Rumeenia

Liga II tabel ja tulemused 2026/27

Liga II 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Politehnica Timișoara, kes on 11 mänguga kogunud 27 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 121 mängu

2,90
Väravaid mängus
55%
3+ väravat
53%
Mõlemad lõid
4,69
Kaarte mängus
48%
Koduvõidud
46%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 75% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Politehnica Timișoara1183021:8+1327Vorm: võit, võit, viik, võit, võit.
2Slatina1181219:10+925Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus.
3Chindia Târgoviște1180327:14+1324Vorm: võit, võit, võit, võit, võit.
4Popești-Leordeni1173126:15+1124Vorm: võit, kaotus, võit, võit, võit.
5Cetatea Suceava1163222:12+1021Vorm: võit, viik, võit, võit, võit.
6Metalul Buzău1163213:7+621Vorm: võit, võit, võit, viik, võit.
7CSM Reșița1170416:13+321Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus.
8Concordia1161426:18+819Vorm: võit, kaotus, kaotus, võit, viik.
9FC Bacău1153322:10+1218Vorm: võit, viik, kaotus, võit, kaotus.
10Bihor Oradea1153318:10+818Vorm: võit, kaotus, võit, võit, võit.
11Gloria Bistrița1160515:14+118Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit.
12CS Afumati1152417:17017Vorm: viik, võit, võit, kaotus, kaotus.
13Metaloglobus1143413:15−215Vorm: viik, võit, kaotus, viik, võit.
14ASA Târgu Mureș1132614:21−711Vorm: viik, võit, kaotus, kaotus, kaotus.
15CSM Râmnicu Vâlcea1132610:17−711Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, kaotus.
16CSA Steaua București1124513:19−610Vorm: kaotus, võit, viik, viik, võit.
17Viitorul Șelimbăr112368:20−129Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, võit.
18Unirea Slobozia1122714:15−18Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, viik.
19CS Dinamo București1121816:32−167Vorm: kaotus, kaotus, viik, võit, kaotus.
20CSM Satu Mare110657:15−86Vorm: viik, kaotus, viik, viik, kaotus.
21Ștefănești112097:26−196Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.
22Dumbrăvița110387:23−163Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101520221357911VoorPolitehnica Timișoara: 7, 8, 5, 2, 1, 3, 2, 2, 2, 2, 1Slatina: 6, 1, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 2Chindia Târgoviște: 20, 10, 7, 9, 5, 9, 7, 5, 4, 3, 3Popești-Leordeni: 12, 6, 10, 5, 6, 4, 3, 6, 5, 4, 4Cetatea Suceava: 21, 11, 9, 11, 10, 10, 9, 10, 9, 8, 5Metalul Buzău: 15, 5, 4, 8, 12, 12, 10, 8, 7, 9, 6Politehnica Timișoara (1.)Slatina (2.)Chindia Târgoviște (3.)Popești-Leordeni (4.)Cetatea Suceava (5.)Metalul Buzău (6.)Politehnica Tim… (1.)Slatina (2.)Chindia Târgovi… (3.)Popești-Leordeni (4.)Cetatea Suceava (5.)Metalul Buzău (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorPolitehnica TimișoaraSlatinaChindia TârgoviștePopești-LeordeniCetatea SuceavaMetalul Buzău
17620122115
281106115
35171094
42195118
512561012
631941012
72173910
82156108
9214597
10213489
11123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, võit, viik, viik, võit. CSA Steaua BucureștiVorm: kaotus, kaotus, viik, võit, kaotus. CS Dinamo București keskm. 3,6 väravat3+ väravat: 82%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, kaotus, kaotus, kaotus. ASA Târgu MureșVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, viik. Unirea Slobozia keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, kaotus, kaotus, kaotus. CSM Râmnicu VâlceaVorm: viik, võit, võit, kaotus, kaotus. CS Afumati keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 59%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, viik, viik, kaotus. CSM Satu MareVorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, võit. Viitorul Șelimbăr keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 32%keskm. 4,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, võit, võit, võit. Cetatea SuceavaVorm: võit, kaotus, võit, võit, võit. Bihor Oradea keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 46%keskm. 5,3 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. DumbrăvițaVorm: võit, võit, viik, võit, võit. Politehnica Timișoara keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 36%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, võit, võit, võit. Popești-LeordeniVorm: võit, võit, võit, viik, võit. Metalul Buzău keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 46%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. ȘtefăneștiVorm: võit, võit, võit, võit, võit. Chindia Târgoviște keskm. 3,4 väravat3+ väravat: 78%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, kaotus, võit, kaotus. FC BacăuVorm: viik, võit, kaotus, viik, võit. Metaloglobus keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 60%keskm. 4,5 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus. SlatinaVorm: võit, kaotus, kaotus, võit, viik. Concordia keskm. 3,3 väravat3+ väravat: 64%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus. CSM ReșițaVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit. Gloria Bistrița keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 59%keskm. 5,4 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
ASA Târgu Mureș1,271,9155%55%9%3,641,73
Bihor Oradea1,640,9136%36%55%4,642,45
CS Afumati1,551,5573%64%18%4,001,73
CS Dinamo București1,452,9182%73%0%5,182,36
CSA Steaua București1,181,7382%73%9%3,821,64
CSM Reșița1,451,1845%45%27%6,002,64
CSM Râmnicu Vâlcea0,911,5545%45%9%5,362,73
CSM Satu Mare0,641,3618%45%18%4,822,82
Cetatea Suceava2,001,0955%55%45%6,002,82
Chindia Târgoviște2,451,2782%64%27%4,551,82
Concordia2,361,6482%73%18%5,553,00
Dumbrăvița0,642,0936%55%0%4,362,36
FC Bacău2,000,9164%36%45%5,092,55
Gloria Bistrița1,361,2773%55%27%4,822,64
Metaloglobus1,181,3655%55%36%3,912,00
Metalul Buzău1,180,6427%27%64%3,911,82
Politehnica Timișoara1,910,7336%55%45%5,362,18
Popești-Leordeni2,361,3664%82%18%5,912,91
Slatina1,730,9145%45%45%4,092,45
Unirea Slobozia1,271,3645%36%18%4,552,55
Viitorul Șelimbăr0,731,8245%55%18%4,002,36
Ștefănești0,642,3673%36%9%3,732,09

Kõik selle hooaja tulemused

11. voor · 11 mängu
10. voor · 11 mängu

Näita

9. voor · 11 mängu

Näita

8. voor · 11 mängu

Näita

7. voor · 11 mängu

Näita

6. voor · 11 mängu

Näita

5. voor · 11 mängu

Näita

4. voor · 11 mängu

Näita

3. voor · 11 mängu

Näita

2. voor · 11 mängu

Näita

1. voor · 11 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Q. Taiwo
Popești-Leordeni
13
2G. Raducan
Cetatea Suceava
71
3D. Sula
Concordia
6
4I. Doana
Politehnica Timișoara
6
5R. Mihai
Chindia Târgoviște
6
6V. Robu
Metalul Buzău
6
7S. Camara
Chindia Târgoviște
5
8I. Filip
Bihor Oradea
42
9S. Visic
CSM Reșița
41
10V. Ghinet
CS Afumati
41

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1A. Raji
Popești-Leordeni
4
2D. Luncasu
FC Bacău
4
3S. Magyari
Slatina
4
4S. Pirvulescu
Gloria Bistrița
4
5A. Cublesan
Metalul Buzău
31
6R. Lazar
Unirea Slobozia
31
7R. Sumanariu
Cetatea Suceava
31
8A. Capraru
Popești-Leordeni
3
9A. Pavel
FC Bacău
3
10B. Marian
Unirea Slobozia
3

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Gabriel Mihuleac––+0,01
M. Lăstun––+0,40
Marius Naidin––−0,78
D. Buzărnescu––+0,66
Valentin Naidin––+0,16
O. Robu––−1,04

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,14 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/271212,9055%53%48 / 20 / 32
2025/263162,7250%49%47 / 19 / 34
2024/252872,4346%43%43 / 24 / 33
2023/242622,2738%43%44 / 27 / 29
2022/232612,4847%48%44 / 26 / 30

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 121 mängu

1–15'15%
16–30'17%
31–45'15%
46–60'19%
61–75'14%
76–90'21%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 12% · avavärav keskmiselt 27. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 316 mängu

1–15'12%
16–30'14%
31–45'17%
46–60'14%
61–75'18%
76–90'24%

Esimesel poolajal 44% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 31. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Liga II: kes juhib tabelit?

Liga II 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Politehnica Timișoara, kes on 11 mänguga kogunud 27 punkti.

Liga II: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: CSA Steaua București – CS Dinamo București.

Liga II: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 22 meeskonda.

Liga II: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 121 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.