Costa Rica

Liga FPD tabel ja tulemused 2026/27

Liga FPD 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Deportivo Saprissa, kes on 13 mänguga kogunud 24 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 64 mängu

2,77
Väravaid mängus
48%
3+ väravat
55%
Mõlemad lõid
5,44
Kaarte mängus
50%
Koduvõidud
47%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 82% neist mängudest.

Need numbrid on ainult peetud mängudest: otsusega määratud tulemus on tabelis ja tulemuste all, keskmistes seda ei ole.

Tabel · Apertura

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Deportivo Saprissa1380527:14+1324Vorm: võit, kaotus, võit, kaotus, kaotus.
2CS Cartaginés1380524:17+724Vorm: kaotus, kaotus, võit, võit, kaotus.
3Sporting San José1373326:20+624Vorm: võit, võit, kaotus, viik, võit.
4LD Alajuelense1364321:14+722Vorm: võit, viik, viik, võit, võit.
5San Carlos1371515:15022Vorm: võit, võit, kaotus, viik, võit.
6Puntarenas FC1354416:17−119Vorm: võit, viik, kaotus, võit, võit.
7Inter San Carlos1353515:20−518Vorm: kaotus, viik, võit, kaotus, kaotus.
8CS Herediano1333713:18−512Vorm: kaotus, kaotus, viik, võit, võit.
9Escorpiones Belén1331914:22−810Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus.
10Pérez Zeledón132389:23−149Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Üks tulemus on määratud otsusega, mängu ei peetud; see läheb tabelisse määratud skooriga.

Koht vooru järel

1510135791113VoorDeportivo Saprissa: 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 1, 1CS Cartaginés: 3, 4, 3, 4, 4, 2, 2, 1, 2, 3, 2, 2, 2Sporting San José: 7, 8, 7, 5, 5, 3, 4, 3, 3, 2, 3, 3, 3LD Alajuelense: 5, 2, 2, 2, 2, 4, 5, 6, 5, 5, 6, 4, 4San Carlos: 9, 10, 10, 8, 6, 7, 6, 5, 4, 4, 4, 5, 5Puntarenas FC: 6, 7, 8, 9, 7, 6, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 6Deportivo Saprissa (1.)CS Cartaginés (2.)Sporting San José (3.)LD Alajuelense (4.)San Carlos (5.)Puntarenas FC (6.)Deportivo Sapri… (1.)CS Cartaginés (2.)Sporting San Jo… (3.)LD Alajuelense (4.)San Carlos (5.)Puntarenas FC (6.)

Etapp: Apertura (1.–13. voor).

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorDeportivo SaprissaCS CartaginésSporting San JoséLD AlajuelenseSan CarlosPuntarenas FC
1137596
21482107
31372108
4145289
5145267
6123476
7124567
8213657
9123547
10132547
11123647
12123457
13123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, viik, võit, kaotus, kaotus. Inter San CarlosVorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus. Escorpiones Belén keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 44%keskm. 5,1 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus. Pérez ZeledónVorm: võit, viik, kaotus, võit, võit. Puntarenas FC keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 42%keskm. 5,8 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, viik, võit. Sporting San JoséVorm: kaotus, kaotus, viik, võit, võit. CS Herediano keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 50%keskm. 5,5 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, võit, võit, kaotus. CS CartaginésVorm: võit, võit, kaotus, viik, võit. San Carlos keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 56%keskm. 6,0 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, võit, kaotus, kaotus. Deportivo SaprissaVorm: võit, viik, viik, võit, võit. LD Alajuelense keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid · Apertura

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid · Apertura
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
CS Cartaginés1,851,3169%69%15%5,853,00
CS Herediano1,001,3838%38%15%5,082,00
Deportivo Saprissa2,081,0854%46%31%5,382,46
Escorpiones Belén0,921,8350%50%17%4,582,08
Inter San Carlos1,151,5438%54%31%5,542,62
LD Alajuelense1,621,0846%62%23%4,312,62
Puntarenas FC1,231,3146%77%15%5,383,08
Pérez Zeledón0,691,7738%46%15%6,313,23
San Carlos1,251,0042%42%50%6,082,83
Sporting San José2,001,5462%62%23%5,853,23

Need numbrid on ainult peetud mängudest: otsusega määratud tulemus on tabelis ja tulemuste all, keskmistes seda ei ole.

Kõik selle hooaja tulemused

13. voor · 5 mängu
12. voor · 5 mängu

Näita

11. voor · 5 mängu

Näita

10. voor · 5 mängu

Näita

9. voor · 5 mängu

Näita

8. voor · 5 mängu

Näita

7. voor · 5 mängu

Näita

6. voor · 5 mängu

Näita

5. voor · 5 mängu

Näita

4. voor · 5 mängu

Näita

3. voor · 5 mängu

Näita

2. voor · 5 mängu

Näita

1. voor · 5 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1R. Cisneros
LD Alajuelense
61
2A. Hernandez
CS Cartaginés
6
3K. Michel
LD Alajuelense
6
4J. Campbell
Inter San Carlos
52
5B. Martinez
San Carlos
51
6G. Castro
CS Cartaginés
5
7G. Leiva
Sporting San José
5
8J. Gaete
CS Cartaginés
5
9M. George Clayton
Sporting San José
41
10D. Castrillo
Puntarenas FC
4

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1L. Hernandez
Pérez Zeledón
61
2R. Vega
Inter San Carlos
6
3Y. Salinas
Sporting San José
51
4A. Soto
Sporting San José
5
5G. Gonzalez
LD Alajuelense
5
6M. Moran
CS Cartaginés
5
7M. Trinidad Aguilar Pena
Pérez Zeledón
5
8A. Chevez
Sporting San José
41
9A. Sinclair
Puntarenas FC
41
10B. Sequeira
Pérez Zeledón
41

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Keylor Herrera65,67+0,02
C. Ramirez53,80−0,07
David Gómez57,60+0,93
S. Madrigal54,00+0,24
A. Gomez48,00–
J. Calderon44,50−0,07
Adrian Chinchilla33,00−0,82
Brayan Cruz36,67+0,64
Josué Ugalde36,33−0,76
M. Araya Cruz35,00–
P. Camacho34,33–
W. Matus36,33–
Liiga keskmine555,33

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 5,07 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27642,7748%55%50 / 17 / 33
2025/261812,4847%49%44 / 27 / 29
2024/252682,4646%50%44 / 28 / 28
2023/242642,6953%50%47 / 24 / 29
2022/232322,8855%57%50 / 23 / 27

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 64 mängu

1–15'14%
16–30'15%
31–45'19%
46–60'12%
61–75'20%
76–90'20%

Esimesel poolajal 47% väravatest · 85. minutist alates 12% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 181 mängu

1–15'12%
16–30'15%
31–45'20%
46–60'14%
61–75'14%
76–90'25%

Esimesel poolajal 47% väravatest · 85. minutist alates 15% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Liga FPD: kes juhib tabelit?

Liga FPD 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Deportivo Saprissa, kes on 13 mänguga kogunud 24 punkti.

Liga FPD: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Inter San Carlos – Escorpiones Belén.

Liga FPD: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 10 meeskonda.

Liga FPD: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 64 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.