Bulgaaria

Vtora liga tabel ja tulemused 2026/27

Vtora liga 2026/27: tabelit juhib 27. oktoobri seisuga CSKA Sofia II, kes on 13 mänguga kogunud 25 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 115 mängu

2,71
Väravaid mängus
48%
3+ väravat
48%
Mõlemad lõid
4,85
Kaarte mängus
52%
Koduvõidud
41%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 85% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1CSKA Sofia II1374226:12+1425Vorm: võit, võit, võit, viik, viik.
2Vihren1374226:13+1325Vorm: võit, kaotus, võit, kaotus, viik.
3Chernomorets 1919 Burgas1374222:9+1325Vorm: võit, võit, võit, võit, viik.
4Fratria1264217:10+722Vorm: viik, viik, võit, võit, kaotus.
5Beroe1363421:16+521Vorm: võit, kaotus, võit, kaotus, võit.
6Hebar 19181362529:21+820Vorm: võit, võit, kaotus, võit, võit.
7Yantra 20191362516:14+220Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, viik.
8Lokomotiv G. Oryahovitsa1355311:10+120Vorm: viik, võit, viik, viik, võit.
9Rilski Sportist1354415:13+219Vorm: võit, võit, võit, viik, kaotus.
10Ludogorets II1253417:13+418Vorm: võit, viik, kaotus, võit, võit.
11Nesebar1353521:19+218Vorm: viik, võit, kaotus, viik, kaotus.
12Marek1353515:15018Vorm: võit, kaotus, viik, võit, viik.
13Etar Veliko Tarnovo1252520:21−117Vorm: võit, kaotus, kaotus, võit, kaotus.
14Spartak Pleven1352614:24−1017Vorm: kaotus, võit, kaotus, viik, võit.
15Sportist Svoge132569:14−511Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, viik.
16Montana1232715:26−1111Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.
17Dobrudzha1323813:26−139Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus.
18Pirin Blagoevgrad1301125:36−311Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, viik, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101518135791113VoorCSKA Sofia II: 9, 5, 2, 2, 1, 4, 2, 4, 2, 2, 2, 1, 1Vihren: 12, 7, 7, 4, 5, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 2, 2Chernomorets 1919 Burgas: 10, 8, 8, 11, 15, 9, 7, 8, 5, 4, 4, 3, 3Fratria: 14, 11, 5, 3, 3, 1, 3, 3, 3, 3, 3, 4, 4Beroe: 4, 9, 4, 7, 6, 7, 6, 7, 6, 7, 5, 8, 5Hebar 1918: 13, 14, 17, 15, 13, 12, 13, 15, 13, 10, 10, 9, 6CSKA Sofia II (1.)Vihren (2.)Chernomorets 1919 Burgas (3.)Fratria (4.)Beroe (5.)Hebar 1918 (6.)CSKA Sofia II (1.)Vihren (2.)Chernomorets 19… (3.)Fratria (4.)Beroe (5.)Hebar 1918 (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorCSKA Sofia IIVihrenChernomorets 1919 BurgasFratriaBeroeHebar 1918
19121014413
257811914
32785417
424113715
515153613
64291712
72173613
84183715
92153613
102143710
112143510
12123489
13123456

Tänased ja tulevad mängud

Vorm: viik, viik, võit, võit, kaotus. FratriaVorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. Montana keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 54%keskm. 5,1 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, viik. Yantra 2019Vorm: võit, võit, kaotus, võit, võit. Hebar 1918 keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 54%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, viik, kaotus. Rilski SportistVorm: võit, kaotus, võit, kaotus, viik. Vihren keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 42%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, viik, viik, võit. Lokomotiv G. OryahovitsaVorm: võit, kaotus, võit, kaotus, võit. Beroe keskm. 2,2 väravat3+ väravat: 38%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, viik, kaotus. Pirin BlagoevgradVorm: võit, kaotus, kaotus, võit, kaotus. Etar Veliko Tarnovo keskm. 3,3 väravat3+ väravat: 64%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, viik, võit, viik. MarekVorm: võit, võit, võit, viik, viik. CSKA Sofia II keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 46%keskm. 5,7 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, kaotus, viik, kaotus. NesebarVorm: võit, võit, võit, võit, viik. Chernomorets 1919 Burgas keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 42%keskm. 4,3 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, viik. Sportist SvogeVorm: võit, viik, kaotus, võit, võit. Ludogorets II keskm. 2,1 väravat3+ väravat: 32%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus. DobrudzhaVorm: viik, viik, võit, võit, kaotus. Fratria keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 44%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. MontanaVorm: kaotus, võit, kaotus, viik, võit. Spartak Pleven keskm. 3,2 väravat3+ väravat: 68%keskm. 5,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Beroe1,621,2354%46%38%5,852,77
CSKA Sofia II2,000,9246%46%38%4,922,15
Chernomorets 1919 Burgas1,690,6938%38%46%4,772,92
Dobrudzha1,002,0054%46%15%4,622,54
Etar Veliko Tarnovo1,671,7567%75%25%5,422,50
Fratria1,420,8333%42%42%4,672,25
Hebar 19182,231,6277%85%15%5,233,15
Lokomotiv G. Oryahovitsa0,850,7723%31%54%3,621,62
Ludogorets II1,421,0833%50%17%6,172,67
Marek1,151,1546%38%38%6,463,77
Montana1,252,1775%50%25%5,582,58
Nesebar1,621,4646%54%31%3,771,69
Pirin Blagoevgrad0,382,7762%31%0%3,922,38
Rilski Sportist1,151,0046%54%31%4,002,15
Spartak Pleven1,081,8562%46%15%4,691,92
Sportist Svoge0,691,0831%38%31%3,921,77
Vihren2,001,0038%62%31%5,152,54
Yantra 20191,231,0831%31%38%4,772,31

Kõik selle hooaja tulemused

13. voor · 8 mängu
12. voor · 9 mängu

Näita

11. voor · 8 mängu

Näita

10. voor · 9 mängu

Näita

9. voor · 9 mängu

Näita

8. voor · 9 mängu

Näita

7. voor · 9 mängu

Näita

6. voor · 9 mängu

Näita

5. voor · 9 mängu

Näita

4. voor · 9 mängu

Näita

3. voor · 9 mängu

Näita

2. voor · 9 mängu

Näita

1. voor · 9 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1I. Mihaylov
Hebar 1918
7
2M. Angelov
Yantra 2019
7
3D. Halachev
Dobrudzha
6
4I. Ferrer
Beroe
5
5K. Yordanov
CSKA Sofia II
5
6R. Zhivkov
CSKA Sofia II
5
7Y. Gilov
CSKA Sofia II
5
8A. Ramadan
Vihren
41
9D. Goranov
Marek
4
10D. Manolev
Vihren
4

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1M. Georgiev
Pirin Blagoevgrad
6
2G. Dimanchev
Pirin Blagoevgrad
51
3M. Petkov
Marek
51
4I. Markov
Etar Veliko Tarnovo
5
5K. Kolev
Chernomorets 1919 Burgas
5
6N. Zhelyazkov
Chernomorets 1919 Burgas
41
7S. Mechev
Marek
41
8A. Dimitrov
Dobrudzha
4
9E. Viyachki
Marek
4
10G. Karakashev
Montana
4

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Ivaylo Nenkov––+2,25
Martin Markov––−0,34
K. Krastev––−2,13
L. Vushovski––+0,09
T. Kirov––+0,09
D. Burov––−0,14
S. Kolev––+0,75
G. Stoyanov––−0,33
Lyuboslav Lyubomirov––−0,50
B. Popov––+1,00
S. Todorov––+0,18
I. Ivanov––+0,09
D. Dimov––−0,37
S. Lazarov––−0,64
G. Ivanov––−1,28
K. Todorov––+0,19
V. Vidinov––−0,31

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,91 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/271152,7148%48%52 / 24 / 23
2025/262722,5146%46%43 / 27 / 29
2024/253802,2838%37%46 / 27 / 28
2023/243062,1735%40%48 / 25 / 27
2022/233062,2541%42%48 / 27 / 25

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 115 mängu

1–15'13%
16–30'14%
31–45'14%
46–60'16%
61–75'20%
76–90'22%

Esimesel poolajal 41% väravatest · 85. minutist alates 15% · avavärav keskmiselt 34. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 272 mängu

1–15'14%
16–30'17%
31–45'17%
46–60'14%
61–75'17%
76–90'21%

Esimesel poolajal 48% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 29. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Vtora liga: kes juhib tabelit?

Vtora liga 2026/27: tabelit juhib 27. oktoobri seisuga CSKA Sofia II, kes on 13 mänguga kogunud 25 punkti.

Vtora liga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on kolmapäeval, 28. oktoobril: Fratria – Montana.

Vtora liga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 18 meeskonda.

Vtora liga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 115 mängu, viimane 27. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.