Portugal

Segunda Liga tabel ja tulemused 2026/27

Segunda Liga 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Lusitânia Lourosa, kes on 8 mänguga kogunud 18 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 72 mängu

2,39
Väravaid mängus
47%
3+ väravat
44%
Mõlemad lõid
5,33
Kaarte mängus
9,8
Nurgalööke mängus
43%
Koduvõidud
46%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 80% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Lusitânia Lourosa853014:7+718Vorm: võit, võit, võit, viik, viik.
2Sporting CP B860213:6+718Vorm: võit, võit, kaotus, võit, võit.
3Penafiel851218:8+1016Vorm: võit, võit, võit, kaotus, võit.
4Académica850314:10+415Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, võit.
5Farense842214:10+414Vorm: kaotus, viik, võit, võit, kaotus.
6Benfica B84228:5+314Vorm: kaotus, kaotus, võit, võit, viik.
7AVS833210:8+212Vorm: võit, kaotus, viik, võit, võit.
8Tondela84049:8+112Vorm: kaotus, võit, võit, võit, kaotus.
9União de Leiria832311:10+111Vorm: võit, võit, viik, kaotus, viik.
10Vizela83238:8011Vorm: võit, võit, viik, kaotus, kaotus.
11Leixões83149:12−310Vorm: võit, võit, viik, kaotus, kaotus.
12Portimonense83146:10−410Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus.
13Torreense82338:10−29Vorm: kaotus, võit, viik, kaotus, võit.
14Chaves82248:15−78Vorm: kaotus, võit, kaotus, viik, võit.
15FC Porto B82247:15−88Vorm: kaotus, kaotus, viik, võit, viik.
16Felgueiras 193281437:9−27Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik.
17Amarante81256:11−55Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, kaotus.
18Feirense80262:10−82Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, viik.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

1510151812345678VoorLusitânia Lourosa: 2, 3, 3, 1, 1, 1, 1, 1Sporting CP B: 7, 6, 6, 3, 2, 3, 2, 2Penafiel: 15, 12, 7, 4, 3, 2, 4, 3Académica: 1, 1, 1, 2, 8, 10, 7, 4Farense: 3, 2, 2, 5, 4, 4, 3, 5Benfica B: 5, 5, 5, 7, 10, 8, 5, 6Lusitânia Lourosa (1.)Sporting CP B (2.)Penafiel (3.)Académica (4.)Farense (5.)Benfica B (6.)Lusitânia Louro… (1.)Sporting CP B (2.)Penafiel (3.)Académica (4.)Farense (5.)Benfica B (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorLusitânia LourosaSporting CP BPenafielAcadémicaFarenseBenfica B
12715135
23612125
3367125
4134257
51238410
61321048
7124735
8123456

Tulevad mängud

Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, kaotus. AmaranteVorm: kaotus, kaotus, viik, võit, viik. FC Porto B keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 56%keskm. 5,7 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus. PortimonenseVorm: kaotus, võit, viik, kaotus, võit. Torreense keskm. 2,1 väravat3+ väravat: 38%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, kaotus, kaotus. LeixõesVorm: võit, võit, kaotus, võit, võit. Sporting CP B keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 50%keskm. 5,6 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, võit, võit, viik. Benfica BVorm: kaotus, võit, kaotus, viik, võit. Chaves keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 44%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, kaotus, viik. União de LeiriaVorm: võit, kaotus, viik, võit, võit. AVS keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 44%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, kaotus, kaotus. VizelaVorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, võit. Académica keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 44%keskm. 5,9 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, võit, kaotus. TondelaVorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik. Felgueiras 1932 keskm. 2,1 väravat3+ väravat: 38%keskm. 6,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, viik, viik. Lusitânia LourosaVorm: kaotus, viik, võit, võit, kaotus. Farense keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 62%keskm. 5,2 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, kaotus, võit. PenafielVorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, viik. Feirense keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
AVS1,251,0050%62%25%5,383,38
Académica1,751,2550%25%50%6,122,62
Amarante0,751,3850%50%25%4,501,88
Benfica B1,000,6225%25%50%4,622,38
Chaves1,001,8862%62%12%5,122,75
FC Porto B0,881,8862%50%12%6,883,12
Farense1,751,2575%75%25%4,752,25
Feirense0,251,2525%25%25%3,621,88
Felgueiras 19320,881,1238%62%12%5,382,75
Leixões1,121,5050%38%38%6,383,75
Lusitânia Lourosa1,750,8850%62%38%5,623,00
Penafiel2,251,0075%62%25%5,622,62
Portimonense0,751,2525%25%25%4,502,12
Sporting CP B1,620,7550%38%50%4,752,00
Tondela1,121,0038%25%38%7,504,12
Torreense1,001,2550%38%38%5,002,25
União de Leiria1,381,2538%50%25%4,501,75
Vizela1,001,0038%25%50%5,753,38

Kõik selle hooaja tulemused

8. voor · 9 mängu
7. voor · 9 mängu

Näita

6. voor · 9 mängu

Näita

5. voor · 9 mängu

Näita

4. voor · 9 mängu

Näita

3. voor · 9 mängu

Näita

2. voor · 9 mängu

Näita

1. voor · 9 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Bryan Rochez
Leixões
51
2Max Svensson
Penafiel
51
3Leandro Silva
Académica
43
4Rodrigo Pinho
AVS
41
5Mauro Couto
Sporting CP B
4
6Derick Poloni
Farense
31
7Andre Rodrigues
Chaves
3
8André Candeias
Farense
3
9Antonio David Álvarez Rey
Penafiel
3
10Gonçalo Silva
Farense
3

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Bernardo Lima
FC Porto B
5
2Claudio Falcão
Farense
41
3Clebson Cicero
Tondela
41
4Rafael Nel
Sporting CP B
41
5Afonso Rodrigues
Académica
4
6Giovani Bamba
Vizela
4
7Ibrahima Kalil Guirassy
União de Leiria
4
8Jaime Sánchez
Penafiel
4
9Jarleysom Ferreira de Amurim
Portimonense
4
10Jean-Pierre Rhyner
Vizela
4
Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Luís Filipe45,50−0,98
Anzhony Rodrigues35,33+0,06
Bruno Pires Costa34,67−0,09
David Silva34,67+0,03
Diogo Rosa35,67+0,62
Flavio Jesus33,67−0,75
Jose Rodrigues35,67−1,23
Miguel Fonseca34,33−0,05
Márcio Torres35,67−0,70
Pedro Ramalho34,33−0,36
Vitor Ferreira36,33−0,20
Liiga keskmine725,33

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 5,62 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27722,3947%44%43 / 22 / 35
2025/263062,4445%46%42 / 24 / 34
2024/253082,5148%54%40 / 29 / 31
2023/243082,4444%53%40 / 27 / 33
2022/233082,6348%56%39 / 29 / 33

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 72 mängu

1–15'11%
16–30'16%
31–45'19%
46–60'17%
61–75'12%
76–90'25%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 306 mängu

1–15'12%
16–30'13%
31–45'17%
46–60'16%
61–75'17%
76–90'24%

Esimesel poolajal 43% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 35. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Segunda Liga: kes juhib tabelit?

Segunda Liga 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Lusitânia Lourosa, kes on 8 mänguga kogunud 18 punkti.

Segunda Liga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Amarante – FC Porto B.

Segunda Liga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 18 meeskonda.

Segunda Liga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 72 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.