Paraguay

División Profesional - Clausura tabel ja tulemused 2026

División Profesional - Clausura 2026: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Olimpia, kes on 16 mänguga kogunud 33 punkti.

See hooaeg 2026 · 96 mängu

2,45
Väravaid mängus
48%
3+ väravat
52%
Mõlemad lõid
4,31
Kaarte mängus
10,0
Nurgalööke mängus
40%
Koduvõidud
41%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 70% neist mängudest.

Tabel · Clausura

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Olimpia16103328:12+1633Vorm: võit, viik, viik, võit, võit.
2Sportivo Trinidense1693426:14+1230Vorm: võit, võit, viik, võit, võit.
3Libertad Asunción1693424:17+730Vorm: kaotus, võit, viik, kaotus, võit.
4Nacional Asunción1685323:9+1429Vorm: viik, viik, võit, võit, kaotus.
52 de Mayo1685318:17+129Vorm: viik, võit, võit, kaotus, viik.
6Guaraní1667318:14+425Vorm: võit, viik, viik, kaotus, võit.
7Cerro Porteño1673623:17+624Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, võit.
8Sportivo Ameliano1647519:21−219Vorm: viik, kaotus, kaotus, viik, kaotus.
9Sportivo Luqueño16511017:30−1316Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus.
10Rubio NU1634915:27−1213Vorm: viik, võit, viik, kaotus, kaotus.
11Deportivo Recoleta16331016:28−1212Vorm: viik, kaotus, kaotus, võit, viik.
12Sportivo San Lorenzo1604128:29−214Vorm: viik, viik, viik, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101213579111316VoorOlimpia: 11, 12, 7, 9, 6, 4, 4, 5, 3, 3, 2, 1, 1, 2, 1, 1Sportivo Trinidense: 2, 1, 1, 2, 3, 3, 5, 4, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 4, 2Libertad Asunción: 4, 2, 3, 3, 2, 1, 2, 2, 2, 1, 1, 2, 2, 3, 5, 3Nacional Asunción: 7, 4, 5, 8, 8, 5, 3, 3, 4, 4, 3, 3, 4, 4, 2, 42 de Mayo: 3, 3, 2, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 2, 4, 4, 3, 1, 3, 5Guaraní: 10, 5, 4, 4, 4, 7, 7, 7, 7, 8, 7, 6, 6, 6, 6, 6Olimpia (1.)Sportivo Trinidense (2.)Libertad Asunción (3.)Nacional Asunción (4.)2 de Mayo (5.)Guaraní (6.)Olimpia (1.)Sportivo Trinid… (2.)Libertad Asunci… (3.)Nacional Asunci… (4.)2 de Mayo (5.)Guaraní (6.)

Etapp: Clausura (1.–16. voor).

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorOlimpiaSportivo TrinidenseLibertad AsunciónNacional Asunción2 de MayoGuaraní
111247310
21212435
3713524
4923814
5632814
6431527
7452317
8542317
9352417
10351428
11251347
12152346
13152436
14253416
15145236
16123456

Tulevad mängud

Vorm: võit, viik, viik, kaotus, võit. GuaraníVorm: viik, võit, võit, kaotus, viik. 2 de Mayo keskm. 2,1 väravat3+ väravat: 34%keskm. 3,9 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, võit, võit. Sportivo TrinidenseVorm: viik, võit, viik, kaotus, kaotus. Rubio NU keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 53%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, kaotus, võit, viik. Deportivo RecoletaVorm: viik, kaotus, kaotus, viik, kaotus. Sportivo Ameliano keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, viik, kaotus, kaotus. Sportivo San LorenzoVorm: kaotus, võit, viik, kaotus, võit. Libertad Asunción keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 47%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus. Sportivo LuqueñoVorm: viik, viik, võit, võit, kaotus. Nacional Asunción keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 47%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, võit. Cerro PorteñoVorm: võit, viik, viik, võit, võit. Olimpia keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 56%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid · Clausura

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid · Clausura
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
2 de Mayo1,121,0644%44%38%4,442,62
Cerro Porteño1,441,0656%56%31%3,441,25
Deportivo Recoleta1,001,7556%69%12%4,382,62
Guaraní1,120,8825%50%44%3,381,69
Libertad Asunción1,501,0650%56%25%5,002,12
Nacional Asunción1,440,5625%31%56%4,001,94
Olimpia1,750,7556%44%38%4,752,12
Rubio NU0,941,6950%50%12%4,382,38
Sportivo Ameliano1,191,3144%75%12%4,562,50
Sportivo Luqueño1,061,8869%50%12%4,311,75
Sportivo San Lorenzo0,501,8144%44%6%4,062,31
Sportivo Trinidense1,620,8856%56%31%5,062,56

Kõik selle hooaja tulemused

16. voor · 6 mängu
15. voor · 6 mängu

Näita

14. voor · 6 mängu

Näita

13. voor · 6 mängu

Näita

12. voor · 6 mängu

Näita

11. voor · 6 mängu

Näita

10. voor · 6 mängu

Näita

9. voor · 6 mängu

Näita

8. voor · 6 mängu

Näita

7. voor · 6 mängu

Näita

6. voor · 6 mängu

Näita

5. voor · 6 mängu

Näita

4. voor · 6 mängu

Näita

3. voor · 6 mängu

Näita

2. voor · 6 mängu

Näita

1. voor · 6 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Pablo Vegetti
Cerro Porteño
8
2Elvio de Jesús Vera Brítez
Libertad Asunción
73
3Hugo Valdez
Nacional Asunción
6
4Cristhian Ocampos
Sportivo Ameliano
52
5H. A. Benitez
Nacional Asunción
51
6Estivel Moreira
Sportivo Ameliano
5
7Luis Carlos Abreu Benegas
Sportivo Trinidense
5
8Clementino González
Sportivo Trinidense
41
9Jorge Morel
Cerro Porteño
41
10Hugo Sandoval
Olimpia
4

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Cristian Nunez
Rubio NU
71
2Richard Ortiz
Olimpia
6
3F. M. Caceres Aguero
2 de Mayo
51
4Raul Ignacio Cabral
Sportivo Ameliano
51
5Rodrigo Melgarejo
Nacional Asunción
51
6Alexis Doldán
Sportivo San Lorenzo
5
7Juan Franco
Deportivo Recoleta
5
8Cesar Castro
2 de Mayo
41
9Luis Cáceres
Sportivo San Lorenzo
41
10Agustín Da Silveira Muñoa
Sportivo Trinidense
4
Veel edetabeleid: Enim väravasööte · Parim keskmine hinne · Väravavahtide tõrjed

Näita

Keskmine hinne: mängijad, kellel on sel hooajal vähemalt 450 minutit ehk viie täismängu jagu. Väravasöödud, hinded ja tõrjed mänguandmete järgi.

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Blas Romero153,87−0,08
Derlis Lopez154,80+0,31
Juan Gabriel Benítez154,07−0,42
Carlos Paul Benitez Achar114,73+0,53
Derlis Benitez114,00+0,03
David Ojeda104,50+0,40
Mario Diaz De Vivar94,89−0,08
Alipio Colman53,00−1,87
Mario Alberto Diaz De Vivar35,33–
Liiga keskmine964,31

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 5,06 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026962,4548%52%40 / 25 / 35
20251322,5842%50%39 / 28 / 33
20241322,1039%45%39 / 34 / 27
20231322,6449%52%38 / 29 / 33
20221322,4545%45%51 / 21 / 28

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026 · 96 mängu

1–15'11%
16–30'11%
31–45'19%
46–60'17%
61–75'18%
76–90'24%

Esimesel poolajal 41% väravatest · 85. minutist alates 14% · avavärav keskmiselt 36. minutil.

Eelmine hooaeg 2025 · 132 mängu

1–15'13%
16–30'12%
31–45'16%
46–60'15%
61–75'15%
76–90'28%

Esimesel poolajal 41% väravatest · 85. minutist alates 19% · avavärav keskmiselt 33. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

División Profesional - Clausura: kes juhib tabelit?

División Profesional - Clausura 2026: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Olimpia, kes on 16 mänguga kogunud 33 punkti.

División Profesional - Clausura: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Guaraní – 2 de Mayo.

División Profesional - Clausura: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026 osaleb 12 meeskonda.

División Profesional - Clausura: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026 on seni mängitud 96 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.