Ecuador

LigaPro tabel ja tulemused 2026

LigaPro 2026: seni on mängitud 271 mängu, viimane 26. oktoobril.

See hooaeg 2026 · 271 mängu

2,32
Väravaid mängus
42%
3+ väravat
48%
Mõlemad lõid
4,77
Kaarte mängus
9,3
Nurgalööke mängus
47%
Koduvõidud
44%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 72% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
Meistrigrupp
1Independiente del Valle33253575:35+4078Vorm: võit, võit, võit, kaotus, viik.
2Macará34196947:35+1263Vorm: võit, võit, võit, võit, võit.
3Universidad Católica341411953:31+2253Vorm: võit, kaotus, kaotus, viik, viik.
4LDU de Quito341581137:29+853Vorm: viik, võit, võit, viik, kaotus.
5Aucas341491136:37−151Vorm: viik, kaotus, kaotus, viik, kaotus.
6Barcelona SC331212938:28+1048Vorm: viik, viik, kaotus, viik, võit.
Kohamängude grupp
7Libertad341481243:39+450Vorm: kaotus, võit, võit, võit, kaotus.
8Guayaquil City FC3412101238:43−546Vorm: võit, viik, võit, kaotus, võit.
9Leones del Norte3411101337:40−343Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, võit.
10Emelec341191431:41−1042Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus.
Väljalangemisgrupp
11Deportivo Cuenca341281430:39−944Vorm: viik, viik, viik, võit, võit.
12Mushuc Runa SC349131239:46−740Vorm: kaotus, viik, kaotus, viik, kaotus.
13Orense SC341081642:50−838Vorm: kaotus, kaotus, viik, viik, võit.
14Técnico Universitario341132033:46−1336Vorm: võit, viik, kaotus, kaotus, võit.
15Delfín SC34981727:40−1335Vorm: viik, viik, võit, võit, kaotus.
16Manta FC34762122:49−2727Vorm: viik, võit, võit, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Pärast jagunemist on igal grupil oma järjestus: kõrgema grupi meeskonnad jäävad alumiste gruppide meeskondadest ettepoole sõltumata punktidest.

Koht vooru järel

1510151614710131619222530VoorIndependiente del Valle: 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 2, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1Universidad Católica: 9, 12, 6, 6, 2, 2, 2, 2, 1, 1, 2, 2, 2, 2, 2, 4, 6, 6, 4, 4, 2, 2, 2, 4, 4, 3, 4, 4, 3, 2Macará: 11, 2, 7, 7, 3, 3, 6, 8, 6, 9, 7, 9, 8, 8, 8, 10, 8, 7, 5, 5, 5, 3, 3, 2, 2, 4, 3, 2, 4, 3Aucas: 6, 8, 10, 12, 14, 11, 9, 4, 3, 4, 3, 4, 3, 7, 4, 6, 3, 2, 2, 2, 3, 4, 4, 3, 3, 2, 2, 3, 2, 4LDU de Quito: 2, 7, 8, 10, 8, 4, 8, 11, 8, 7, 8, 6, 5, 4, 5, 2, 4, 4, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 5, 5, 5, 6, 5, 5Barcelona SC: 3, 5, 4, 4, 7, 6, 3, 3, 4, 3, 4, 3, 4, 3, 3, 5, 2, 3, 3, 3, 4, 5, 5, 5, 6, 6, 6, 5, 6, 6Independiente del ValleUniversidad CatólicaMacaráAucasLDU de QuitoBarcelona SCIndependiente d…Universidad Cat…MacaráAucasLDU de QuitoBarcelona SC

Etapp: põhiturniir (1.–30. voor). Hilisemaid etappe (meistrigrupp, kohamängude grupp, väljalangemisgrupp) diagramm ei näita.

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorIndependiente del ValleUniversidad CatólicaMacaráAucasLDU de QuitoBarcelona SC
11911623
21122875
31671084
416712104
51231487
61231146
7126983
81284113
9216384
10219473
11127384
12129463
13128354
14128743
15128453
161410625
17168342
18167243
19145263
20145263
21125364
22123465
23123465
24142365
25142356
26134256
27143256
28142365
29134256
30123456

Tulevad mängud

Vorm: viik, viik, võit, võit, kaotus. Delfín SCVorm: viik, viik, viik, võit, võit. Deportivo Cuenca keskm. 2,0 väravat3+ väravat: 29%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus. EmelecVorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, võit. Leones del Norte keskm. 2,2 väravat3+ väravat: 32%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit, võit. MacaráVorm: viik, viik, kaotus, viik, võit. Barcelona SC keskm. 2,2 väravat3+ väravat: 43%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, viik, viik. Universidad CatólicaVorm: viik, kaotus, kaotus, viik, kaotus. Aucas keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 41%keskm. 4,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, kaotus, viik. Independiente del ValleVorm: viik, võit, võit, viik, kaotus. LDU de Quito keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, võit, kaotus, võit. Guayaquil City FCVorm: kaotus, võit, võit, võit, kaotus. Libertad keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 46%keskm. 4,4 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, viik, viik, võit. Orense SCVorm: võit, viik, kaotus, kaotus, võit. Técnico Universitario keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 53%keskm. 5,3 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus, viik, kaotus. Mushuc Runa SCVorm: viik, võit, võit, kaotus, kaotus. Manta FC keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 40%keskm. 5,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Aucas1,061,0938%41%41%4,852,41
Barcelona SC1,150,8536%52%36%5,122,42
Delfín SC0,791,1829%38%24%4,912,85
Deportivo Cuenca0,881,1529%44%29%4,652,06
Emelec0,911,2126%44%29%4,712,32
Guayaquil City FC1,121,2641%50%26%4,412,00
Independiente del Valle2,271,0667%55%36%4,972,03
LDU de Quito1,090,8532%44%32%4,822,56
Leones del Norte1,091,1838%50%29%4,852,47
Libertad1,261,1550%47%35%4,322,26
Macará1,381,0350%50%35%3,881,88
Manta FC0,651,4429%32%21%5,033,00
Mushuc Runa SC1,151,3550%59%32%5,262,56
Orense SC1,241,4759%62%21%4,912,56
Técnico Universitario0,971,3547%41%21%5,653,12
Universidad Católica1,560,9144%53%35%4,001,65

Kõik selle hooaja tulemused

Kohamängude grupp · 4. voor · 2 mängu
Kohamängude grupp · 4. voor
KuupäevMängTulemus
25.10Emelec – Guayaquil City FC0–1
25.10Leones del Norte – Libertad4–1
Väljalangemisgrupp · 4. voor · 3 mängu

Näita

Meistrigrupp · 4. voor · 3 mängu

Näita

Väljalangemisgrupp · 3. voor · 3 mängu

Näita

Kohamängude grupp · 3. voor · 2 mängu

Näita

Meistrigrupp · 3. voor · 3 mängu

Näita

Meistrigrupp · 2. voor · 3 mängu

Näita

Väljalangemisgrupp · 2. voor · 3 mängu

Näita

Kohamängude grupp · 2. voor · 2 mängu

Näita

Väljalangemisgrupp · 1. voor · 3 mängu

Näita

Meistrigrupp · 1. voor · 2 mängu

Näita

Kohamängude grupp · 1. voor · 2 mängu

Näita

Põhiturniir · 30. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 29. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 28. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 27. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 26. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 25. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 24. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 23. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 22. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 21. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 20. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 19. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 18. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 17. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 16. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 15. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 14. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 13. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 12. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 11. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 10. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 9. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 8. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 7. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 6. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 5. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 4. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 3. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 2. voor · 8 mängu

Näita

Põhiturniir · 1. voor · 8 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Franco Posse
Macará
142
2Ronie Carrillo
Emelec
132
3Vilinton German Branda Merlin
Libertad
131
4Edinson Mero
Guayaquil City FC
13
5Franco Ayunta
Delfín SC
115
6José Fajardo
Universidad Católica
113
7Juan Anangonó
Leones del Norte
113
8W. Herrera
Orense SC
112
9Augustin Campana
Macará
11
10Djorkaeff Reascos
Independiente del Valle
10

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Bryan Caicedo
Libertad
121
2R. Arias
Guayaquil City FC
12
3Nicolás Davila
Mushuc Runa SC
11
4Octavio Moscarelli
Manta FC
11
5Aníbal Leguizamón
Emelec
101
6O. Quinonez
Orense SC
101
7Alexis Nicolás Monserrat
Leones del Norte
10
8Jhonny Quinonez
Barcelona SC
10
9Yorlin Edwin Arce Mina
Técnico Universitario
91
10Anthony Bedoya Caicedo
Delfín SC
9
Veel edetabeleid: Enim väravasööte · Parim keskmine hinne · Väravavahtide tõrjed

Näita

Keskmine hinne: mängijad, kellel on sel hooajal vähemalt 450 minutit ehk viie täismängu jagu. Väravasöödud, hinded ja tõrjed mänguandmete järgi.

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Gabriel Ismael Gonzalez Cordero224,45−0,11
Augusto Bergelio Aragon Bautista215,48+0,30
Alex Fabricio Cajas Torres205,30−0,01
Robert Cabrera206,65+1,07
Bryan Loayza194,53−0,05
Gorky Stalin Araujo Zambrano194,89−0,21
Oswaldo Contreras194,37+0,18
Anthony Diaz184,39−0,43
Guillermo Enrique Guerrero Alcivar183,72−0,61
Yerson Zambrano174,76+0,04
Eloy Vicente Beltran Moreira124,25−0,78
Juan Carlos Andrade Arreaga104,90+0,77
Lenin Quinonez104,00−1,24
Russell Macario Teran Leon94,56−0,62
B. L. Salazar62,83–
Parra Leon Patricio Javier65,67–
Jennifer Mishel Canchingre Preciado43,25–
Franklin Andres Congo Viteri36,67+0,51
Liiga keskmine2704,77

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,85 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
20262712,3242%48%47 / 24 / 28
20253112,5546%52%42 / 28 / 30
20242402,6350%51%46 / 27 / 27
20232402,4847%48%50 / 29 / 21
20222402,4442%51%47 / 29 / 25

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026 · 271 mängu

1–15'10%
16–30'13%
31–45'21%
46–60'15%
61–75'17%
76–90'24%

Esimesel poolajal 44% väravatest · 85. minutist alates 14% · avavärav keskmiselt 36. minutil.

Eelmine hooaeg 2025 · 311 mängu

1–15'11%
16–30'13%
31–45'21%
46–60'17%
61–75'13%
76–90'24%

Esimesel poolajal 45% väravatest · 85. minutist alates 14% · avavärav keskmiselt 34. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

LigaPro: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Delfín SC – Deportivo Cuenca.

LigaPro: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026 osaleb 16 meeskonda.

LigaPro: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026 on seni mängitud 271 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.