Honduras

Liga Nacional tabel ja tulemused 2026/27

Liga Nacional (Honduras) 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga CD Olimpia, kes on 11 mänguga kogunud 26 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 66 mängu

2,61
Väravaid mängus
48%
3+ väravat
50%
Mõlemad lõid
5,44
Kaarte mängus
50%
Koduvõidud
48%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 76% neist mängudest.

Tabel · Apertura

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1CD Olimpia1182123:8+1526Vorm: kaotus, võit, võit, võit, võit.
2Real España1173119:9+1024Vorm: viik, võit, võit, kaotus, võit.
3CD Marathón1164118:9+922Vorm: võit, kaotus, viik, võit, viik.
4CD Motagua1171317:9+822Vorm: võit, kaotus, võit, võit, võit.
5Atlético Choloma1141612:12013Vorm: kaotus, võit, kaotus, võit, võit.
6Olancho1127211:11013Vorm: viik, viik, viik, kaotus, viik.
7Estrella Roja1134418:21−313Vorm: viik, kaotus, kaotus, võit, viik.
8Lobos Upnfm1133511:13−212Vorm: võit, võit, viik, võit, kaotus.
9Génesis1132612:12011Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus.
10Atlético Independiente1125410:18−811Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, viik.
11Platense FC1122711:25−148Vorm: viik, kaotus, võit, kaotus, kaotus.
12Juticalpa1120910:25−156Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

1510121357911VoorCD Olimpia: 3, 2, 1, 1, 1, 1, 3, 2, 2, 1, 1Real España: 2, 1, 2, 2, 2, 3, 2, 1, 1, 3, 2CD Marathón: 5, 3, 3, 3, 3, 2, 1, 3, 3, 2, 3CD Motagua: 1, 5, 8, 7, 4, 5, 4, 4, 4, 4, 4Atlético Choloma: 9, 11, 11, 9, 10, 9, 11, 10, 11, 9, 5Olancho: 6, 4, 4, 4, 6, 6, 6, 6, 5, 5, 6CD Olimpia (1.)Real España (2.)CD Marathón (3.)CD Motagua (4.)Atlético Choloma (5.)Olancho (6.)CD Olimpia (1.)Real España (2.)CD Marathón (3.)CD Motagua (4.)Atlético Choloma (5.)Olancho (6.)

Etapp: Apertura (1.–11. voor).

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorCD OlimpiaReal EspañaCD MarathónCD MotaguaAtlético CholomaOlancho
1325196
22135114
31238114
4123794
51234106
6132596
73214116
82134106
92134115
10132495
11123456

Tulevad mängud

Vorm: viik, kaotus, kaotus, võit, viik. Estrella RojaVorm: võit, kaotus, viik, kaotus, viik. Atlético Independiente keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 60%keskm. 5,5 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, võit, kaotus. Lobos UpnfmVorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus. Génesis keskm. 2,2 väravat3+ väravat: 36%keskm. 4,4 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, võit, kaotus, võit. Real EspañaVorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, kaotus. Juticalpa keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 54%keskm. 5,6 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, kaotus, võit, võit. Atlético CholomaVorm: kaotus, võit, võit, võit, võit. CD Olimpia keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 50%keskm. 7,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, viik, kaotus, viik. OlanchoVorm: viik, kaotus, võit, kaotus, kaotus. Platense FC keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 46%keskm. 5,3 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, võit, võit, võit. CD MotaguaVorm: võit, kaotus, viik, võit, viik. CD Marathón keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 45%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid · Apertura

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid · Apertura
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Atlético Choloma1,091,0945%45%27%7,093,36
Atlético Independiente0,911,6455%64%9%4,642,27
CD Marathón1,640,8245%55%45%5,182,45
CD Motagua1,550,8245%36%45%4,362,09
CD Olimpia2,090,7355%55%36%7,183,36
Estrella Roja1,641,9164%55%9%6,362,91
Génesis1,091,0945%36%36%5,272,73
Juticalpa0,912,2773%55%9%5,363,00
Lobos Upnfm1,001,1827%27%36%3,452,00
Olancho1,001,0027%64%36%5,272,91
Platense FC1,002,2764%55%0%5,273,00
Real España1,730,8236%55%45%5,822,55

Kõik selle hooaja tulemused

11. voor · 6 mängu
10. voor · 6 mängu

Näita

9. voor · 6 mängu

Näita

8. voor · 6 mängu

Näita

7. voor · 6 mängu

Näita

6. voor · 6 mängu

Näita

5. voor · 6 mängu

Näita

4. voor · 6 mängu

Näita

3. voor · 6 mängu

Näita

2. voor · 6 mängu

Näita

1. voor · 6 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1N. Messiniti
CD Marathón
6
2D. Carter
Lobos Upnfm
51
3E. Hernandez
Real España
5
4Y. Arboleda
CD Olimpia
5
5E. Gomez
Estrella Roja
4
6R. De Olivera
CD Motagua
4
7A. Villatoro
Atlético Choloma
3
8C. Gutierrez
Platense FC
3
9D. Sayago
Real España
3
10D. Vuelto
Real España
3

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1H. Gomez
Olancho
7
2J. Rochez
Juticalpa
51
3R. Mayorquin
Estrella Roja
51
4D. Martinez
Olancho
5
5A. Villatoro
Atlético Choloma
4
6C. Rochez
Juticalpa
4
7E. Garcia
Platense FC
4
8H. Castillo
Atlético Choloma
4
9J. Barrios
Atlético Choloma
4
10J. Macias
CD Motagua
4

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Nelson Salgado––+0,69
Selvin Brown––+0,42
Jefferson Escobar––+0,85
Luis Mejía––−1,04
S. Martínez––−0,39
A. Castro––+2,04
José Valladares––+0,52
R. Castro––−1,22
Julio Güity––+1,08

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 5,83 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27662,6148%50%50 / 26 / 24
2025/262442,9054%59%44 / 29 / 27
2024/251802,5445%50%41 / 34 / 25
2023/241802,6150%50%50 / 24 / 26
2022/231802,7653%56%44 / 29 / 26

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 66 mängu

1–15'15%
16–30'13%
31–45'20%
46–60'15%
61–75'13%
76–90'24%

Esimesel poolajal 48% väravatest · 85. minutist alates 11% · avavärav keskmiselt 34. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 244 mängu

1–15'12%
16–30'13%
31–45'20%
46–60'17%
61–75'16%
76–90'22%

Esimesel poolajal 44% väravatest · 85. minutist alates 12% · avavärav keskmiselt 31. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Liga Nacional (Honduras): kes juhib tabelit?

Liga Nacional (Honduras) 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga CD Olimpia, kes on 11 mänguga kogunud 26 punkti.

Liga Nacional (Honduras): millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Estrella Roja – Atlético Independiente.

Liga Nacional (Honduras): mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 12 meeskonda.

Liga Nacional (Honduras): kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 66 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.