Poola

I Liga tabel ja tulemused 2026/27

I Liga 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Pogoń Grodzisk Mazowiecki, kes on 12 mänguga kogunud 21 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 108 mängu

2,69
Väravaid mängus
51%
3+ väravat
54%
Mõlemad lõid
3,94
Kaarte mängus
44%
Koduvõidud
45%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 77% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Pogoń Grodzisk Mazowiecki1263319:11+821Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus.
2Polonia Warszawa1263319:14+521Vorm: viik, võit, võit, võit, viik.
3Ruch Chorzów1263316:11+521Vorm: viik, viik, võit, võit, võit.
4ŁKS Łódź1263315:11+421Vorm: võit, kaotus, kaotus, võit, võit.
5Nieciecza1262419:17+220Vorm: võit, võit, viik, võit, kaotus.
6Lechia Gdańsk1261522:19+319Vorm: võit, võit, võit, võit, kaotus.
7Miedź Legnica1253418:11+718Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, viik.
8Warta Poznań1260619:16+318Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus.
9Polonia Bytom1246220:20018Vorm: viik, viik, võit, võit, võit.
10Stal Rzeszów1252516:22−617Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus.
11Pogoń Siedlce1243514:15−115Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, võit.
12Arka Gdynia1242616:16014Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, võit.
13Podbeskidzie1228215:16−114Vorm: viik, viik, võit, kaotus, võit.
14Chrobry Głogów1234513:15−213Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, viik.
15Stal Mielec1234516:27−1113Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, viik.
16Puszcza Niepołomice1240813:17−412Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit.
17Odra Opole123368:13−512Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus.
18Unia Skierniewice1232713:20−711Vorm: võit, viik, viik, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

151015181357912VoorPogoń Grodzisk Mazowiecki: 2, 2, 1, 1, 1, 2, 1, 2, 1, 1, 1, 1Polonia Warszawa: 7, 4, 2, 6, 4, 6, 6, 7, 6, 2, 2, 2Ruch Chorzów: 16, 16, 16, 14, 10, 13, 8, 9, 11, 7, 6, 3ŁKS Łódź: 11, 7, 10, 7, 3, 3, 3, 1, 4, 6, 7, 4Nieciecza: 3, 3, 6, 9, 11, 11, 7, 4, 2, 3, 3, 5Lechia Gdańsk: 17, 17, 17, 18, 16, 12, 16, 11, 8, 4, 4, 6Pogoń Grodzisk Mazowiecki (1.)Polonia Warszawa (2.)Ruch Chorzów (3.)ŁKS Łódź (4.)Nieciecza (5.)Lechia Gdańsk (6.)Pogoń Grodzisk… (1.)Polonia Warszawa (2.)Ruch Chorzów (3.)ŁKS Łódź (4.)Nieciecza (5.)Lechia Gdańsk (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorPogoń Grodzisk MazowieckiPolonia WarszawaRuch ChorzówŁKS ŁódźNiecieczaLechia Gdańsk
1271611317
224167317
3121610617
416147918
5141031116
6261331112
71683716
82791411
91611428
10127634
11126734
12123456

Eestlased selles liigas

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus. Pogoń Grodzisk MazowieckiVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, viik. Stal Mielec keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit, kaotus. Lechia GdańskVorm: võit, viik, viik, kaotus, kaotus. Unia Skierniewice keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 70%keskm. 4,0 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, viik. Miedź LegnicaVorm: võit, võit, viik, võit, kaotus. Nieciecza keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 58%keskm. 3,9 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, võit, kaotus, võit. PodbeskidzieVorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus. Warta Poznań keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, võit, võit, võit. Polonia BytomVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus. Odra Opole keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 46%keskm. 3,8 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus. Stal RzeszówVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit. Puszcza Niepołomice keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, võit, võit. ŁKS ŁódźVorm: viik, võit, võit, võit, viik. Polonia WarszawaEestlane meeskonnas: Kuusk keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 46%keskm. 3,7 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, viik. Chrobry GłogówVorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, võit. Arka Gdynia keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 46%keskm. 3,6 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, võit. Pogoń SiedlceVorm: viik, viik, võit, võit, võit. Ruch Chorzów keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 34%keskm. 3,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Arka Gdynia1,331,3358%50%25%3,422,00
Chrobry Głogów1,081,2533%42%25%3,831,67
Lechia Gdańsk1,831,5883%67%8%3,671,75
Miedź Legnica1,500,9242%50%33%4,001,75
Nieciecza1,581,4275%75%25%3,831,83
Odra Opole0,671,0825%33%25%3,752,08
Podbeskidzie1,251,3333%67%17%4,582,08
Pogoń Grodzisk Mazowiecki1,580,9242%33%50%3,831,83
Pogoń Siedlce1,171,2542%50%33%4,172,17
Polonia Bytom1,671,6767%75%25%3,922,33
Polonia Warszawa1,581,1750%67%25%3,671,25
Puszcza Niepołomice1,081,4250%42%8%4,332,83
Ruch Chorzów1,330,9225%25%50%3,421,92
Stal Mielec1,332,2567%67%8%4,332,17
Stal Rzeszów1,331,8358%67%17%4,582,58
Unia Skierniewice1,081,6758%58%17%4,252,17
Warta Poznań1,581,3367%50%33%3,751,25
ŁKS Łódź1,250,9242%50%33%3,671,83

Kõik selle hooaja tulemused

12. voor · 9 mängu
11. voor · 9 mängu

Näita

10. voor · 9 mängu

Näita

9. voor · 9 mängu

Näita

8. voor · 9 mängu

Näita

7. voor · 9 mängu

Näita

6. voor · 9 mängu

Näita

5. voor · 9 mängu

Näita

4. voor · 9 mängu

Näita

3. voor · 9 mängu

Näita

2. voor · 9 mängu

Näita

1. voor · 9 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1A. Shakh
Lechia Gdańsk
8
2K. Zapolnik
Nieciecza
72
3V. Gutkovskis
Arka Gdynia
7
4K. Andrzejczak
Polonia Bytom
5
5M. Stefaniak
Warta Poznań
43
6S. Szymanski
Ruch Chorzów
43
7D. Gnaase
Polonia Warszawa
42
8E. Terpilowski
Polonia Warszawa
4
9J. Lis
Chrobry Głogów
4
10K. Dodaj
Lechia Gdańsk
4

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1M. Labojko
Polonia Bytom
6
2K. Kasolik
Puszcza Niepołomice
51
3S. Strozik
Chrobry Głogów
5
4K. Andrzejczak
Polonia Bytom
41
5K. Gach
Podbeskidzie
41
6K. Kukulka
Stal Rzeszów
41
7K. Solecki
Arka Gdynia
41
8A. Piekarski
Puszcza Niepołomice
4
9B. Kwiecien
Stal Mielec
4
10D. Sokol
ŁKS Łódź
4
Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Damian Krumplewski65,17+0,18
Mariusz Myszka64,33+0,15
Albert Różycki54,00+0,74
Filip Kaliszewski53,00+0,11
G. Kawalko54,20+0,34
Łukasz Karski53,20−0,40
Mateusz Jenda53,40+0,41
Paweł Horożaniecki54,80+0,03
P. Pazdecki52,80–
P. Swierczek54,40–
Piotr Urban54,80+0,34
Szymon Łężny53,40+0,44
Piotr Idzik44,50+0,60
Piotr Rzucidło45,50+0,85
Sebastian Krasny43,25−0,59
Łukasz Szczech35,00+0,53
M. Kochanek32,67–
M. Kuropatwa33,33–
Mateusz Piszczelok31,33−0,19
Tomasz Marciniak32,33−1,22
Liiga keskmine1083,94

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,22 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/271082,6951%54%44 / 24 / 31
2025/263052,9860%65%41 / 27 / 32
2024/253062,7254%54%38 / 27 / 35
2023/243062,6649%52%42 / 25 / 32
2022/233062,6450%54%40 / 30 / 30

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 108 mängu

1–15'12%
16–30'11%
31–45'21%
46–60'15%
61–75'15%
76–90'24%

Esimesel poolajal 45% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 33. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 305 mängu

1–15'13%
16–30'14%
31–45'19%
46–60'16%
61–75'16%
76–90'22%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 29. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

I Liga: kes juhib tabelit?

I Liga 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Pogoń Grodzisk Mazowiecki, kes on 12 mänguga kogunud 21 punkti.

I Liga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Stal Mielec.

I Liga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 18 meeskonda.

I Liga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 108 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.