Kambodža

C-League tabel ja tulemused 2026/27

C-League 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Visakha, kes on 5 mänguga kogunud 13 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 25 mängu

3,52
Väravaid mängus
64%
3+ väravat
56%
Mõlemad lõid
4,12
Kaarte mängus
32%
Koduvõidud
50%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 76% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Visakha541015:6+913Vorm: võit, võit, võit, võit, viik.
2NagaWorld541011:6+513Vorm: viik, võit, võit, võit, võit.
3Svay Rieng532014:4+1011Vorm: võit, võit, viik, võit, viik.
4Angkor Tiger522110:4+68Vorm: viik, viik, kaotus, võit, võit.
5Phnom Penh Crown41307:6+16Vorm: viik, viik, viik, võit.
6Dangkor Senchey412110:5+55Vorm: viik, võit, viik, kaotus.
7Kompong Dewa41122:3−14Vorm: viik, kaotus, võit, kaotus.
8Life Sihanoukville41123:5−24Vorm: kaotus, kaotus, viik, võit.
9Kirivong Sok Sen Chey51045:15−103Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus.
10Boeung Ket40135:11−61Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus.
11National Defense50056:23−170Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101112345VoorVisakha: 1, 1, 1, 1, 1NagaWorld: 5, 4, 3, 3, 2Svay Rieng: 2, 2, 2, 2, 3Angkor Tiger: 7, 6, 8, 5, 4Phnom Penh Crown: 6, 5, 7, 7, 5Dangkor Senchey: 4, 3, 4, 4, 6Visakha (1.)NagaWorld (2.)Svay Rieng (3.)Angkor Tiger (4.)Phnom Penh Crown (5.)Dangkor Senchey (6.)Visakha (1.)NagaWorld (2.)Svay Rieng (3.)Angkor Tiger (4.)Phnom Penh Crown (5.)Dangkor Senchey (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorVisakhaNagaWorldSvay RiengAngkor TigerPhnom Penh CrownDangkor Senchey
1152764
2142653
3132874
4132574
5123456

Tulevad mängud

Vorm: viik, viik, kaotus, võit, võit. Angkor TigerVorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus. Boeung Ket keskm. 3,4 väravat3+ väravat: 68%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, viik, kaotus. Dangkor SencheyVorm: võit, võit, võit, võit, viik. Visakha keskm. 4,0 väravat3+ väravat: 65%keskm. 3,2 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, võit, võit, võit. NagaWorldVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus. Kirivong Sok Sen Chey keskm. 3,7 väravat3+ väravat: 70%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. National DefenseVorm: kaotus, kaotus, viik, võit. Life Sihanoukville keskm. 3,9 väravat3+ väravat: 62%keskm. 5,9 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, viik, võit. Phnom Penh CrownVorm: viik, kaotus, võit, kaotus. Kompong Dewa keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 38%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Angkor Tiger2,000,8060%40%60%2,401,20
Boeung Ket1,252,7575%75%0%5,753,75
Dangkor Senchey2,501,2550%50%25%3,001,25
Kirivong Sok Sen Chey1,003,00100%60%0%2,801,40
Kompong Dewa0,500,750%0%50%4,752,25
Life Sihanoukville0,751,2525%50%0%10,005,50
NagaWorld2,201,2040%40%60%6,402,40
National Defense1,204,60100%60%0%1,801,20
Phnom Penh Crown1,751,5075%100%0%4,502,00
Svay Rieng2,800,8080%60%40%2,001,00
Visakha3,001,2080%80%20%3,401,60

Kõik selle hooaja tulemused

5. voor · 5 mängu
4. voor · 5 mängu

Näita

3. voor · 5 mängu

Näita

2. voor · 5 mängu

Näita

1. voor · 5 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1M. Aguek
Angkor Tiger
6
2J. Agostinho
National Defense
42
3Kibe
NagaWorld
42
4C. Sieng
Svay Rieng
4
5U. D. Ewolo
Visakha
4
6K. Peprah
Svay Rieng
31
7M. Dyer
Phnom Penh Crown
21
8Bernardo
NagaWorld
2
9D. Bares
Phnom Penh Crown
2
10Felipe Paim
NagaWorld
2

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27253,5264%56%32 / 28 / 40
2025/261603,1959%56%38 / 19 / 42
2024/251603,6466%58%44 / 11 / 44
2023/241413,6366%64%46 / 18 / 36
2022963,6268%60%39 / 19 / 43

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 25 mängu

1–15'16%
16–30'10%
31–45'24%
46–60'12%
61–75'18%
76–90'19%

Esimesel poolajal 50% väravatest · 85. minutist alates 11% · avavärav keskmiselt 25. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 160 mängu

1–15'13%
16–30'13%
31–45'17%
46–60'16%
61–75'14%
76–90'26%

Esimesel poolajal 44% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 30. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

C-League: kes juhib tabelit?

C-League 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Visakha, kes on 5 mänguga kogunud 13 punkti.

C-League: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Angkor Tiger – Boeung Ket.

C-League: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 11 meeskonda.

C-League: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 25 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.