Bosnia ja Hertsegoviina

Premijer Liga tabel ja tulemused 2026/27

Premijer Liga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Zrinjski, kes on 11 mänguga kogunud 30 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 54 mängu

2,52
Väravaid mängus
41%
3+ väravat
50%
Mõlemad lõid
3,81
Kaarte mängus
9,0
Nurgalööke mängus
50%
Koduvõidud
37%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 76% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Zrinjski11100127:7+2030Vorm: kaotus, võit, võit, võit, võit.
2Borac Banja Luka1081119:7+1225Vorm: võit, võit, võit, võit, võit.
3FK Sarajevo115339:6+318Vorm: kaotus, võit, viik, viik, võit.
4Siroki Brijeg1135311:11014Vorm: viik, kaotus, viik, võit, viik.
5Zeljeznicar Sarajevo1134412:15−313Vorm: viik, viik, kaotus, viik, kaotus.
6BSK Banja Luka1133516:19−312Vorm: viik, viik, kaotus, viik, võit.
7Čelik1124511:15−410Vorm: võit, viik, viik, kaotus, viik.
8Sloga Doboj112367:17−109Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.
9Radnik Bijeljina1115516:22−68Vorm: kaotus, viik, võit, viik, kaotus.
10Velež102268:17−98Vorm: kaotus, võit, kaotus, viik, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101357911VoorZrinjski: 3, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1Borac Banja Luka: 1, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2FK Sarajevo: 4, 7, 5, 6, 5, 4, 4, 3, 3, 3, 3Siroki Brijeg: 6, 4, 3, 3, 3, 5, 5, 5, 5, 4, 4Zeljeznicar Sarajevo: 2, 3, 4, 4, 4, 3, 3, 4, 4, 5, 5BSK Banja Luka: 8, 5, 6, 8, 9, 7, 8, 8, 8, 6, 6Zrinjski (1.)Borac Banja Luka (2.)FK Sarajevo (3.)Siroki Brijeg (4.)Zeljeznicar Sarajevo (5.)BSK Banja Luka (6.)Zrinjski (1.)Borac Banja Luka (2.)FK Sarajevo (3.)Siroki Brijeg (4.)Zeljeznicar Sar… (5.)BSK Banja Luka (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorZrinjskiBorac Banja LukaFK SarajevoSiroki BrijegZeljeznicar SarajevoBSK Banja Luka
1314628
2127435
3125346
4126348
5125349
6124537
7124538
8123548
9123548
10123456
11123456

Tulevad mängud

Vorm: viik, viik, kaotus, viik, võit. BSK Banja LukaVorm: kaotus, võit, viik, viik, võit. FK Sarajevo keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 27%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, võit, viik, kaotus. Radnik BijeljinaVorm: viik, kaotus, viik, võit, viik. Siroki Brijeg keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,0 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. Sloga DobojVorm: kaotus, võit, kaotus, viik, kaotus. Velež keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 34%keskm. 3,7 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, kaotus, viik, kaotus. Zeljeznicar SarajevoVorm: kaotus, võit, võit, võit, võit. Zrinjski keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 41%keskm. 3,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, viik, kaotus, viik. ČelikVorm: võit, võit, võit, võit, võit. Borac Banja Luka keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 48%keskm. 3,5 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
BSK Banja Luka1,451,7345%64%9%3,821,18
Borac Banja Luka1,900,7040%40%50%3,700,90
FK Sarajevo0,820,559%18%55%5,092,64
Radnik Bijeljina1,452,0064%82%9%4,643,09
Siroki Brijeg1,001,0045%64%36%3,451,82
Sloga Doboj0,641,5527%36%27%4,002,18
Velež0,801,7040%40%30%3,301,60
Zeljeznicar Sarajevo1,091,3627%64%9%3,452,00
Zrinjski2,450,6455%45%45%3,271,45
Čelik1,001,3655%45%36%3,362,09

Kõik selle hooaja tulemused

11. voor · 5 mängu
10. voor · 4 mängu

Näita

9. voor · 5 mängu

Näita

8. voor · 5 mängu

Näita

7. voor · 5 mängu

Näita

6. voor · 5 mängu

Näita

5. voor · 5 mängu

Näita

4. voor · 5 mängu

Näita

3. voor · 5 mängu

Näita

2. voor · 5 mängu

Näita

1. voor · 5 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1A. Ilic
Zrinjski
9
2N. Bilbija
Zrinjski
9
3D. Teodorovic
Radnik Bijeljina
8
4A. Masic
Čelik
7
5L. Juricic
Borac Banja Luka
61
6M. Cuze
Zrinjski
6
7D. Cavic
BSK Banja Luka
5
8M. Deket
Borac Banja Luka
4
9S. Marcetic
BSK Banja Luka
4
10A. Roguljic
Borac Banja Luka
3

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1S. Radovic
Radnik Bijeljina
51
2Roberto Corral
Sloga Doboj
5
3T. Tomic
Siroki Brijeg
5
4Ajdin Nukić
Velež
41
5Faruk Gogić
Čelik
41
6S. Meite
FK Sarajevo
41
7Aleksa Pejić
Zeljeznicar Sarajevo
3
8F. Agyemang
Radnik Bijeljina
3
9H. Sabanovic
Čelik
3
10M. Andacic
Radnik Bijeljina
3

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Irfan Peljto44,00+1,03
Milos Gigovic42,50−1,83
Antoni Bandić37,00+0,95
Amin Efendić36,33+0,03
Dragan Todić35,00+0,67
H. Halkic33,67−0,02
Josip Martinović34,00+0,78
Luka Bilbija35,33+0,34
M. Kazlagic32,33−0,53
N. Ljajic32,00+0,50
Liiga keskmine543,81

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,41 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27542,5241%50%50 / 28 / 22
2025/261802,1638%36%47 / 26 / 27
2024/251982,6649%43%45 / 19 / 36
2023/241982,7851%46%55 / 19 / 26
2022/231982,4744%44%52 / 23 / 25

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 54 mängu

1–15'8%
16–30'13%
31–45'15%
46–60'21%
61–75'16%
76–90'26%

Esimesel poolajal 37% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 36. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 180 mängu

1–15'15%
16–30'12%
31–45'20%
46–60'18%
61–75'14%
76–90'21%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 35. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Premijer Liga: kes juhib tabelit?

Premijer Liga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Zrinjski, kes on 11 mänguga kogunud 30 punkti.

Premijer Liga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: BSK Banja Luka – FK Sarajevo.

Premijer Liga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 10 meeskonda.

Premijer Liga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 54 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.