Horvaatia

Prva NL tabel ja tulemused 2026/27

Prva NL 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Croatia Zmijavci, kes on 10 mänguga kogunud 19 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 80 mängu

2,41
Väravaid mängus
45%
3+ väravat
51%
Mõlemad lõid
4,97
Kaarte mängus
44%
Koduvõidud
44%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 65% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Croatia Zmijavci1061315:9+619Vorm: kaotus, võit, võit, võit, kaotus.
2Segesta Sisak1052316:12+417Vorm: võit, viik, kaotus, võit, võit.
3BSK Bijelo Brdo1052312:9+317Vorm: kaotus, võit, kaotus, viik, võit.
4Mladost Ždralovi1052310:10017Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit.
5Jadran LP1044217:13+416Vorm: võit, võit, viik, viik, kaotus.
6HNK Cibalia1044210:10016Vorm: võit, võit, kaotus, kaotus, võit.
7Orijent 19191043310:9+115Vorm: võit, kaotus, võit, viik, võit.
8Opatija1042412:12014Vorm: kaotus, võit, viik, võit, võit.
9Karlovac 19191042412:14−214Vorm: kaotus, viik, võit, võit, kaotus.
10Kustošija103438:8013Vorm: võit, kaotus, viik, võit, võit.
11Dinamo Zagreb U211040614:14012Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus.
12Sesvete1032510:10011Vorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, viik.
13Dubrava Zagreb1032511:13−211Vorm: võit, kaotus, kaotus, võit, kaotus.
14Vukovar1032514:19−511Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus.
15Dugopolje1024414:16−210Vorm: võit, kaotus, kaotus, viik, kaotus.
16Hrvace102268:15−78Vorm: võit, võit, kaotus, kaotus, viik.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

1510151612345678910VoorCroatia Zmijavci: 1, 1, 1, 1, 2, 3, 2, 1, 1, 1Segesta Sisak: 3, 10, 8, 14, 9, 5, 5, 8, 3, 2BSK Bijelo Brdo: 5, 7, 9, 3, 3, 6, 4, 5, 4, 3Mladost Ždralovi: 10, 6, 2, 2, 1, 2, 6, 3, 6, 4Jadran LP: 6, 2, 3, 9, 5, 1, 1, 2, 2, 5HNK Cibalia: 4, 5, 5, 8, 7, 4, 3, 4, 7, 6Croatia Zmijavci (1.)Segesta Sisak (2.)BSK Bijelo Brdo (3.)Mladost Ždralovi (4.)Jadran LP (5.)HNK Cibalia (6.)Croatia Zmijavci (1.)Segesta Sisak (2.)BSK Bijelo Brdo (3.)Mladost Ždralovi (4.)Jadran LP (5.)HNK Cibalia (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorCroatia ZmijavciSegesta SisakBSK Bijelo BrdoMladost ŽdraloviJadran LPHNK Cibalia
11351064
21107625
3189235
41143298
5293157
6356214
7254613
8185324
9134627
10123456

Tulevad mängud

Vorm: võit, kaotus, kaotus, võit, kaotus. Dubrava ZagrebVorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, viik. Sesvete keskm. 2,2 väravat3+ väravat: 50%keskm. 5,5 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, viik, võit, võit. OpatijaVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit. Mladost Ždralovi keskm. 2,2 väravat3+ väravat: 45%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, kaotus, võit. HNK CibaliaVorm: kaotus, viik, võit, võit, kaotus. Karlovac 1919 keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 45%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, kaotus, viik. HrvaceVorm: võit, kaotus, kaotus, viik, kaotus. Dugopolje keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 60%keskm. 5,2 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, kaotus, viik, võit. BSK Bijelo BrdoVorm: võit, kaotus, viik, võit, võit. Kustošija keskm. 1,9 väravat3+ väravat: 30%keskm. 5,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, viik, kaotus. Jadran LPVorm: võit, viik, kaotus, võit, võit. Segesta Sisak keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 45%keskm. 5,8 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, võit, viik, võit. Orijent 1919Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus. Vukovar keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 40%keskm. 4,3 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, võit, kaotus. Croatia ZmijavciVorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus. Dinamo Zagreb U21 keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 45%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
BSK Bijelo Brdo1,200,9030%40%50%5,502,90
Croatia Zmijavci1,500,9040%40%40%5,002,10
Dinamo Zagreb U211,401,4050%40%20%3,101,40
Dubrava Zagreb1,101,3060%70%20%5,502,80
Dugopolje1,401,6060%70%10%4,802,40
HNK Cibalia1,001,0040%60%40%4,402,40
Hrvace0,801,5060%40%30%5,602,40
Jadran LP1,701,3040%60%20%6,002,90
Karlovac 19191,201,4050%50%10%5,002,30
Kustošija0,800,8030%50%30%5,202,80
Mladost Ždralovi1,001,0040%50%40%5,002,40
Opatija1,201,2050%60%30%5,003,10
Orijent 19191,000,9040%30%50%4,302,10
Segesta Sisak1,601,2050%60%20%5,503,00
Sesvete1,001,0040%40%30%5,402,80
Vukovar1,401,9040%60%20%4,302,00

Kõik selle hooaja tulemused

10. voor · 8 mängu
9. voor · 8 mängu

Näita

8. voor · 8 mängu

Näita

7. voor · 8 mängu

Näita

6. voor · 8 mängu

Näita

5. voor · 8 mängu

Näita

4. voor · 8 mängu

Näita

3. voor · 8 mängu

Näita

2. voor · 8 mängu

Näita

1. voor · 8 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1M. Pervan
Karlovac 1919
51
2D. Resetar
BSK Bijelo Brdo
5
3F. Petkovic
Vukovar
5
4L. Kozic
Segesta Sisak
42
5J. Vukovic
Dugopolje
41
6F. Andrijasevic
Orijent 1919
4
7J. Brundic
Dinamo Zagreb U21
4
8L. Petrovic
Jadran LP
4
9M. Fintic
Dubrava Zagreb
4
10D. Ravlic
Sesvete
32

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1P. Balen
Mladost Ždralovi
51
2S. Suke
Opatija
5
3T. Brezina
Mladost Ždralovi
5
4P. Ugwuodo
Croatia Zmijavci
41
5I. Horvat
Opatija
4
6I. Jajalo
Segesta Sisak
4
7L. Cubel
BSK Bijelo Brdo
4
8L. Miletic
Jadran LP
4
9N. Maric
Jadran LP
4
10N. Pajvancic
Dubrava Zagreb
4

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Ivan Šantić––+1,03
Nikola Vuković––+0,03
Filip Dragasevic––−0,11
Filip Cindrić––+0,72
Ivan Vukančić––−0,71
Renato Lacić––+0,91
Jakov Titlić––−1,24
P. Pavlešić––−0,11
Luka Slišković––−0,05
Marino Majstrović––+0,32

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,78 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27802,4145%51%44 / 24 / 32
2025/261982,3444%44%51 / 24 / 26
2024/251982,2841%43%40 / 28 / 32
2023/242002,5048%48%42 / 26 / 32
2022/232002,5046%48%48 / 28 / 23

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 80 mängu

1–15'11%
16–30'12%
31–45'21%
46–60'16%
61–75'12%
76–90'27%

Esimesel poolajal 44% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 36. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 198 mängu

1–15'14%
16–30'16%
31–45'17%
46–60'15%
61–75'18%
76–90'20%

Esimesel poolajal 47% väravatest · 85. minutist alates 10% · avavärav keskmiselt 33. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Prva NL: kes juhib tabelit?

Prva NL 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Croatia Zmijavci, kes on 10 mänguga kogunud 19 punkti.

Prva NL: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Dubrava Zagreb – Sesvete.

Prva NL: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

Prva NL: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 80 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.