Ungari

NB II tabel ja tulemused 2026/27

NB II 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Soroksár, kes on 11 mänguga kogunud 24 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 87 mängu

2,99
Väravaid mängus
57%
3+ väravat
57%
Mõlemad lõid
4,81
Kaarte mängus
48%
Koduvõidud
44%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 76% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Soroksár1173129:15+1424Vorm: võit, viik, kaotus, võit, viik.
2Tiszakecske FC1165024:15+923Vorm: võit, viik, võit, võit, viik.
3Kecskeméti TE1172223:14+923Vorm: viik, võit, võit, kaotus, võit.
4Mezőkövesd-Zsóry1162320:11+920Vorm: võit, viik, viik, võit, võit.
5Kazincbarcikai1155120:14+620Vorm: viik, kaotus, võit, viik, võit.
6Gyirmót SE1162319:18+120Vorm: võit, kaotus, võit, võit, viik.
7Ajka1153316:14+218Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, võit.
8Diósgyőri VTK1143417:19−215Vorm: võit, võit, viik, viik, võit.
9Szentlőrinc SE1142512:15−314Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, võit.
10Fehérvár FC1140715:14+112Vorm: võit, kaotus, võit, kaotus, kaotus.
11BVSC1032513:14−111Vorm: kaotus, kaotus, võit, võit, viik.
12Karcag SE1125416:21−511Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus.
13Szeged 20111024410:14−410Vorm: viik, kaotus, viik, võit, kaotus.
14Nagykanizsai ULE113088:16−89Vorm: võit, võit, kaotus, kaotus, kaotus.
15Kozármisleny FC112189:20−117Vorm: võit, viik, kaotus, võit, kaotus.
16Csákvár111199:26−174Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

151015161357911VoorSoroksár: 5, 5, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1Tiszakecske FC: 7, 9, 6, 8, 5, 3, 2, 3, 3, 2, 2Kecskeméti TE: 15, 14, 8, 5, 3, 2, 3, 2, 2, 3, 3Mezőkövesd-Zsóry: 13, 13, 15, 11, 9, 7, 8, 5, 7, 6, 4Kazincbarcikai: 10, 3, 5, 3, 2, 4, 4, 6, 4, 5, 5Gyirmót SE: 3, 1, 2, 2, 4, 8, 5, 7, 5, 4, 6Soroksár (1.)Tiszakecske FC (2.)Kecskeméti TE (3.)Mezőkövesd-Zsóry (4.)Kazincbarcikai (5.)Gyirmót SE (6.)Soroksár (1.)Tiszakecske FC (2.)Kecskeméti TE (3.)Mezőkövesd-Zsóry (4.)Kazincbarcikai (5.)Gyirmót SE (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorSoroksárTiszakecske FCKecskeméti TEMezőkövesd-ZsóryKazincbarcikaiGyirmót SE
1571513103
259141331
31681552
41851132
5153924
6132748
7123845
8132567
9132745
10123654
11123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, kaotus, võit, võit, viik. BVSCVorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. Csákvár keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 57%keskm. 4,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, võit. AjkaVorm: võit, kaotus, võit, võit, viik. Gyirmót SE keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, võit, võit, viik. Tiszakecske FCVorm: võit, kaotus, võit, kaotus, kaotus. Fehérvár FC keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 64%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus. Karcag SEVorm: võit, viik, viik, võit, võit. Mezőkövesd-Zsóry keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, kaotus, kaotus. Nagykanizsai ULEVorm: viik, kaotus, viik, võit, kaotus. Szeged 2011 keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 42%keskm. 5,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, võit. Szentlőrinc SEVorm: viik, kaotus, võit, viik, võit. Kazincbarcikai keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 59%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, kaotus, võit, viik. SoroksárVorm: võit, viik, kaotus, võit, kaotus. Kozármisleny FC keskm. 3,3 väravat3+ väravat: 64%keskm. 5,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, viik, võit. Diósgyőri VTKVorm: viik, võit, võit, kaotus, võit. Kecskeméti TE keskm. 3,3 väravat3+ väravat: 64%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Ajka1,451,2745%64%27%3,602,10
BVSC1,301,4050%50%20%3,111,78
Csákvár0,822,3664%45%9%5,703,00
Diósgyőri VTK1,551,7355%64%18%3,732,36
Fehérvár FC1,361,2773%55%27%5,823,00
Gyirmót SE1,731,6464%64%27%5,802,70
Karcag SE1,451,9164%73%9%5,362,91
Kazincbarcikai1,821,2773%73%27%4,891,44
Kecskeméti TE2,091,2773%73%27%4,642,09
Kozármisleny FC0,821,8255%36%18%6,113,44
Mezőkövesd-Zsóry1,821,0045%55%18%3,001,40
Nagykanizsai ULE0,731,4545%36%18%5,703,30
Soroksár2,641,3673%45%55%4,602,00
Szeged 20111,001,4040%70%0%5,602,80
Szentlőrinc SE1,091,3645%45%27%5,102,40
Tiszakecske FC2,181,3655%73%27%4,111,56

Kõik selle hooaja tulemused

11. voor · 8 mängu
10. voor · 8 mängu

Näita

9. voor · 8 mängu

Näita

8. voor · 8 mängu

Näita

7. voor · 8 mängu

Näita

6. voor · 8 mängu

Näita

5. voor · 8 mängu

Näita

4. voor · 8 mängu

Näita

3. voor · 8 mängu

Näita

2. voor · 7 mängu

Näita

1. voor · 8 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1C. Novak
Gyirmót SE
82
2Myke
Tiszakecske FC
71
3P. Kovacs
Mezőkövesd-Zsóry
61
4B. Szabo
Kecskeméti TE
51
5N. Konyves
Karcag SE
51
6B. Lovrencsics
Soroksár
5
7D. Kuznyecov
Soroksár
5
8K. Kobol
Soroksár
41
9B. Pataki
Tiszakecske FC
4
10B. Szabo
Ajka
4

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Z. Derekas
Fehérvár FC
6
2R. Miklo
Szeged 2011
51
3V. Vekony
Szeged 2011
51
4Z. Tar
Ajka
51
5C. Szatmari
Diósgyőri VTK
5
6D. Meszaros
Csákvár
5
7D. Nagy
Fehérvár FC
5
8A. Szeker
Tiszakecske FC
41
9B. Kovacs
Nagykanizsai ULE
41
10B. Bardos
Diósgyőri VTK
4

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Attila Molnar––+1,30
Márió Zimmermann––−0,70
Tamas Sipos––−0,77
Ákos Gaál––−0,77
Tibor Farkas––−0,99
Hanyecz Bence––+0,53
Bana Gergely––−0,24
Tamás Móri––−0,24
Tamás Takács––−0,32
Robert Nagy––−1,08
Árpád Jakab––−1,12
Balázs Katona––−0,06
Márk Szigetvári––−0,97
Tamás Újhelyi––−1,25
Marcell Derdák––+1,00

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,70 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27872,9957%57%48 / 23 / 29
2025/262402,5145%48%44 / 25 / 31
2024/252402,7251%59%44 / 29 / 27
2023/243062,4643%49%42 / 26 / 31
2022/233862,5446%54%41 / 27 / 32

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 87 mängu

1–15'12%
16–30'15%
31–45'16%
46–60'18%
61–75'18%
76–90'21%

Esimesel poolajal 43% väravatest · 85. minutist alates 11% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 240 mängu

1–15'15%
16–30'12%
31–45'18%
46–60'18%
61–75'16%
76–90'21%

Esimesel poolajal 45% väravatest · 85. minutist alates 12% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

NB II: kes juhib tabelit?

NB II 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Soroksár, kes on 11 mänguga kogunud 24 punkti.

NB II: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: BVSC – Csákvár.

NB II: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

NB II: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 87 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.