Peruu

Liga 1 tabel ja tulemused 2026

Liga 1 2026: tabelit juhib 27. oktoobri seisuga Sport Huancayo, kes on 14 mänguga kogunud 28 punkti.

See hooaeg 2026 · 271 mängu

2,80
Väravaid mängus
54%
3+ väravat
59%
Mõlemad lõid
4,86
Kaarte mängus
8,8
Nurgalööke mängus
52%
Koduvõidud
43%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 75% neist mängudest.

Tabel · Clausura

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Sport Huancayo1491423:17+628Vorm: võit, võit, võit, võit, kaotus.
2Universitario1383228:19+927Vorm: võit, kaotus, viik, võit, võit.
3Deportivo Garcilaso1381424:12+1225Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, võit.
4Sporting Cristal1381426:15+1125Vorm: võit, võit, võit, võit, kaotus.
5FBC Melgar1374224:14+1025Vorm: võit, viik, viik, võit, võit.
6Juan Pablo II College1474325:16+925Vorm: võit, viik, võit, kaotus, võit.
7Alianza Lima1374220:12+825Vorm: kaotus, võit, võit, võit, võit.
8Alianza Atlético1371525:26−122Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus.
9Cusco1370624:19+521Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, võit.
10Sport Boys1363419:14+521Vorm: võit, viik, kaotus, kaotus, võit.
11Atlético Grau1353516:17−118Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, viik.
12Cienciano1342716:21−514Vorm: kaotus, viik, võit, võit, kaotus.
13Comerciantes Unidos1334623:24−113Vorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, võit.
14Club Deportivo Los Chankas1333714:29−1512Vorm: kaotus, viik, viik, võit, kaotus.
15FC Cajamarca1332820:29−911Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, kaotus.
16UCV Moquegua132478:20−1210Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus.
17ADT131489:24−157Vorm: kaotus, võit, viik, kaotus, viik.
18UTC Cajamarca13021112:28−162Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101518135791114VoorSport Huancayo: 13, 6, 4, 3, 8, 13, 11, 9, 8, 5, 4, 2, 1, 1Universitario: 5, 2, 9, 8, 5, 2, 2, 2, 1, 2, 5, 3, 2, 2Deportivo Garcilaso: 14, 9, 7, 1, 4, 1, 1, 1, 2, 1, 2, 6, 3, 3Sporting Cristal: 7, 10, 5, 4, 2, 6, 10, 7, 5, 3, 1, 1, 4, 4FBC Melgar: 3, 1, 2, 6, 3, 5, 9, 5, 3, 7, 7, 5, 5, 5Juan Pablo II College: 10, 3, 10, 12, 13, 11, 8, 11, 10, 6, 6, 4, 7, 6Sport Huancayo (1.)Universitario (2.)Deportivo Garcilaso (3.)Sporting Cristal (4.)FBC Melgar (5.)Juan Pablo II College (6.)Sport Huancayo (1.)Universitario (2.)Deportivo Garci… (3.)Sporting Cristal (4.)FBC Melgar (5.)Juan Pablo II C… (6.)

Etapp: Clausura (1.–14. voor).

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorSport HuancayoUniversitarioDeportivo GarcilasoSporting CristalFBC MelgarJuan Pablo II College
1135147310
26291013
34975210
43814612
58542313
613216511
711211098
89217511
98125310
10521376
11452176
12236154
13123457
14123456

Tänased ja tulevad mängud

Vorm: kaotus, võit, viik, kaotus, viik. ADTVorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus. UCV Moquegua keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 38%keskm. 5,3 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, kaotus. FC CajamarcaVorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. UTC Cajamarca keskm. 3,4 väravat3+ väravat: 70%keskm. 5,1 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus. Alianza AtléticoVorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, võit. Deportivo Garcilaso keskm. 3,3 väravat3+ väravat: 66%keskm. 5,2 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, võit, võit, kaotus. CiencianoVorm: võit, kaotus, viik, kaotus, viik. Atlético Grau keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 46%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, viik, võit, kaotus. Club Deportivo Los ChankasVorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, võit. Cusco keskm. 3,3 väravat3+ väravat: 73%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit, kaotus. Sporting CristalVorm: kaotus, võit, võit, võit, võit. Alianza Lima keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, viik, võit, võit. FBC MelgarVorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, võit. Comerciantes Unidos keskm. 3,3 väravat3+ väravat: 70%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus. Alianza AtléticoVorm: võit, viik, võit, kaotus, võit. Juan Pablo II College keskm. 3,4 väravat3+ väravat: 64%keskm. 5,2 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus. UCV MoqueguaVorm: kaotus, viik, viik, võit, kaotus. Club Deportivo Los Chankas keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, võit. CuscoVorm: võit, viik, kaotus, kaotus, võit. Sport Boys keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 54%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, viik. Atlético GrauVorm: võit, kaotus, viik, võit, võit. Universitario keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 66%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit, kaotus. Sport HuancayoVorm: võit, viik, viik, võit, võit. FBC Melgar keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 56%keskm. 5,4 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. UTC CajamarcaVorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, võit. Deportivo Garcilaso keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 54%keskm. 5,2 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit, kaotus. Sporting CristalVorm: võit, kaotus, viik, kaotus, kaotus. FC Cajamarca keskm. 3,5 väravat3+ väravat: 70%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, võit. Comerciantes UnidosVorm: kaotus, võit, viik, kaotus, viik. ADT keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 62%keskm. 5,7 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid · Clausura

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid · Clausura
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
ADT0,691,8546%62%8%6,233,00
Alianza Atlético1,922,0085%92%8%5,312,77
Alianza Lima1,540,9246%69%23%4,002,00
Atlético Grau1,231,3146%54%31%4,852,23
Cienciano1,231,6246%54%31%4,922,46
Club Deportivo Los Chankas1,082,2369%62%15%5,232,69
Comerciantes Unidos1,771,8577%85%0%5,082,15
Cusco1,851,4677%77%15%4,232,23
Deportivo Garcilaso1,850,9246%38%38%5,002,00
FBC Melgar1,851,0862%62%31%4,001,92
FC Cajamarca1,542,2377%77%8%4,772,54
Juan Pablo II College1,791,1443%43%36%5,001,93
Sport Boys1,461,0831%54%31%5,773,54
Sport Huancayo1,641,2150%57%29%6,863,57
Sporting Cristal2,001,1562%62%31%4,312,08
UCV Moquegua0,621,5431%31%31%4,312,46
UTC Cajamarca0,922,1562%69%8%5,383,31
Universitario2,151,4685%69%15%4,151,85

Kõik selle hooaja tulemused

Clausura · 14. voor · 1 mäng
Clausura · 14. voor
KuupäevMängTulemus
27.10Juan Pablo II College – Sport Huancayo2–0
Clausura · 13. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 12. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 11. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 10. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 9. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 8. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 7. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 6. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 5. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 4. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 3. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 2. voor · 9 mängu

Näita

Clausura · 1. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 17. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 16. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 15. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 14. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 13. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 12. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 10. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 11. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 9. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 8. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 7. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 6. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 5. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 4. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 3. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 2. voor · 9 mängu

Näita

Apertura · 1. voor · 9 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Facundo Callejo
Cusco
184
2Erick Castillo
Alianza Lima
18
3Alex Valera
Universitario
174
4Carlos Garcés
Cienciano
151
5Bernardo Cuesta
FBC Melgar
15
6Johnny Vidales
FBC Melgar
134
7Hernán Barcos
Sporting Cristal
131
8A. Hohberg
Cienciano
114
9B. Da Silva
Deportivo Garcilaso
113
10Matías Eric Sen
Comerciantes Unidos
102

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Arquímedes Figuera
UTC Cajamarca
131
2Juan Rodríguez
Comerciantes Unidos
131
3Yorman Zapata
UCV Moquegua
121
4Aldair Fuentes
Cusco
112
5Ricardo Salcedo
Sport Huancayo
111
6Renzo Garcés
Alianza Lima
10
7B. Duarte
UTC Cajamarca
91
8Hugo Ángeles
Sport Huancayo
91
9Carlos Ramos
Deportivo Garcilaso
9
10Hansell Riojas
Sport Boys
9
Veel edetabeleid: Enim väravasööte · Parim keskmine hinne · Väravavahtide tõrjed

Näita

Keskmine hinne: mängijad, kellel on sel hooajal vähemalt 450 minutit ehk viie täismängu jagu. Väravasöödud, hinded ja tõrjed mänguandmete järgi.

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Joel Alarcon243,54−1,58
Edwin Ordonez223,55−0,62
Jordi Espinoza205,60+0,96
M. Palomino204,75−0,38
Sebastian Lozano204,55−0,02
Kevin Ortega194,63+0,17
Michael Espinoza184,11−0,74
Daniel Ureta166,62+0,40
Augusto Menendez135,31+0,82
Julio Cesar Quiroz125,75+0,62
Jesus Cartagena127,83+0,62
Roberto Perez Gutierrez124,25−0,43
R. B. Perez103,40−1,52
Junior Rivera84,88–
Pablo Lopez Ramos85,00+0,38
Walter Guadalupe74,57–
David Huaman66,00–
Rudy Mendez54,60–
Víctor Cori45,50+0,12
Augusto Alfredo Menendez Laos35,00–
Robin Segura35,33−0,69
Liiga keskmine2714,86

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,92 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
20262712,8054%59%52 / 23 / 24
20253282,6251%51%48 / 25 / 27
20243062,6649%49%53 / 25 / 22
20233422,5246%46%51 / 26 / 23
20223422,7251%52%52 / 22 / 26

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026 · 271 mängu

1–15'11%
16–30'14%
31–45'18%
46–60'16%
61–75'15%
76–90'25%

Esimesel poolajal 43% väravatest · 85. minutist alates 14% · avavärav keskmiselt 33. minutil.

Eelmine hooaeg 2025 · 328 mängu

1–15'13%
16–30'15%
31–45'18%
46–60'15%
61–75'16%
76–90'23%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 12% · avavärav keskmiselt 31. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Liga 1: kes juhib tabelit?

Liga 1 2026: tabelit juhib 27. oktoobri seisuga Sport Huancayo, kes on 14 mänguga kogunud 28 punkti.

Liga 1: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on kolmapäeval, 28. oktoobril: ADT – UCV Moquegua.

Liga 1: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026 osaleb 18 meeskonda.

Liga 1: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026 on seni mängitud 271 mängu, viimane 27. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.