Singapur

Singapore Premier League tabel ja tulemused 2026/27

Singapore Premier League 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Geylang International, kes on 5 mänguga kogunud 13 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 19 mängu

3,79
Väravaid mängus
79%
3+ väravat
53%
Mõlemad lõid
3,68
Kaarte mängus
47%
Koduvõidud
46%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 86% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Geylang International541012:2+1013Vorm: võit, võit, võit, viik, võit.
2Tampines Rovers440013:3+1012Vorm: võit, võit, võit, võit.
3Lion City Sailors431016:3+1310Vorm: viik, võit, võit, võit.
4Balestier Khalsa52127:8−17Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, võit.
5Albirex Niigata S520310:8+26Vorm: võit, võit, kaotus, kaotus, kaotus.
6Tanjong Pagar52036:15−96Vorm: kaotus, võit, kaotus, võit, kaotus.
7Hougang United50144:12−81Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.
8Young Lions50054:21−170Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15812345VoorGeylang International: 3, 2, 1, 1, 1Tampines Rovers: 2, 3, 2, 2, 2Lion City Sailors: 4, 5, 4, 3, 3Balestier Khalsa: 7, 7, 5, 6, 4Albirex Niigata S: 1, 1, 3, 4, 5Tanjong Pagar: 6, 4, 6, 5, 6Geylang International (1.)Tampines Rovers (2.)Lion City Sailors (3.)Balestier Khalsa (4.)Albirex Niigata S (5.)Tanjong Pagar (6.)Geylang Interna… (1.)Tampines Rovers (2.)Lion City Sailo… (3.)Balestier Khalsa (4.)Albirex Niigata… (5.)Tanjong Pagar (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorGeylang InternationalTampines RoversLion City SailorsBalestier KhalsaAlbirex Niigata STanjong Pagar
1324716
2235714
3124536
4123645
5123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, võit, kaotus, võit, kaotus. Tanjong PagarVorm: võit, võit, kaotus, kaotus, kaotus. Albirex Niigata S keskm. 3,9 väravat3+ väravat: 80%keskm. 3,4 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. Hougang UnitedVorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. Young Lions keskm. 4,1 väravat3+ väravat: 100%keskm. 3,6 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, võit. Balestier KhalsaVorm: viik, võit, võit, võit. Lion City Sailors keskm. 3,9 väravat3+ väravat: 68%keskm. 4,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit. Tampines RoversVorm: võit, võit, võit, viik, võit. Geylang International keskm. 3,4 väravat3+ väravat: 68%keskm. 3,4 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Albirex Niigata S2,001,6080%40%40%1,201,00
Balestier Khalsa1,401,6060%60%20%5,202,40
Geylang International2,400,4060%40%60%3,000,80
Hougang United0,802,40100%60%0%4,403,20
Lion City Sailors4,000,7575%50%50%3,500,75
Tampines Rovers3,250,7575%50%50%3,751,00
Tanjong Pagar1,203,0080%40%0%5,603,20
Young Lions0,804,20100%80%0%2,802,00

Kõik selle hooaja tulemused

5. voor · 4 mängu
4. voor · 4 mängu

Näita

3. voor · 4 mängu

Näita

2. voor · 3 mängu

Näita

1. voor · 4 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1H. Higashikawa
Tampines Rovers
5
2H. Ryang
Geylang International
4
3A. Mance
Lion City Sailors
3
4D. Racic
Geylang International
3
5M. Phaeton
Lion City Sailors
3
6G. Haag
Lion City Sailors
21
7F. Ramli
Tampines Rovers
2
8Gomes Hugo
Lion City Sailors
2
9L. Vujanic
Tanjong Pagar
2
10M. Kuzminski
Balestier Khalsa
2

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1F. Iyadh
Balestier Khalsa
31
2J. Gallagher
Tanjong Pagar
31
3L. Cardoso
Hougang United
3
4K. Nadim
Hougang United
21
5M. Drincic
Hougang United
21
6A. Masogo
Tanjong Pagar
2
7A. Reefqy
Young Lions
2
8K. Teo
Tanjong Pagar
2
9M. Ando
Albirex Niigata S
2
10W. Chun Wei
Balestier Khalsa
2

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
M. Hilmi Bin Mohammad Fuad34,33–
Liiga keskmine94,44

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 3,59 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27193,7979%53%47 / 11 / 42
2025/26843,6174%51%43 / 11 / 46
2024/251444,2678%69%39 / 22 / 39
20231084,1977%67%43 / 12 / 45
20221124,5277%71%45 / 21 / 35

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

Eelmine hooaeg 2025/26 · 84 mängu

1–15'13%
16–30'15%
31–45'19%
46–60'14%
61–75'15%
76–90'24%

Esimesel poolajal 47% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 28. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Singapore Premier League: kes juhib tabelit?

Singapore Premier League 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Geylang International, kes on 5 mänguga kogunud 13 punkti.

Singapore Premier League: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Tanjong Pagar – Albirex Niigata S.

Singapore Premier League: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 8 meeskonda.

Singapore Premier League: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 19 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.