Hongkong

Hong Kong Premier League tabel ja tulemused 2026/27

Hong Kong Premier League 2026/27: tabelit juhib 19. oktoobri seisuga North District, kes on 6 mänguga kogunud 16 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 31 mängu

3,65
Väravaid mängus
81%
3+ väravat
58%
Mõlemad lõid
4,19
Kaarte mängus
48%
Koduvõidud
42%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 86% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1North District651016:1+1516Vorm: viik, võit, võit, võit, võit.
2Kitchee651019:5+1416Vorm: viik, võit, võit, võit, võit.
3Warriors650114:6+815Vorm: võit, võit, võit, võit, kaotus.
4Wofoo Tai Po631213:10+310Vorm: võit, võit, kaotus, viik, võit.
5Southern District530211:10+19Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus.
6Eastern61149:13−44Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, viik.
7Eastern District51137:12−54Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik.
8Shatin51137:14−74Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik.
9Hong Kong FC51136:13−74Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, viik.
10Kowloon City51135:12−74Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, viik.
11BC Rangers71066:17−113Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

1510111357911131517VoorNorth District: 3, 3, 2, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 1Kitchee: 4, 4, 3, 2, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 2Warriors: 1, 1, 1, 1, 1, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 3Wofoo Tai Po: 9, 6, 4, 4, 5, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4Southern District: 5, 2, 5, 5, 4, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5Eastern: 8, 11, 6, 6, 7, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6North District (1.)Kitchee (2.)Warriors (3.)Wofoo Tai Po (4.)Southern District (5.)Eastern (6.)North District (1.)Kitchee (2.)Warriors (3.)Wofoo Tai Po (4.)Southern Distri… (5.)Eastern (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorNorth DistrictKitcheeWarriorsWofoo Tai PoSouthern DistrictEastern
1341958
23416211
3231456
4321456
5321547
6312456
7312456
8312456
9312456
10312456
11312456
12312456
13312456
14312456
15312456
16312456
17123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, viik. Kowloon CityVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus. BC Rangers keskm. 3,3 väravat3+ väravat: 68%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik. Eastern DistrictVorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik. Shatin keskm. 4,0 väravat3+ väravat: 100%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
BC Rangers0,862,4357%43%14%4,292,29
Eastern1,502,1783%67%17%3,001,33
Eastern District1,402,40100%80%0%5,003,40
Hong Kong FC1,202,60100%60%0%4,802,60
Kitchee3,170,8383%67%33%4,502,17
Kowloon City1,002,4080%60%0%5,203,60
North District2,670,1750%17%83%3,331,17
Shatin1,402,80100%60%0%3,201,40
Southern District2,202,00100%80%20%4,801,80
Warriors2,331,0083%33%67%4,502,00
Wofoo Tai Po2,171,6767%83%0%3,831,67

Kõik selle hooaja tulemused

6. voor · 5 mängu
6. voor
KuupäevMängTulemus
19.10Warriors – Kitchee1–5
19.10Wofoo Tai Po – Southern District4–2
18.10BC Rangers – North District0–1
18.10Shatin – Hong Kong FC2–2
17.10Eastern District – Eastern2–2
5. voor · 5 mängu

Näita

17. voor · 1 mäng

Näita

4. voor · 5 mängu

Näita

3. voor · 5 mängu

Näita

2. voor · 5 mängu

Näita

1. voor · 5 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Y. Okubo
Eastern
52
2A. Revilla
Kitchee
41
3Samuel Granada
North District
41
4E. Camargo
Kitchee
4
5Paulinho
Wofoo Tai Po
4
6S. Golubovic
Southern District
4
7K. Obieta
Kitchee
31
8M. Bleda
Hong Kong FC
31
9B. Kraev
Warriors
3
10Juninho
Kitchee
3

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Bruno Luiz
Eastern District
31
2I. Yakubu Nassam
BC Rangers
31
3W. Chiu
Kowloon City
31
4Bruno Bianconi
Eastern District
3
5Y. E. Tsang
Warriors
3
6Leung Kwun-Chung
Eastern
21
7V. Camarasa
Kitchee
21
8A. Koudakpo
Kowloon City
2
9A. Revilla
Kitchee
2
10Chak Ting-Fung
Southern District
2

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Wong Wai Lun––−0,41
Kwok Man Liu––+0,79
Tam Ping Wun––+0,88
Poon Chun Kit––+0,68

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 5,02 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27313,6581%58%48 / 13 / 39
2025/261103,2965%61%43 / 21 / 36
2024/251083,6269%65%43 / 18 / 40
2023/241103,4269%45%42 / 15 / 43
2022/23903,1864%37%43 / 14 / 42

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 31 mängu

1–15'13%
16–30'12%
31–45'17%
46–60'13%
61–75'19%
76–90'25%

Esimesel poolajal 42% väravatest · 85. minutist alates 15% · avavärav keskmiselt 24. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 110 mängu

1–15'11%
16–30'15%
31–45'23%
46–60'16%
61–75'15%
76–90'21%

Esimesel poolajal 48% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 28. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Hong Kong Premier League: kes juhib tabelit?

Hong Kong Premier League 2026/27: tabelit juhib 19. oktoobri seisuga North District, kes on 6 mänguga kogunud 16 punkti.

Hong Kong Premier League: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Kowloon City – BC Rangers.

Hong Kong Premier League: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 11 meeskonda.

Hong Kong Premier League: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 31 mängu, viimane 19. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.