Guatemala

Liga Nacional tabel ja tulemused 2026/27

Liga Nacional (Guatemala) 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Antigua GFC, kes on 16 mänguga kogunud 29 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 96 mängu

2,77
Väravaid mängus
54%
3+ väravat
57%
Mõlemad lõid
5,34
Kaarte mängus
61%
Koduvõidud
43%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 76% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Antigua GFC1692528:21+729Vorm: viik, võit, viik, võit, kaotus.
2Municipal1676320:11+927Vorm: viik, kaotus, viik, viik, kaotus.
3Guastatoya1683522:20+227Vorm: võit, kaotus, viik, viik, kaotus.
4Mixco1674527:24+325Vorm: viik, viik, võit, viik, võit.
5Xelajú1673628:20+824Vorm: võit, kaotus, võit, kaotus, võit.
6Marquense1673618:21−324Vorm: võit, viik, viik, võit, kaotus.
7Deportivo San Pedro1665520:19+123Vorm: kaotus, võit, viik, kaotus, viik.
8Aurora1671826:26022Vorm: kaotus, võit, võit, võit, viik.
9Cobán Imperial1654722:25−319Vorm: võit, kaotus, võit, kaotus, võit.
10Malacateco1654718:23−519Vorm: kaotus, võit, kaotus, võit, viik.
11Comunicaciones1653819:22−318Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, võit.
12Suchitepéquez1616918:34−169Vorm: kaotus, viik, viik, kaotus, viik.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101213579111316VoorAntigua GFC: 1, 2, 1, 4, 2, 2, 2, 2, 1, 1, 2, 3, 2, 2, 1, 1Municipal: 2, 3, 2, 3, 1, 1, 1, 1, 2, 2, 1, 1, 1, 1, 2, 2Guastatoya: 4, 1, 3, 2, 4, 5, 5, 5, 4, 3, 3, 2, 3, 3, 3, 3Mixco: 12, 6, 5, 7, 3, 7, 6, 7, 6, 6, 5, 7, 7, 7, 5, 4Xelajú: 10, 5, 6, 5, 6, 4, 3, 4, 5, 5, 7, 5, 6, 5, 7, 5Marquense: 11, 11, 12, 10, 9, 8, 8, 6, 7, 7, 6, 4, 5, 6, 4, 6Antigua GFC (1.)Municipal (2.)Guastatoya (3.)Mixco (4.)Xelajú (5.)Marquense (6.)Antigua GFC (1.)Municipal (2.)Guastatoya (3.)Mixco (4.)Xelajú (5.)Marquense (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorAntigua GFCMunicipalGuastatoyaMixcoXelajúMarquense
1124121011
22316511
31235612
44327510
5214369
6215748
7215638
8215746
9124657
10123657
11213576
12312754
13213765
14213756
15123574
16123456

Tänased ja tulevad mängud

Vorm: võit, kaotus, võit, kaotus, võit. Cobán ImperialVorm: kaotus, viik, viik, kaotus, viik. Suchitepéquez keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 62%keskm. 5,6 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, kaotus, võit, viik. MalacatecoVorm: kaotus, võit, võit, võit, viik. Aurora keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 60%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, viik, viik, kaotus. MunicipalVorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, võit. Comunicaciones keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 40%keskm. 5,3 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, võit, viik, võit. MixcoVorm: võit, kaotus, võit, kaotus, võit. Xelajú keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 60%keskm. 5,4 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, viik, võit, kaotus. Antigua GFCVorm: kaotus, võit, viik, kaotus, viik. Deportivo San Pedro keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 50%keskm. 6,0 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, viik, võit, kaotus. MarquenseVorm: võit, kaotus, viik, viik, kaotus. Guastatoya keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 53%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, võit, viik. AuroraVorm: viik, võit, viik, võit, kaotus. Antigua GFC keskm. 3,2 väravat3+ väravat: 68%keskm. 5,7 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, viik, kaotus, viik. Deportivo San PedroVorm: viik, kaotus, viik, viik, kaotus. Municipal keskm. 2,2 väravat3+ väravat: 38%keskm. 5,3 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, viik, viik, kaotus. GuastatoyaVorm: võit, kaotus, võit, kaotus, võit. Cobán Imperial keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 53%keskm. 5,8 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, võit. ComunicacionesVorm: viik, viik, võit, viik, võit. Mixco keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 50%keskm. 5,4 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, viik, kaotus, viik. SuchitepéquezVorm: kaotus, võit, kaotus, võit, viik. Malacateco keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, võit, kaotus, võit. XelajúVorm: võit, viik, viik, võit, kaotus. Marquense keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 62%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Antigua GFC1,751,3156%56%31%6,193,25
Aurora1,621,6281%81%12%5,192,75
Cobán Imperial1,381,5656%69%12%5,943,12
Comunicaciones1,191,3850%50%25%5,753,06
Deportivo San Pedro1,251,1944%50%31%5,752,44
Guastatoya1,381,2550%62%25%5,693,00
Malacateco1,121,4438%38%31%4,441,94
Marquense1,121,3156%62%19%4,192,12
Mixco1,691,5050%62%19%5,132,80
Municipal1,250,6931%44%44%4,802,20
Suchitepéquez1,122,1269%62%6%5,332,40
Xelajú1,751,2569%50%31%5,672,93

Kõik selle hooaja tulemused

16. voor · 6 mängu
15. voor · 6 mängu

Näita

14. voor · 6 mängu

Näita

13. voor · 6 mängu

Näita

12. voor · 6 mängu

Näita

11. voor · 6 mängu

Näita

10. voor · 6 mängu

Näita

9. voor · 6 mängu

Näita

8. voor · 6 mängu

Näita

7. voor · 6 mängu

Näita

6. voor · 6 mängu

Näita

5. voor · 6 mängu

Näita

4. voor · 6 mängu

Näita

3. voor · 6 mängu

Näita

2. voor · 6 mängu

Näita

1. voor · 6 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1H. Morales
Aurora
10
2A. Maziero
Antigua GFC
8
3E. Quinones
Malacateco
6
4K. J. Lopez
Antigua GFC
6
5V. Avalos
Guastatoya
6
6A. Zamorano
Suchitepéquez
5
7D. Grande
Marquense
5
8Janderson
Cobán Imperial
5
9N. Martinez
Mixco
5
10S. Cardenas
Xelajú
5

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1A. Cabrera
Cobán Imperial
71
2E. Yori
Guastatoya
7
3C. Santos
Marquense
6
4D. Chuc
Marquense
6
5K. Espino
Comunicaciones
6
6A. Robinson
Antigua GFC
5
7D. Reyes
Comunicaciones
5
8U. Amaral
Cobán Imperial
5
9C. Flores
Aurora
41
10O. Castellanos
Antigua GFC
41

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
C. Corado––+0,83
W. López––−0,72
O. Alvarado––+0,69
S. Reyna––+0,72
B. Castellanos––−1,91
D. Ojer––+1,56

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 5,64 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27962,7754%57%61 / 23 / 16
2025/262642,4246%46%59 / 23 / 18
2024/252062,4245%47%52 / 29 / 19
2023/241922,4847%45%56 / 25 / 19
2022/232642,5447%50%52 / 30 / 19

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 96 mängu

1–15'12%
16–30'13%
31–45'18%
46–60'16%
61–75'15%
76–90'27%

Esimesel poolajal 42% väravatest · 85. minutist alates 15% · avavärav keskmiselt 33. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 264 mängu

1–15'15%
16–30'13%
31–45'18%
46–60'15%
61–75'18%
76–90'20%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 11% · avavärav keskmiselt 33. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Liga Nacional (Guatemala): kes juhib tabelit?

Liga Nacional (Guatemala) 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Antigua GFC, kes on 16 mänguga kogunud 29 punkti.

Liga Nacional (Guatemala): millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on kolmapäeval, 28. oktoobril: Cobán Imperial – Suchitepéquez.

Liga Nacional (Guatemala): mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 12 meeskonda.

Liga Nacional (Guatemala): kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 96 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.