Tšehhi

Tšehhi esiliiga tabel ja tulemused 2026/27

Tšehhi esiliiga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Karviná, kes on 12 mänguga kogunud 27 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 96 mängu

3,09
Väravaid mängus
62%
3+ väravat
68%
Mõlemad lõid
4,22
Kaarte mängus
40%
Koduvõidud
48%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 57% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Karviná1290326:13+1327Vorm: kaotus, võit, võit, võit, võit.
2Vysočina Jihlava1272321:12+923Vorm: võit, võit, viik, võit, võit.
3Dukla Praha1263322:19+321Vorm: võit, viik, võit, kaotus, viik.
4Ústí nad Labem1254320:16+419Vorm: kaotus, võit, kaotus, viik, kaotus.
5Vlašim1253420:16+418Vorm: kaotus, võit, võit, võit, kaotus.
6Příbram1246222:20+218Vorm: kaotus, viik, võit, kaotus, viik.
7Slavia Praha II1244425:20+516Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, võit.
8Baník Ostrava II1243520:17+315Vorm: võit, kaotus, kaotus, võit, viik.
9Táborsko1236316:16015Vorm: viik, kaotus, kaotus, viik, viik.
10Kladno1235417:18−114Vorm: viik, viik, võit, kaotus, viik.
11Opava1235418:21−314Vorm: viik, võit, võit, kaotus, viik.
12Viktoria Žižkov1242613:21−814Vorm: võit, võit, võit, viik, kaotus.
13Arsenal Česká Lípa1234516:22−613Vorm: viik, kaotus, kaotus, võit, viik.
14Třinec1225514:21−711Vorm: võit, kaotus, kaotus, võit, viik.
15Prostějov1217416:21−510Vorm: viik, viik, viik, viik, kaotus.
16Hanácká1223711:24−139Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, võit.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

151015161357912VoorKarviná: 16, 8, 4, 1, 1, 3, 1, 2, 1, 1, 1, 1Vysočina Jihlava: 4, 4, 10, 6, 6, 10, 7, 6, 4, 4, 2, 2Dukla Praha: 1, 2, 1, 7, 7, 6, 4, 1, 3, 2, 3, 3Ústí nad Labem: 3, 1, 2, 4, 3, 1, 2, 3, 2, 3, 4, 4Vlašim: 8, 13, 7, 8, 8, 11, 8, 9, 8, 6, 5, 5Příbram: 6, 3, 3, 5, 5, 4, 5, 7, 5, 5, 6, 6Karviná (1.)Vysočina Jihlava (2.)Dukla Praha (3.)Ústí nad Labem (4.)Vlašim (5.)Příbram (6.)Karviná (1.)Vysočina Jihlava (2.)Dukla Praha (3.)Ústí nad Labem (4.)Vlašim (5.)Příbram (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorKarvináVysočina JihlavaDukla PrahaÚstí nad LabemVlašimPříbram
11641386
28421133
34101273
4167485
5167385
631061114
7174285
8261397
9143285
10142365
11123456
12123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, võit, võit, võit, kaotus. VlašimVorm: kaotus, võit, kaotus, viik, kaotus. Ústí nad Labem keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 58%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, võit, võit. KarvináVorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, võit. Slavia Praha II keskm. 3,5 väravat3+ väravat: 67%keskm. 3,9 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, võit, kaotus, viik. PříbramVorm: viik, kaotus, kaotus, viik, viik. Táborsko keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 66%keskm. 4,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, võit, viik. TřinecVorm: viik, kaotus, kaotus, võit, viik. Arsenal Česká Lípa keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 58%keskm. 3,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, viik, kaotus. Viktoria ŽižkovVorm: võit, viik, võit, kaotus, viik. Dukla Praha keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 71%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, võit, kaotus, viik. KladnoVorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, võit. Hanácká keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, viik, viik, kaotus. ProstějovVorm: viik, võit, võit, kaotus, viik. Opava keskm. 3,2 väravat3+ väravat: 67%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, võit, viik. Baník Ostrava IIVorm: võit, võit, viik, võit, võit. Vysočina Jihlava keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 58%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Arsenal Česká Lípa1,331,8358%67%17%3,832,00
Baník Ostrava II1,671,4258%75%0%4,422,08
Dukla Praha1,831,5875%75%17%3,751,67
Hanácká0,922,0058%58%8%4,752,50
Karviná2,171,0867%50%42%3,831,58
Kladno1,421,5050%67%25%3,421,33
Opava1,501,7567%75%8%5,502,50
Prostějov1,331,7567%83%8%4,252,50
Příbram1,831,6783%92%8%4,422,42
Slavia Praha II2,081,6767%83%0%3,922,17
Táborsko1,331,3350%58%25%4,332,33
Třinec1,171,7558%67%17%3,581,75
Viktoria Žižkov1,081,7567%50%25%4,422,00
Vlašim1,671,3358%67%17%3,501,67
Vysočina Jihlava1,751,0058%50%42%4,752,42
Ústí nad Labem1,671,3358%67%33%4,832,83

Kõik selle hooaja tulemused

12. voor · 8 mängu
11. voor · 8 mängu

Näita

10. voor · 8 mängu

Näita

9. voor · 8 mängu

Näita

8. voor · 8 mängu

Näita

7. voor · 8 mängu

Näita

6. voor · 8 mängu

Näita

5. voor · 8 mängu

Näita

4. voor · 8 mängu

Näita

3. voor · 8 mängu

Näita

2. voor · 8 mängu

Näita

1. voor · 8 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1A. Kronus
Karviná
7
2D. Jurcenko
Kladno
62
3P. Juritka
Opava
61
4R. Mikus
Dukla Praha
51
5O. Tessilimi
Dukla Praha
5
6T. Omotoye
Vysočina Jihlava
5
7B. Djordjic
Vlašim
42
8J. Malek
Příbram
42
9J. Matousek
Prostějov
41
10K. Belzik
Slavia Praha II
41

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1I. Okonkwo
Slavia Praha II
6
2J. Peterka
Ústí nad Labem
5
3M. Krulich
Příbram
5
4T. Frydl
Baník Ostrava II
5
5D. Dziuba
Prostějov
41
6P. Svestka
Příbram
41
7A. Ondracek
Arsenal Česká Lípa
4
8A. Toula
Táborsko
4
9B. Yameogo
Ústí nad Labem
4
10D. Brezina
Ústí nad Labem
4
Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
A. Mach63,67+0,11
L. Habermann64,50–
T. Mankovecky64,67–
D. Lovetinsky53,60−0,37
Michal Panský55,20+0,29
Ondřej Pechanec53,40−0,14
T. Ehrenberger53,40–
T. Klima54,00–
V. Zaoral54,20+0,28
Antonín Bohata45,25+0,40
L. Nehasil43,50−0,77
Pavel Orel45,25+0,46
A. Trska35,00−0,40
D. Vokoun33,67−0,43
J. Benes33,00−0,57
Jan Vsetecka35,33–
J. Wulkan34,33−0,29
Matěj Kubečka34,00+0,23
Vojtěch Opočenský35,33+0,58
Liiga keskmine964,22

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,14 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27963,0962%68%40 / 32 / 28
2025/262402,6852%50%46 / 21 / 33
2024/252402,5248%53%40 / 31 / 28
2023/242402,8651%56%46 / 25 / 28
2022/232402,7752%54%47 / 27 / 26

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 96 mängu

1–15'12%
16–30'15%
31–45'21%
46–60'15%
61–75'14%
76–90'23%

Esimesel poolajal 48% väravatest · 85. minutist alates 14% · avavärav keskmiselt 29. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 240 mängu

1–15'13%
16–30'16%
31–45'19%
46–60'15%
61–75'17%
76–90'21%

Esimesel poolajal 47% väravatest · 85. minutist alates 12% · avavärav keskmiselt 30. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Tšehhi esiliiga: kes juhib tabelit?

Tšehhi esiliiga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Karviná, kes on 12 mänguga kogunud 27 punkti.

Tšehhi esiliiga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Vlašim – Ústí nad Labem.

Tšehhi esiliiga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

Tšehhi esiliiga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 96 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.