Holland

Eerste Divisie tabel ja tulemused 2026/27

Eerste Divisie 2026/27: tabelit juhib 24. oktoobri seisuga Heracles, kes on 12 mänguga kogunud 29 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 120 mängu

3,59
Väravaid mängus
67%
3+ väravat
69%
Mõlemad lõid
3,46
Kaarte mängus
10,5
Nurgalööke mängus
51%
Koduvõidud
46%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 71% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Heracles1292137:14+2329Vorm: võit, viik, võit, võit, viik.
2VVV Venlo1281334:20+1425Vorm: kaotus, võit, võit, viik, võit.
3Emmen1281326:19+725Vorm: võit, viik, võit, võit, võit.
4Almere City FC1271425:12+1322Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus.
5Roda JC1264215:11+422Vorm: võit, kaotus, viik, võit, võit.
6NAC Breda1263323:20+321Vorm: võit, viik, võit, võit, viik.
7FC Volendam1261529:20+919Vorm: võit, kaotus, võit, viik, võit.
8Jong AZ1252531:26+517Vorm: viik, võit, kaotus, viik, võit.
9Vitesse1252516:17−117Vorm: kaotus, viik, kaotus, võit, kaotus.
10MVV1252516:27−1117Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik.
11Waalwijk1237221:17+416Vorm: kaotus, viik, kaotus, viik, viik.
12Jong PSV U211244417:19−216Vorm: viik, kaotus, viik, kaotus, võit.
13Den Bosch1243518:21−315Vorm: kaotus, viik, võit, võit, viik.
14FC Oss1241719:20−113Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, viik.
15Jong Ajax1233618:29−1112Vorm: kaotus, viik, kaotus, võit, viik.
16De Graafschap1233615:26−1112Vorm: võit, viik, võit, kaotus, viik.
17FC Eindhoven1232716:25−911Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus.
18Dordrecht1232716:31−1511Vorm: võit, viik, kaotus, võit, kaotus.
19Helmond Sport1223720:26−69Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus.
20Jong Utrecht1221919:31−127Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

151015201357912VoorHeracles: 1, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1VVV Venlo: 14, 9, 5, 4, 7, 4, 3, 4, 3, 3, 3, 2Emmen: 6, 1, 2, 5, 3, 5, 8, 6, 4, 4, 4, 3Almere City FC: 8, 4, 4, 3, 4, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 4Roda JC: 20, 11, 6, 7, 8, 6, 7, 5, 6, 6, 6, 5NAC Breda: 5, 13, 8, 9, 10, 12, 9, 9, 9, 5, 5, 6Heracles (1.)VVV Venlo (2.)Emmen (3.)Almere City FC (4.)Roda JC (5.)NAC Breda (6.)Heracles (1.)VVV Venlo (2.)Emmen (3.)Almere City FC (4.)Roda JC (5.)NAC Breda (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorHeraclesVVV VenloEmmenAlmere City FCRoda JCNAC Breda
111468205
229141113
3152468
4145379
51734810
61452612
7138279
8146259
9134269
10134265
11134265
12123456

Eestlased selles liigas

Tulevad mängud

Vorm: võit, viik, võit, võit, võit. EmmenVorm: kaotus, viik, võit, võit, viik. Den Bosch keskm. 3,5 väravat3+ väravat: 62%keskm. 3,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, võit, viik, võit. FC VolendamVorm: võit, viik, võit, kaotus, viik. De Graafschap keskm. 3,8 väravat3+ väravat: 66%keskm. 3,6 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus. Helmond SportVorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus. FC Eindhoven keskm. 3,6 väravat3+ väravat: 71%keskm. 3,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, viik, võit, võit. Roda JCVorm: viik, võit, kaotus, viik, võit. Jong AZ keskm. 3,5 väravat3+ väravat: 54%keskm. 3,3 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus, viik, viik. WaalwijkVorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus. Almere City FC keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 54%keskm. 3,0 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik. MVVVorm: kaotus, võit, võit, viik, võit. VVV Venlo keskm. 4,0 väravat3+ väravat: 75%keskm. 3,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, võit, võit, viik. HeraclesVorm: kaotus, võit, võit, kaotus, viik. FC Oss keskm. 3,8 väravat3+ väravat: 79%keskm. 3,0 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus, võit, viik. Jong AjaxVorm: kaotus, viik, kaotus, võit, kaotus. Vitesse keskm. 3,3 väravat3+ väravat: 58%keskm. 4,3 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, viik, kaotus, võit. Jong PSV U21Vorm: võit, viik, võit, võit, viik. NAC Breda keskm. 3,3 väravat3+ väravat: 62%keskm. 3,5 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. Jong UtrechtVorm: võit, viik, kaotus, võit, kaotus. DordrechtEestlane meeskonnas: Vetkal keskm. 4,0 väravat3+ väravat: 84%keskm. 3,5 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Almere City FC2,081,0067%50%42%2,331,17
De Graafschap1,252,1775%83%8%4,252,42
Den Bosch1,501,7558%75%8%2,501,17
Dordrecht1,332,5875%67%8%4,332,50
Emmen2,171,5867%58%33%4,332,50
FC Eindhoven1,332,0875%67%17%3,421,50
FC Oss1,581,6783%67%8%2,671,67
FC Volendam2,421,6758%58%25%3,001,67
Helmond Sport1,672,1767%83%0%4,002,50
Heracles3,081,1775%67%25%3,331,58
Jong AZ2,582,1775%83%0%3,081,25
Jong Ajax1,502,4267%67%17%4,422,67
Jong PSV U211,421,5858%83%8%2,330,92
Jong Utrecht1,582,5892%92%8%2,751,25
MVV1,332,2567%67%17%2,501,25
NAC Breda1,921,6767%75%17%4,582,08
Roda JC1,250,9233%50%33%3,421,25
VVV Venlo2,831,6783%67%33%4,251,67
Vitesse1,331,4250%50%8%4,082,08
Waalwijk1,751,4242%75%8%3,581,50

Kõik selle hooaja tulemused

12. voor · 10 mängu
11. voor · 10 mängu

Näita

10. voor · 10 mängu

Näita

9. voor · 10 mängu

Näita

8. voor · 10 mängu

Näita

7. voor · 10 mängu

Näita

6. voor · 10 mängu

Näita

5. voor · 10 mängu

Näita

4. voor · 10 mängu

Näita

3. voor · 10 mängu

Näita

2. voor · 10 mängu

Näita

1. voor · 10 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Henk Veerman
FC Volendam
131
2Jean-Paul N'djoli
Heracles
131
3Naoufal Bannis
Vitesse
101
4Jack Cooper Love
Emmen
91
5Tristan Van Gilst
Heracles
85
6Charles-Andreas Brym
NAC Breda
7
7Emre Unuvar
Jong Ajax
7
8Ferdy Druijf
Almere City FC
7
9Freddy Quispel
Emmen
7
10Austyn Jones
Jong PSV U21
62

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1A. Ouarghi
Dordrecht
61
2Beni Christophe Mpanzu
Dordrecht
5
3Loek Postma
Waalwijk
5
4Thomas Kok
De Graafschap
41
5Alessandro Hojabrpour
Emmen
4
6Jan Van den Bergh
NAC Breda
4
7Jano Monserrate
Jong Ajax
4
8Julian Oerip
Jong AZ
4
9Levi Acheampong
Jong Ajax
4
10Luis Gorlich
VVV Venlo
4
Veel edetabeleid: Enim väravasööte · Parim keskmine hinne · Väravavahtide tõrjed

Näita

Keskmine hinne: mängijad, kellel on sel hooajal vähemalt 450 minutit ehk viie täismängu jagu. Väravasöödud, hinded ja tõrjed mänguandmete järgi.

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Rick Sturm62,83−0,80
Wouter Wiersma64,00+1,12
Laurens Gerrets54,40+0,34
Thomas Hardeman53,80+0,01
Clay Ruperti43,50−0,03
Martin Perez43,00−0,27
Niels Boel43,00−0,39
Stan Teuben44,00+0,03
Martijn Vos33,00+0,02
Richard Martens34,33+0,56
Liiga keskmine653,40

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 3,49 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/271203,5967%69%51 / 20 / 29
2025/263803,1963%61%43 / 22 / 36
2024/253803,0260%54%46 / 23 / 31
2023/243803,0560%60%46 / 25 / 30
2022/233803,0759%57%47 / 21 / 33

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 120 mängu

1–15'15%
16–30'13%
31–45'18%
46–60'16%
61–75'16%
76–90'23%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 11% · avavärav keskmiselt 25. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 380 mängu

1–15'13%
16–30'16%
31–45'15%
46–60'18%
61–75'14%
76–90'25%

Esimesel poolajal 43% väravatest · 85. minutist alates 14% · avavärav keskmiselt 28. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Eerste Divisie: kes juhib tabelit?

Eerste Divisie 2026/27: tabelit juhib 24. oktoobri seisuga Heracles, kes on 12 mänguga kogunud 29 punkti.

Eerste Divisie: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Emmen – Den Bosch.

Eerste Divisie: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 20 meeskonda.

Eerste Divisie: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 120 mängu, viimane 24. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.