Indoneesia

Super League tabel ja tulemused 2026/27

Super League (Indoneesia) 2026/27: tabelit juhib 27. oktoobri seisuga Persija, kes on 7 mänguga kogunud 18 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 62 mängu

2,89
Väravaid mängus
56%
3+ väravat
61%
Mõlemad lõid
3,71
Kaarte mängus
52%
Koduvõidud
36%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 64% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Persija760117:6+1118Vorm: võit, võit, kaotus, võit, võit.
2Dewa United742112:10+214Vorm: võit, võit, viik, võit, kaotus.
3Bali United741220:8+1213Vorm: kaotus, võit, kaotus, võit, viik.
4Persib Bandung741211:8+313Vorm: võit, viik, võit, kaotus, võit.
5Madura United741212:10+213Vorm: võit, kaotus, viik, võit, kaotus.
6Persita633012:9+312Vorm: võit, viik, võit, võit, viik.
7Persebaya Surabaya73319:6+312Vorm: viik, võit, viik, kaotus, võit.
8Bhayangkara FC725011:8+311Vorm: võit, viik, viik, võit, viik.
9Persik Kediri73138:6+210Vorm: viik, võit, kaotus, võit, kaotus.
10Arema FC723216:14+29Vorm: viik, viik, kaotus, kaotus, võit.
11Java United723210:1009Vorm: kaotus, võit, võit, viik, viik.
12Borneo FC63036:7−19Vorm: võit, kaotus, võit, kaotus, võit.
13PSM Makassar72329:12−39Vorm: viik, kaotus, võit, võit, viik.
14Garudayaksa71247:14−75Vorm: viik, kaotus, võit, kaotus, kaotus.
15Isenmulang Kalteng71243:12−95Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, viik.
16PSS Sleman711510:13−34Vorm: kaotus, võit, viik, kaotus, kaotus.
17PSIM Yogyakarta70253:11−82Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, viik.
18Persijap70163:15−121Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, viik.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

151015181234567VoorPersija: 6, 3, 2, 1, 1, 1, 1Dewa United: 5, 6, 3, 5, 2, 2, 2Bali United: 4, 1, 4, 2, 6, 4, 3Persib Bandung: 2, 8, 5, 8, 5, 8, 4Madura United: 3, 2, 1, 3, 4, 3, 5Persita: 12, 5, 9, 4, 3, 5, 6Persija (1.)Dewa United (2.)Bali United (3.)Persib Bandung (4.)Madura United (5.)Persita (6.)Persija (1.)Dewa United (2.)Bali United (3.)Persib Bandung (4.)Madura United (5.)Persita (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorPersijaDewa UnitedBali UnitedPersib BandungMadura UnitedPersita
16542312
2361825
3234519
4152834
5126543
6124835
7123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, võit, võit, viik, viik. Java UnitedVorm: võit, viik, viik, võit, viik. Bhayangkara FC keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 43%keskm. 3,4 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, viik, kaotus, võit. Persebaya SurabayaVorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, viik. Persijap keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 29%keskm. 3,6 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, kaotus, kaotus, võit. Arema FCVorm: kaotus, võit, kaotus, võit, viik. Bali United keskm. 4,1 väravat3+ väravat: 78%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, võit, võit, viik. PSM MakassarVorm: võit, kaotus, viik, võit, kaotus. Madura United keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 64%keskm. 3,6 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, kaotus, võit, kaotus. Persik KediriVorm: võit, viik, võit, võit, viik. Persita keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 48%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, võit, kaotus. Dewa UnitedVorm: võit, võit, kaotus, võit, võit. Persija keskm. 3,2 väravat3+ väravat: 71%keskm. 3,9 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, viik. PSIM YogyakartaVorm: võit, kaotus, võit, kaotus, võit. Borneo FC keskm. 2,1 väravat3+ väravat: 46%keskm. 3,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, võit, kaotus, võit. Persib BandungVorm: kaotus, kaotus, võit, viik, viik. Isenmulang Kalteng keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 50%keskm. 3,0 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, võit, kaotus, kaotus. GarudayaksaVorm: kaotus, võit, viik, kaotus, kaotus. PSS Sleman keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 78%keskm. 3,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Arema FC2,292,0086%71%29%3,711,86
Bali United2,861,1471%71%14%4,432,00
Bhayangkara FC1,571,1443%57%43%4,141,71
Borneo FC1,001,1750%50%33%3,671,33
Dewa United1,711,4371%57%29%3,571,86
Garudayaksa1,002,0057%71%0%4,432,71
Isenmulang Kalteng0,431,7129%29%29%2,861,29
Java United1,431,4343%86%0%2,711,29
Madura United1,711,4357%57%29%3,711,71
PSIM Yogyakarta0,431,5743%43%14%3,141,71
PSM Makassar1,291,7171%57%29%3,572,43
PSS Sleman1,431,86100%86%14%3,141,57
Persebaya Surabaya1,290,8629%57%29%3,861,71
Persib Bandung1,571,1471%71%14%3,141,71
Persija2,430,8671%57%43%4,142,14
Persijap0,432,1429%43%0%3,432,00
Persik Kediri1,140,8629%43%29%4,572,29
Persita2,001,5067%100%0%4,672,00

Kõik selle hooaja tulemused

7. voor · 9 mängu
6. voor · 8 mängu

Näita

5. voor · 9 mängu

Näita

4. voor · 9 mängu

Näita

3. voor · 9 mängu

Näita

2. voor · 9 mängu

Näita

1. voor · 9 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1A. Jeremejeff
Persija
61
2D. Mitkov
Madura United
5
3Deni Junior
Dewa United
42
4T. Yachida
Bali United
42
5A. Andrejic
Persita
4
6Alex
Persebaya Surabaya
31
7S. Jevtoski
PSM Makassar
31
8B. Sekulic
Persib Bandung
3
9Careca
Arema FC
3
10H. Tanaka
PSS Sleman
3

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1D. Kolinger
Persija
4
2I. Jenner
Dewa United
3
3Jefferson
Persebaya Surabaya
3
4Jose Enrique
Persik Kediri
3
5Juan Douglas
Persijap
3
6Kiko
Persik Kediri
3
7Luquinhas
Persita
3
8M. Djalo
Persik Kediri
3
9M. Ocampo
Bhayangkara FC
3
10MV
Arema FC
3

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Y. Yamamoto63,67−0,52
R. Permana53,80−0,03
B. Y. Nurcahya44,00+0,68
M. Iqballuddin43,50–
T. Alkatiri43,50−0,62
A. F. Sinaga32,33–
N. Fairuski32,67−1,12
Y. Supriyanto34,33+0,46
Liiga keskmine583,72

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,45 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27622,8956%61%52 / 27 / 21
2025/263062,8054%52%46 / 22 / 32
2024/253062,6149%55%42 / 27 / 32
2023/243062,8857%63%47 / 30 / 24
2022/233062,7652%56%49 / 22 / 29

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 62 mängu

1–15'12%
16–30'9%
31–45'15%
46–60'15%
61–75'18%
76–90'31%

Esimesel poolajal 36% väravatest · 85. minutist alates 22% · avavärav keskmiselt 34. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 306 mängu

1–15'10%
16–30'12%
31–45'18%
46–60'13%
61–75'18%
76–90'28%

Esimesel poolajal 41% väravatest · 85. minutist alates 17% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Super League (Indoneesia): kes juhib tabelit?

Super League (Indoneesia) 2026/27: tabelit juhib 27. oktoobri seisuga Persija, kes on 7 mänguga kogunud 18 punkti.

Super League (Indoneesia): millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Java United – Bhayangkara FC.

Super League (Indoneesia): mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 18 meeskonda.

Super League (Indoneesia): kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 62 mängu, viimane 27. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.