaka (2.)Bashundhara Kings (3.)City Club (4.)Fortis (5.)Abahani (6.)Bangladesh Poli… (1.)Mohammedan Dhaka (2.)Bashundhara Kin… (3.)City Club (4.)Fortis (5.)Abahani (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorBangladesh PoliceMohammedan DhakaBashundhara KingsCity ClubFortisAbahani
14–6217
2159423
3145326
4124635
5123456

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Abahani2,251,0075%75%25%4,252,00
Arambagh0,802,8060%60%0%3,202,00
Bangladesh Police2,800,2040%20%80%2,801,00
Bashundhara Kings3,750,7575%50%50%3,501,25
Brothers Union1,002,6080%60%0%4,602,60
Chattogram0,803,60100%60%0%3,802,20
City Club2,401,40100%40%40%3,401,40
Dhaka Wanderers0,504,50100%50%0%2,251,50
Fakirerpool1,003,2575%50%0%2,502,25
Fortis5,001,00100%33%67%4,001,33
Mohammedan Dhaka3,250,0050%0%100%2,751,25
PWD Sports Club0,401,000%40%20%4,402,60
Rahmatgonj MFS1,601,6060%80%0%3,200,80

Kõik selle hooaja tulemused

5. voor · 6 mängu
4. voor · 5 mängu

Näita

3. voor · 6 mängu

Näita

2. voor · 6 mängu

Näita

1. voor · 6 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1P. Babou
Fortis
51
2O. Okafor
City Club
5
3S. Diabate
Mohammedan Dhaka
5
4S. Sillah
Fakirerpool
41
5R. Hossain
Bashundhara Kings
31
6A. Okachi
Abahani
3
7E. Islam
City Club
3
8I. Sene
Rahmatgonj MFS
3
9M. Ibrahim
Fortis
3
10M. S. Rana
Mohammedan Dhaka
3

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1S. Sarkar
Brothers Union
3
2A. Ahmed
Arambagh
2
3K. Islam
City Club
2
4M. Bappi Hasan
Chattogram
2
5M. Ganto
Fakirerpool
2
6M. I. Islam
PWD Sports Club
2
7M. Rahman
Brothers Union
2
8M. Rocky
Arambagh
2
9T. Hossain
City Club
2
10Y. Khan
Abahani
2

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
B. Barua––−0,30

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 3,10 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27293,6969%48%38 / 28 / 34
2025/26902,6146%46%40 / 29 / 31
2024/25903,1253%49%42 / 20 / 38
2023/24902,9254%60%28 / 33 / 39
2022/231102,9550%53%37 / 28 / 35

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 29 mängu

1–15'12%
16–30'13%
31–45'17%
46–60'20%
61–75'12%
76–90'26%

Esimesel poolajal 42% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 26. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 90 mängu

1–15'10%
16–30'14%
31–45'19%
46–60'14%
61–75'16%
76–90'26%

Esimesel poolajal 44% väravatest · 85. minutist alates 15% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Bangladesh Premier League: kes juhib tabelit?

Bangladesh Premier League 2026/27: tabelit juhib 24. oktoobri seisuga Bangladesh Police, kes on 5 mänguga kogunud 13 punkti.

Bangladesh Premier League: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 13 meeskonda.

Bangladesh Premier League: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 29 mängu, viimane 24. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.