Belgia

Challenger Pro League tabel ja tulemused 2026/27

Challenger Pro League 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Beerschot VA, kes on 8 mänguga kogunud 21 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 54 mängu

3,15
Väravaid mängus
63%
3+ väravat
54%
Mõlemad lõid
4,41
Kaarte mängus
9,7
Nurgalööke mängus
46%
Koduvõidud
43%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 77% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Beerschot VA870120:7+1321Vorm: võit, võit, võit, võit, võit.
2Dender760111:2+918Vorm: võit, võit, võit, võit, võit.
3AS Eupen750214:7+715Vorm: võit, võit, võit, võit, kaotus.
4Lokeren-Temse741215:11+413Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, võit.
5Francs Borains64029:7+212Vorm: kaotus, võit, võit, võit, kaotus.
6Sporting Hasselt74038:10−212Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit.
7Excelsior Virton731312:9+310Vorm: kaotus, võit, viik, kaotus, kaotus.
8Club Brugge II723211:13−29Vorm: kaotus, viik, viik, kaotus, viik.
9Patro Eisden830511:14−39Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, võit.
10K. Lierse S.K.62227:8−18Vorm: võit, viik, viik, kaotus, võit.
11KRC Genk II822412:15−38Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, viik.
12KAA Gent II72239:13−48Vorm: viik, kaotus, viik, võit, kaotus.
13Seraing United812511:16−55Vorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, võit.
14Liège812513:21−85Vorm: viik, viik, kaotus, kaotus, kaotus.
15RSC Anderlecht II70167:17−101Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101512345678VoorBeerschot VA: 1, 5, 1, 1, 1, 1, 1, 1Dender: 10, 7, 4, 2, 2, 2, 2, 2AS Eupen: 2, 4, 9, 4, 4, 3, 3, 3Lokeren-Temse: 4, 2, 5, 8, 6, 6, 7, 4Francs Borains: 5, 10, 6, 3, 5, 4, 4, 5Sporting Hasselt: 7, 3, 7, 9, 7, 7, 5, 6Beerschot VA (1.)Dender (2.)AS Eupen (3.)Lokeren-Temse (4.)Francs Borains (5.)Sporting Hasselt (6.)Beerschot VA (1.)Dender (2.)AS Eupen (3.)Lokeren-Temse (4.)Francs Borains (5.)Sporting Hasselt (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorBeerschot VADenderAS EupenLokeren-TemseFrancs BorainsSporting Hasselt
11102457
25742103
3149567
4124839
5124657
6123647
7123745
8123456

Tulevad mängud

Vorm: viik, kaotus, viik, võit, kaotus. KAA Gent IIVorm: võit, viik, viik, kaotus, võit. K. Lierse S.K. keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 62%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, võit. Seraing UnitedVorm: viik, viik, kaotus, kaotus, kaotus. Liège keskm. 3,8 väravat3+ väravat: 75%keskm. 4,3 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit, võit. Beerschot VAVorm: kaotus, võit, võit, võit, kaotus. Francs Borains keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 64%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, võit. Patro EisdenVorm: kaotus, kaotus, võit, viik, võit. Lokeren-Temse keskm. 3,4 väravat3+ väravat: 66%keskm. 5,5 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, viik, kaotus, viik. Club Brugge IIVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit. Sporting Hasselt keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 57%keskm. 4,0 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit, võit. DenderVorm: võit, kaotus, viik, kaotus, viik. KRC Genk II keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 52%keskm. 3,5 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit, kaotus. AS EupenVorm: kaotus, võit, viik, kaotus, kaotus. Excelsior Virton keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 64%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
AS Eupen2,001,0071%71%29%5,293,00
Beerschot VA2,500,8862%50%38%3,882,12
Club Brugge II1,571,8671%57%14%3,862,00
Dender1,570,2929%14%71%3,711,43
Excelsior Virton1,711,2957%43%43%4,001,86
Francs Borains1,501,1767%33%33%4,502,17
K. Lierse S.K.1,171,3367%50%33%4,172,00
KAA Gent II1,291,8657%43%14%4,142,00
KRC Genk II1,501,8875%50%25%3,252,25
Liège1,622,6288%88%12%3,751,88
Lokeren-Temse2,141,5757%57%29%4,711,71
Patro Eisden1,381,7575%75%12%6,253,00
RSC Anderlecht II1,002,4357%57%0%5,712,86
Seraing United1,382,0062%75%0%4,752,12
Sporting Hasselt1,141,4343%29%29%4,142,57

Kõik selle hooaja tulemused

8. voor · 5 mängu
7. voor · 7 mängu

Näita

6. voor · 7 mängu

Näita

5. voor · 7 mängu

Näita

4. voor · 7 mängu

Näita

3. voor · 7 mängu

Näita

2. voor · 7 mängu

Näita

1. voor · 7 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Arnold Vula Lamb Luth
Beerschot VA
7
2Abdelsamad Hachem
Excelsior Virton
62
3Maxime Bastian
Francs Borains
5
4Simon Paulet
Liège
43
5Kim Myung-jun
KRC Genk II
4
6Milan Robberechts
Club Brugge II
4
7Radja Nainggolan
Patro Eisden
32
8A. Messoussa
Seraing United
31
9Jakke Van Britsom
Club Brugge II
31
10Kays Ruiz Atil
Liège
31

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Mathias Fixelles
AS Eupen
4
2Dennis Gyamfi
Beerschot VA
31
3Haji Mnoga
Patro Eisden
31
4Omar Sarr
RSC Anderlecht II
31
5Aliou Dembele
Excelsior Virton
3
6Allan Tchaptchet
Excelsior Virton
3
7Andres Labie
Sporting Hasselt
3
8Ihab Goudani El Baraka
Excelsior Virton
3
9Maxime Pau
Lokeren-Temse
3
10Noam Mayoka-Tika
K. Lierse S.K.
3
Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Massimiliano Ledda35,33+0,76
Liiga keskmine284,32

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,70 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27543,1563%54%46 / 15 / 39
2025/262712,8253%55%40 / 25 / 35
2024/252242,8258%55%40 / 24 / 36
2023/242402,8458%58%39 / 21 / 40
2022/231923,0060%59%43 / 21 / 36

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 54 mängu

1–15'15%
16–30'12%
31–45'16%
46–60'17%
61–75'15%
76–90'25%

Esimesel poolajal 43% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 28. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 271 mängu

1–15'13%
16–30'13%
31–45'16%
46–60'16%
61–75'16%
76–90'25%

Esimesel poolajal 43% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 31. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Challenger Pro League: kes juhib tabelit?

Challenger Pro League 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Beerschot VA, kes on 8 mänguga kogunud 21 punkti.

Challenger Pro League: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: KAA Gent II – K. Lierse S.K..

Challenger Pro League: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 15 meeskonda.

Challenger Pro League: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 54 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.