Kanada

Canadian Premier League tabel ja tulemused 2026

Canadian Premier League 2026: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Cavalry FC, kes on 28 mänguga kogunud 60 punkti.

See hooaeg 2026 · 112 mängu

3,16
Väravaid mängus
59%
3+ väravat
63%
Mõlemad lõid
4,56
Kaarte mängus
9,3
Nurgalööke mängus
46%
Koduvõidud
40%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 67% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Cavalry FC28186458:23+3560Vorm: kaotus, kaotus, viik, võit, võit.
2Forge28177449:22+2758Vorm: viik, võit, võit, võit, viik.
3Atlético Ottawa281341142:45−343Vorm: võit, võit, võit, kaotus, kaotus.
4Supra du Québec281151247:50−338Vorm: võit, võit, viik, võit, võit.
5Vancouver FC281071139:37+237Vorm: viik, viik, viik, võit, kaotus.
6York United28791242:65−2330Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, võit.
7HFX Wanderers FC28771444:50−628Vorm: kaotus, viik, viik, kaotus, kaotus.
8Pacific FC28291733:62−2915Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, viik.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Atlético Ottawa1,501,6168%64%21%4,612,25
Cavalry FC2,070,8254%54%39%5,072,43
Forge1,750,7946%50%43%4,542,25
HFX Wanderers FC1,571,7961%68%18%4,041,86
Pacific FC1,182,2161%68%4%4,682,18
Supra du Québec1,681,7964%68%14%4,612,68
Vancouver FC1,391,3246%57%11%3,861,68
York United1,502,3271%79%7%5,112,93

Kõik selle hooaja tulemused

Tulemused kuude kaupa

Oktoober 2026 · 17 mängu
Oktoober 2026
KuupäevMängTulemus
25.10Pacific FC – Forge1–1
25.10York United – Atlético Ottawa2–1
25.10HFX Wanderers FC – Supra du Québec3–4
25.10Cavalry FC – Vancouver FC1–0
17.10Cavalry FC – Pacific FC4–2
17.10Atlético Ottawa – Forge1–2
17.10Vancouver FC – HFX Wanderers FC2–1
16.10Supra du Québec – York United3–0
12.10HFX Wanderers FC – Cavalry FC2–2
12.10Forge – York United5–0
11.10Pacific FC – Atlético Ottawa0–2
10.10Supra du Québec – Vancouver FC2–2
07.10Forge – Pacific FC3–0
07.10York United – Supra du Québec1–2
04.10Supra du Québec – Pacific FC5–0
03.10Forge – HFX Wanderers FC3–3
03.10York United – Cavalry FC3–1
September 2026 · 19 mängu

Näita

August 2026 · 22 mängu

Näita

Juuli 2026 · 14 mängu

Näita

Juuni 2026 · 9 mängu

Näita

Mai 2026 · 16 mängu

Näita

Aprill 2026 · 15 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Loic Adrien Kwemi
Supra du Québec
154
2I. Johnston
HFX Wanderers FC
115
3Tobias Warschewski
Cavalry FC
114
4Ballou Tabla
Atlético Ottawa
112
5Marco Bustos
Pacific FC
83
6Julian Altobelli
York United
8
7Tomasz Noah Skublak
York United
8
8Ali Musse
Cavalry FC
72
9Nicolas Fleuriau Chateau
Atlético Ottawa
71
10Mohamed Amissi
Vancouver FC
7

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Abzi Diyaeddine
Supra du Québec
111
2E. Kobza
Cavalry FC
101
3Harrison Paton
Cavalry FC
101
4Anthony Aromatario
Forge
10
5Tomasz Noah Skublak
York United
9
6M. Chretien
Supra du Québec
81
7Adam Pearlman
Cavalry FC
8
8Charles Auguste
HFX Wanderers FC
8
9Roshawn Kadeem Delahaye Juhmi
Pacific FC
8
10Marcello Polisi
Vancouver FC
71

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Renzo Villanueva104,90+0,64
Michael Venne84,38+0,52
Scott Bowman84,62−0,42
Sebastian Noshinravani74,86−0,39
Yusri Rudolf63,83−0,44
Ben Hoskins55,20+0,07
Fabrizio Stasolla53,80−0,26
Mario Alayass43,50+0,24
Mathieu Souaré45,50+0,12
C. Shaw-MacLaren34,67−0,16
I. Jecanski36,00–
Liiga keskmine694,61

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,98 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
20261123,1659%63%46 / 24 / 29
20251123,0059%57%44 / 29 / 27
20241142,5352%56%43 / 30 / 27
20231142,6050%55%39 / 25 / 36
20221122,5047%47%46 / 24 / 30

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026 · 112 mängu

1–15'14%
16–30'10%
31–45'17%
46–60'18%
61–75'18%
76–90'24%

Esimesel poolajal 40% väravatest · 85. minutist alates 15% · avavärav keskmiselt 33. minutil.

Eelmine hooaeg 2025 · 112 mängu

1–15'11%
16–30'14%
31–45'18%
46–60'17%
61–75'16%
76–90'24%

Esimesel poolajal 43% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 30. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Canadian Premier League: kes juhib tabelit?

Canadian Premier League 2026: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Cavalry FC, kes on 28 mänguga kogunud 60 punkti.

Canadian Premier League: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026 osaleb 8 meeskonda.

Canadian Premier League: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026 on seni mängitud 112 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.