India

Indian Super League tabel ja tulemused 2026/27

Indian Super League 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga NorthEast United, kes on 3 mänguga kogunud 7 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 17 mängu

2,71
Väravaid mängus
47%
3+ väravat
59%
Mõlemad lõid
2,94
Kaarte mängus
9,1
Nurgalööke mängus
41%
Koduvõidud
46%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 71% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1NorthEast United32105:1+47Vorm: võit, võit, viik.
2Punjab FC32106:4+27Vorm: võit, viik, võit.
3East Bengal22009:1+86Vorm: võit, võit.
4Bengaluru22005:2+36Vorm: võit, võit.
5Mohun Bagan SG32013:2+16Vorm: kaotus, võit, võit.
6Kerala Blasters31113:4−14Vorm: võit, kaotus, viik.
7Churchill Brothers31024:8−43Vorm: võit, kaotus, kaotus.
8Mumbai City30212:3−12Vorm: kaotus, viik, viik.
9Odisha30212:3−12Vorm: kaotus, viik, viik.
10Goa10101:101Vorm: viik.
11Chennaiyin30121:4−31Vorm: viik, kaotus, kaotus.
12Inter Kashi30122:8−61Vorm: kaotus, viik, kaotus.
13SC Delhi20023:5−20Vorm: kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

151013123VoorNorthEast United: 5, 1, 1Punjab FC: 4, 3, 2East Bengal: –, 4, 3Bengaluru: 2, 2, 4Mohun Bagan SG: 11, 5, 5Kerala Blasters: 1, 6, 6NorthEast United (1.)Punjab FC (2.)East Bengal (3.)Bengaluru (4.)Mohun Bagan SG (5.)Kerala Blasters (6.)NorthEast United (1.)Punjab FC (2.)East Bengal (3.)Bengaluru (4.)Mohun Bagan SG (5.)Kerala Blasters (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorNorthEast UnitedPunjab FCEast BengalBengaluruMohun Bagan SGKerala Blasters
154–2111
2134256
3123456

Tänased ja tulevad mängud

Vorm: võit, võit, viik. NorthEast UnitedVorm: võit, võit. Bengaluru keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 42%keskm. 3,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, kaotus. ChennaiyinVorm: võit, kaotus, viik. Kerala Blasters keskm. 2,0 väravat3+ väravat: 16%keskm. 1,7 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit. Mohun Bagan SGVorm: võit, viik, võit. Punjab FC keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 50%keskm. 3,0 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, viik. Mumbai CityVorm: kaotus, kaotus. SC Delhi keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 66%keskm. 2,8 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus. Inter KashiVorm: viik. Goa keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 16%keskm. 2,3 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Bengaluru2,501,0050%50%50%3,501,50
Chennaiyin0,331,330%33%0%2,000,33
Churchill Brothers1,332,67100%67%0%3,672,33
East Bengal4,500,50100%50%50%4,001,50
Goa1,001,000%100%0%2,002,00
Inter Kashi0,672,6733%67%0%2,671,33
Kerala Blasters1,001,3333%33%67%1,331,00
Mohun Bagan SG1,000,6733%33%33%3,331,33
Mumbai City0,671,0033%67%33%1,000,00
NorthEast United1,670,3333%33%67%4,002,00
Odisha0,671,0033%67%33%4,002,33
Punjab FC2,001,3367%100%0%2,671,67
SC Delhi1,502,50100%100%0%4,502,50

Kõik selle hooaja tulemused

3. voor · 5 mängu
2. voor · 6 mängu

Näita

1. voor · 6 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Raphaël Messi Bouli
Punjab FC
31
2S. Gutierrez
Churchill Brothers
3
3A. Loba
East Bengal
21
4A. Ajaraie
NorthEast United
2
5B. Martinez
Bengaluru
2
6B. Singh
East Bengal
2
7Dani Ramirez
East Bengal
2
8L. Otormin
Mumbai City
11
9S. Llamas
Mumbai City
11
10A. Green
Kerala Blasters
1

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Anil Gaonkar
Churchill Brothers
2
2M. Rashid
East Bengal
2
3Maibam Deny Singh
Churchill Brothers
2
4Manu Molina
Odisha
2
5Raphaël Messi Bouli
Punjab FC
2
6A. Loba
East Bengal
1
7Aiban Dohling
Kerala Blasters
1
8Alaeddine Ajaraie
NorthEast United
1
9Alberto Rodríguez
Mohun Bagan SG
1
10Apuia Ralte
Mohun Bagan SG
1
Veel edetabeleid: Enim väravasööte · Väravavahtide tõrjed

Näita

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Ramachandran Venkatesh––+0,63
Harish Kundu––−0,12
Aditya Purkayastha––−1,04
Ashwin Kumar––+1,52
Pratik Mondal––+0,29
Tejas Nagvenkar––+0,32
S. Nathan––−0,48
R. Gupta––+1,05
C. John––−0,25
K. Ramdasan––−0,18

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,48 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27172,7147%59%41 / 29 / 29
2026912,4342%53%38 / 32 / 30
2024/251582,8857%53%42 / 24 / 34
2023/241342,7453%55%46 / 25 / 29
2022/231123,0058%54%47 / 15 / 38

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

Eelmine hooaeg 2025 · 91 mängu

1–15'15%
16–30'11%
31–45'18%
46–60'13%
61–75'18%
76–90'25%

Esimesel poolajal 44% väravatest · 85. minutist alates 17% · avavärav keskmiselt 33. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Indian Super League: kes juhib tabelit?

Indian Super League 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga NorthEast United, kes on 3 mänguga kogunud 7 punkti.

Indian Super League: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: NorthEast United – Bengaluru.

Indian Super League: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 13 meeskonda.

Indian Super League: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 17 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.