Gruusia

Erovnuli Liga tabel ja tulemused 2026

Erovnuli Liga 2026: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Dinamo Batumi, kes on 30 mänguga kogunud 56 punkti.

See hooaeg 2026 · 150 mängu

2,68
Väravaid mängus
54%
3+ väravat
57%
Mõlemad lõid
4,46
Kaarte mängus
9,2
Nurgalööke mängus
41%
Koduvõidud
48%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 73% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Dinamo Batumi30168653:37+1656Vorm: viik, võit, võit, võit, võit.
2FC Iberia 199930174945:33+1255Vorm: võit, kaotus, võit, võit, võit.
3Dinamo Tbilisi30159650:32+1854Vorm: võit, võit, kaotus, võit, võit.
4Rustavi30157836:26+1052Vorm: võit, kaotus, võit, võit, kaotus.
5Dila301241440:37+340Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, kaotus.
6Samgurali301151443:55−1238Vorm: kaotus, kaotus, võit, võit, kaotus.
7Torpedo Kutaisi309101148:41+737Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, kaotus.
8Gagra306121226:43−1730Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, viik.
9Spaeri305121338:49−1127Vorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, viik.
10Meshakhte303111623:49−2620Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, võit.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

151014710131619222530VoorDinamo Batumi: 4, 6, 7, 7, 4, 6, 9, 10, 10, 10, 8, 7, 6, 6, 5, 5, 5, 4, 5, 4, 4, 4, 3, 3, 2, 3, 2, 1, 1, 1FC Iberia 1999: 6, 3, 6, 5, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 2, 1, 1, 2, 3, 4, 4, 4, 4, 4, 3, 3, 2Dinamo Tbilisi: 5, 2, 3, 3, 7, 7, 6, 8, 6, 6, 5, 4, 2, 4, 4, 4, 4, 3, 3, 3, 3, 2, 2, 2, 3, 2, 1, 4, 4, 3Rustavi: 1, 1, 1, 2, 5, 3, 3, 3, 3, 2, 2, 2, 4, 3, 3, 3, 2, 1, 2, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 3, 2, 2, 4Dila: 8, 9, 10, 9, 8, 8, 4, 2, 2, 3, 4, 3, 5, 5, 7, 8, 8, 7, 6, 7, 6, 7, 7, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5Samgurali: 3, 4, 5, 6, 3, 4, 8, 9, 9, 7, 6, 8, 8, 8, 8, 6, 6, 6, 7, 5, 7, 6, 5, 7, 7, 7, 7, 7, 6, 6Dinamo Batumi (1.)FC Iberia 1999 (2.)Dinamo Tbilisi (3.)Rustavi (4.)Dila (5.)Samgurali (6.)Dinamo Batumi (1.)FC Iberia 1999 (2.)Dinamo Tbilisi (3.)Rustavi (4.)Dila (5.)Samgurali (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorDinamo BatumiFC Iberia 1999Dinamo TbilisiRustaviDilaSamgurali
1465183
2632194
37631105
4753296
5427583
6617384
7916348
81018329
91016329
101016237
11815246
12714238
13612458
14614358
15514378
16514386
17514286
18423176
19513267
20413275
21423167
22432176
23342175
24342157
25243157
26342157
27241357
28134257
29134256
30123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, kaotus, võit, võit, kaotus. SamguraliVorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, viik. Spaeri keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 64%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, võit, võit. Dinamo TbilisiVorm: võit, kaotus, võit, võit, võit. FC Iberia 1999 keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 55%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, viik. GagraVorm: võit, kaotus, võit, võit, kaotus. Rustavi keskm. 2,2 väravat3+ väravat: 42%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, võit, võit, võit. Dinamo BatumiVorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, võit. Meshakhte keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 57%keskm. 4,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, kaotus. Torpedo KutaisiVorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, kaotus. Dila keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 53%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Dila1,331,2353%53%27%4,732,47
Dinamo Batumi1,771,2367%53%30%4,372,20
Dinamo Tbilisi1,671,0760%60%27%3,902,00
FC Iberia 19991,501,1050%53%33%5,303,00
Gagra0,871,4343%53%17%3,931,90
Meshakhte0,771,6347%57%23%4,332,07
Rustavi1,200,8740%43%40%4,271,77
Samgurali1,431,8367%63%23%4,532,40
Spaeri1,271,6360%67%20%4,502,40
Torpedo Kutaisi1,601,3753%63%20%4,732,10

Kõik selle hooaja tulemused

30. voor · 5 mängu
29. voor · 5 mängu

Näita

28. voor · 5 mängu

Näita

27. voor · 5 mängu

Näita

26. voor · 5 mängu

Näita

25. voor · 5 mängu

Näita

24. voor · 5 mängu

Näita

23. voor · 5 mängu

Näita

22. voor · 5 mängu

Näita

21. voor · 5 mängu

Näita

20. voor · 5 mängu

Näita

19. voor · 5 mängu

Näita

18. voor · 5 mängu

Näita

17. voor · 5 mängu

Näita

16. voor · 5 mängu

Näita

15. voor · 5 mängu

Näita

14. voor · 5 mängu

Näita

13. voor · 5 mängu

Näita

12. voor · 5 mängu

Näita

11. voor · 5 mängu

Näita

10. voor · 5 mängu

Näita

9. voor · 5 mängu

Näita

8. voor · 5 mängu

Näita

7. voor · 5 mängu

Näita

1. voor · 5 mängu

Näita

6. voor · 5 mängu

Näita

5. voor · 5 mängu

Näita

4. voor · 5 mängu

Näita

3. voor · 5 mängu

Näita

2. voor · 5 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1K. Andric
Torpedo Kutaisi
13
2Jean
Rustavi
101
3Wellissol
Samgurali
94
4L. Menteshashvili
Dila
91
5Amiran Dzagania
FC Iberia 1999
9
6Claudio Cebolinha
Samgurali
9
7D. Mandricenco
Dinamo Batumi
9
8Jemali-Giorgi Jinjolava
FC Iberia 1999
87
9Giorgi Arabidze
Torpedo Kutaisi
82
10M. Vatsadze
Dinamo Tbilisi
81

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Vahid Selimović
FC Iberia 1999
111
2Tornike Askurava
Spaeri
10
3Joao Araujo
Dila
92
4Lasha Ugrekhelidze
Meshakhte
82
5Augusto
Gagra
81
6B. Anoff
Dila
81
7L. Lakvekheliani
Dinamo Batumi
8
8Vianna Vinicius
Samgurali
8
9B. Osei
Dinamo Tbilisi
72
10Nikoloz Kentchadze
Spaeri
71

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
G. Kikacheishvili143,79–
G. Avazashvili135,46–
G. Kruashvili134,38–
I. Shengelia133,92–
J. Khorava133,54–
A. Aptsiauri124,75–
B. Bregadze114,45–
K. Revazashvili104,50–
B. Kunchulia95,00–
I. Kherkhadze93,11–
T. Samsonashvili95,00–
A. Parjikia86,38–
G. Machitidze85,00–
B. Ninua74,14–
Liiga keskmine1504,46

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,65 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
20261502,6854%57%41 / 27 / 31
20251802,6951%53%40 / 23 / 37
20241842,5748%53%43 / 28 / 29
20231843,1663%54%42 / 23 / 35
20221842,7250%44%47 / 26 / 28

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026 · 150 mängu

1–15'15%
16–30'14%
31–45'19%
46–60'12%
61–75'17%
76–90'22%

Esimesel poolajal 48% väravatest · 85. minutist alates 12% · avavärav keskmiselt 30. minutil.

Eelmine hooaeg 2025 · 180 mängu

1–15'12%
16–30'13%
31–45'20%
46–60'16%
61–75'14%
76–90'25%

Esimesel poolajal 45% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Erovnuli Liga: kes juhib tabelit?

Erovnuli Liga 2026: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Dinamo Batumi, kes on 30 mänguga kogunud 56 punkti.

Erovnuli Liga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Samgurali – Spaeri.

Erovnuli Liga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026 osaleb 10 meeskonda.

Erovnuli Liga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026 on seni mängitud 150 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.