Paraguay

División Profesional - Apertura tabel ja tulemused 2026

División Profesional - Apertura 2026: tabeli tipus lõpetas Olimpia, kes kogus 22 mänguga 49 punkti.

See hooaeg 2026 · 131 mängu

2,44
Väravaid mängus
43%
3+ väravat
51%
Mõlemad lõid
4,66
Kaarte mängus
8,4
Nurgalööke mängus
44%
Koduvõidud
43%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 69% neist mängudest.

Need numbrid on ainult peetud mängudest: otsusega määratud tulemus on tabelis ja tulemuste all, keskmistes seda ei ole.

Tabel · Apertura

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Olimpia22154337:17+2049Vorm: kaotus, viik, kaotus, võit, võit.
2Nacional Asunción22109331:22+939Vorm: võit, võit, võit, viik, võit.
3Cerro Porteño22115630:22+838Vorm: viik, kaotus, viik, kaotus, võit.
4Sportivo Ameliano2289527:21+633Vorm: viik, viik, võit, kaotus, kaotus.
5Sportivo Trinidense2288630:24+632Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, võit.
6Libertad Asunción2294934:26+831Vorm: võit, võit, võit, viik, kaotus.
7Guaraní2278727:23+429Vorm: viik, kaotus, viik, võit, kaotus.
8Deportivo Recoleta22841035:32+328Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, võit.
9Rubio NU22651115:26−1123Vorm: võit, viik, kaotus, viik, kaotus.
102 de Mayo22571018:35−1722Vorm: viik, võit, võit, viik, kaotus.
11Sportivo Luqueño22551224:33−920Vorm: võit, viik, kaotus, viik, kaotus.
12Sportivo San Lorenzo22361314:41−2715Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, võit.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Üks tulemus on määratud otsusega, mängu ei peetud; see läheb tabelisse määratud skooriga.

Koht vooru järel

1510121471013161922VoorOlimpia: 1, 3, 3, 1, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1Nacional Asunción: 3, 1, 1, 2, 1, 2, 2, 2, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 4, 4, 5, 4, 3, 2, 2, 2Cerro Porteño: 6, 2, 2, 3, 6, 8, 5, 3, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 3, 3, 3Sportivo Ameliano: 5, 10, 7, 5, 3, 4, 4, 6, 5, 5, 7, 5, 4, 4, 3, 3, 3, 3, 4, 4, 4, 4Sportivo Trinidense: 9, 8, 9, 8, 7, 5, 6, 8, 8, 9, 9, 6, 6, 6, 5, 5, 4, 5, 6, 7, 6, 5Libertad Asunción: 8, 4, 6, 7, 9, 10, 10, 10, 7, 4, 4, 4, 5, 5, 7, 6, 8, 7, 5, 5, 5, 6Olimpia (1.)Nacional Asunción (2.)Cerro Porteño (3.)Sportivo Ameliano (4.)Sportivo Trinidense (5.)Libertad Asunción (6.)Olimpia (1.)Nacional Asunci… (2.)Cerro Porteño (3.)Sportivo Amelia… (4.)Sportivo Trinid… (5.)Libertad Asunci… (6.)

Etapp: Apertura (1.–22. voor).

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorOlimpiaNacional AsunciónCerro PorteñoSportivo AmelianoSportivo TrinidenseLibertad Asunción
1136598
23121084
3312796
4123587
5216379
61284510
71254610
81236810
9132587
10132594
11132794
12132564
13132465
14132465
15142357
16142356
17152348
18142357
19132465
20123475
21123465
22123456

Meeskondade numbrid · Apertura

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid · Apertura
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
2 de Mayo0,821,5941%45%27%4,412,18
Cerro Porteño1,430,9033%38%48%4,902,05
Deportivo Recoleta1,591,4564%68%18%4,142,05
Guaraní1,231,0541%45%36%5,002,86
Libertad Asunción1,551,1845%41%32%4,182,05
Nacional Asunción1,411,0045%68%27%4,912,59
Olimpia1,620,8143%52%43%5,192,52
Rubio NU0,681,1823%18%36%4,272,32
Sportivo Ameliano1,230,9536%59%23%5,002,32
Sportivo Luqueño1,091,5055%64%9%4,952,27
Sportivo San Lorenzo0,641,8636%41%23%4,232,05
Sportivo Trinidense1,361,0950%73%23%4,822,73

Need numbrid on ainult peetud mängudest: otsusega määratud tulemus on tabelis ja tulemuste all, keskmistes seda ei ole.

Kõik selle hooaja tulemused

22. voor · 6 mängu
22. voor
KuupäevMängTulemus
24.05Nacional Asunción – Libertad Asunción2–1
24.05Cerro Porteño – Rubio NU2–0
24.05Sportivo Ameliano – Sportivo Trinidense1–2
23.05Deportivo Recoleta – Guaraní2–1
23.05Sportivo Luqueño – Olimpia1–2
22.052 de Mayo – Sportivo San Lorenzo0–1
21. voor · 6 mängu

Näita

20. voor · 6 mängu

Näita

19. voor · 6 mängu

Näita

18. voor · 6 mängu

Näita

17. voor · 6 mängu

Näita

16. voor · 6 mängu

Näita

15. voor · 6 mängu

Näita

14. voor · 6 mängu

Näita

13. voor · 6 mängu

Näita

12. voor · 6 mängu

Näita

11. voor · 6 mängu

Näita

10. voor · 6 mängu

Näita

9. voor · 6 mängu

Näita

8. voor · 6 mängu

Näita

7. voor · 6 mängu

Näita

6. voor · 6 mängu

Näita

5. voor · 6 mängu

Näita

4. voor · 6 mängu

Näita

3. voor · 6 mängu

Näita

2. voor · 6 mängu

Näita

1. voor · 6 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1A. Wlk
Deportivo Recoleta
132
2Lorenzo Melgarejo
Libertad Asunción
132
3I. Maggi
Sportivo Luqueño
102
4Elvio Vera
Sportivo Ameliano
94
5N. Camacho
Sportivo Trinidense
74
6A. Alcaraz
Olimpia
73
7F. Romero
Sportivo Trinidense
72
8E. Perez
Rubio NU
62
9A. Gonzalez
Deportivo Recoleta
6
10I. Bailone
Nacional Asunción
53

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Néstor Giménez
Libertad Asunción
101
2Juan Franco
Deportivo Recoleta
71
3R. C. Ramirez Antunez
Nacional Asunción
71
4A. Quinonez
Sportivo San Lorenzo
7
5D. Rodriguez
Guaraní
7
6Imanol Segovia
Guaraní
7
7Matías Pérez
Cerro Porteño
7
8I. Maggi
Sportivo Luqueño
6
9J. Benitez
Sportivo Ameliano
6
10J. Vallejos
Rubio NU
6
Veel edetabeleid: Enim väravasööte · Parim keskmine hinne · Väravavahtide tõrjed

Näita

Keskmine hinne: mängijad, kellel on sel hooajal vähemalt 450 minutit ehk viie täismängu jagu. Väravasöödud, hinded ja tõrjed mänguandmete järgi.

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Juan Gabriel Benítez183,83−0,20
David Ojeda165,62−0,11
Alipio Colman143,07−1,51
A. Gimenez134,00−0,79
Derlis Fabián López López124,08−0,55
Blas Antonio Romero115,91+0,49
Derlis Benítez115,36+0,27
Mario Diaz De Vivar115,36+0,87
Carlos Paul Benitez Achar86,12+0,84
J. Mendez83,38−0,91
Giancarlo Juliadoza65,50+0,00
Liiga keskmine1314,66

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,79 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
20261312,4443%51%44 / 28 / 27
20251322,1838%52%33 / 36 / 32
20241322,5747%53%35 / 27 / 38
20231322,4040%48%38 / 30 / 33
20221322,5552%45%39 / 23 / 38

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026 · 131 mängu

1–15'13%
16–30'14%
31–45'15%
46–60'18%
61–75'17%
76–90'22%

Esimesel poolajal 43% väravatest · 85. minutist alates 15% · avavärav keskmiselt 35. minutil.

Eelmine hooaeg 2025 · 132 mängu

1–15'15%
16–30'13%
31–45'20%
46–60'15%
61–75'12%
76–90'25%

Esimesel poolajal 48% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 36. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

División Profesional - Apertura: kes lõpetas tabeli tipus?

División Profesional - Apertura 2026: tabeli tipus lõpetas Olimpia, kes kogus 22 mänguga 49 punkti.

División Profesional - Apertura: mitu meeskonda osales?

Hooajal 2026 osales 12 meeskonda.

División Profesional - Apertura: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026 mängiti 131 mängu, viimane 24. mail.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.