Serbia

Prva Liga tabel ja tulemused 2026/27

Prva Liga 2026/27: tabelit juhib 24. oktoobri seisuga TSC Bačka Topola, kes on 15 mänguga kogunud 33 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 120 mängu

2,72
Väravaid mängus
53%
3+ väravat
56%
Mõlemad lõid
5,44
Kaarte mängus
42%
Koduvõidud
43%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 78% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1TSC Bačka Topola1596035:16+1933Vorm: viik, võit, võit, võit, võit.
2Javor1586135:16+1930Vorm: viik, võit, viik, võit, võit.
3Borac Čačak1593327:20+730Vorm: viik, kaotus, võit, viik, viik.
4OFK Vršac1582518:14+426Vorm: kaotus, viik, kaotus, võit, viik.
5Semendrija 19241574422:16+625Vorm: võit, võit, kaotus, viik, kaotus.
6Dubočica1564516:17−122Vorm: viik, viik, võit, kaotus, võit.
7Napredak1564514:15−122Vorm: viik, võit, viik, võit, viik.
8Loznica1548319:21−220Vorm: võit, kaotus, võit, viik, viik.
9FK Voždovac1554615:14+119Vorm: viik, kaotus, võit, viik, kaotus.
10FK Spartak Zdrepceva KRV1554624:28−419Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, viik, võit.
11Naftagas1546522:17+518Vorm: võit, võit, viik, viik, võit.
12Metalac Gornji Milanovac1553718:22−418Vorm: võit, viik, kaotus, kaotus, kaotus.
13Jedinstvo Ub1542917:25−814Vorm: kaotus, viik, kaotus, võit, võit.
14Teleoptik1534818:26−813Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus.
15Grafičar15321018:29−1111Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, kaotus.
16OFK Bor 19191522118:30−228Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

1510151613579111315VoorTSC Bačka Topola: 7, 5, 3, 5, 4, 3, 2, 2, 2, 3, 2, 2, 2, 1, 1Javor: 1, 4, 8, 6, 6, 5, 3, 3, 4, 4, 5, 4, 3, 3, 2Borac Čačak: 10, 8, 6, 3, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 2, 3OFK Vršac: 14, 9, 7, 4, 2, 4, 7, 5, 3, 2, 4, 5, 5, 5, 4Semendrija 1924: 3, 2, 1, 1, 3, 2, 6, 7, 6, 5, 3, 3, 4, 4, 5Dubočica: 4, 6, 4, 8, 8, 6, 8, 8, 7, 9, 10, 8, 6, 9, 6TSC Bačka Topola (1.)Javor (2.)Borac Čačak (3.)OFK Vršac (4.)Semendrija 1924 (5.)Dubočica (6.)TSC Bačka Topola (1.)Javor (2.)Borac Čačak (3.)OFK Vršac (4.)Semendrija 1924 (5.)Dubočica (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorTSC Bačka TopolaJavorBorac ČačakOFK VršacSemendrija 1924Dubočica
171101434
2548926
3386714
4563418
5461238
6351426
7231768
8231578
9241367
10341259
112514310
12241538
13231546
14132549
15123456

Tulevad mängud

Vorm: võit, võit, viik, viik, võit. NaftagasVorm: võit, kaotus, võit, viik, viik. Loznica keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 50%keskm. 5,8 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus, võit, viik. OFK VršacVorm: viik, võit, võit, võit, võit. TSC Bačka Topola keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 54%keskm. 5,6 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, võit, viik, viik. Borac ČačakVorm: võit, võit, kaotus, viik, kaotus. Semendrija 1924 keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 60%keskm. 5,6 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, kaotus. GrafičarVorm: viik, võit, viik, võit, viik. Napredak keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 57%keskm. 5,3 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. OFK Bor 1919Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, viik, võit. FK Spartak Zdrepceva KRV keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 56%keskm. 5,5 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus. TeleoptikVorm: viik, võit, viik, võit, võit. Javor keskm. 3,2 väravat3+ väravat: 60%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, võit, kaotus, võit. DubočicaVorm: viik, kaotus, võit, viik, kaotus. FK Voždovac keskm. 2,1 väravat3+ väravat: 34%keskm. 5,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, kaotus, kaotus, kaotus. Metalac Gornji MilanovacVorm: kaotus, viik, kaotus, võit, võit. Jedinstvo Ub keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 56%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Borac Čačak1,801,3373%73%27%5,072,13
Dubočica1,071,1340%40%40%6,473,47
FK Spartak Zdrepceva KRV1,601,8760%53%27%5,872,93
FK Voždovac1,000,9327%40%33%5,002,07
Grafičar1,201,9367%67%13%4,932,07
Javor2,331,0773%80%20%5,272,67
Jedinstvo Ub1,131,6760%53%20%4,672,13
Loznica1,271,4047%53%33%5,402,67
Metalac Gornji Milanovac1,201,4753%40%47%5,402,53
Naftagas1,471,1353%60%33%6,273,53
Napredak0,931,0047%40%47%5,602,80
OFK Bor 19190,532,0053%33%7%5,133,07
OFK Vršac1,200,9340%47%27%5,072,27
Semendrija 19241,471,0747%67%20%6,133,60
TSC Bačka Topola2,331,0767%80%20%6,133,13
Teleoptik1,201,7347%67%13%4,672,47

Kõik selle hooaja tulemused

15. voor · 8 mängu
14. voor · 8 mängu

Näita

13. voor · 8 mängu

Näita

12. voor · 8 mängu

Näita

11. voor · 8 mängu

Näita

10. voor · 8 mängu

Näita

9. voor · 8 mängu

Näita

8. voor · 8 mängu

Näita

7. voor · 8 mängu

Näita

6. voor · 8 mängu

Näita

5. voor · 8 mängu

Näita

4. voor · 8 mängu

Näita

3. voor · 8 mängu

Näita

2. voor · 8 mängu

Näita

1. voor · 8 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1I. Hadzic
Semendrija 1924
9
2M. Jevtovic
Borac Čačak
81
3M. Milosavic
TSC Bačka Topola
7
4M. Mirosavljev
Javor
7
5N. Nikolic
TSC Bačka Topola
7
6A. Katanic
Loznica
6
7A. Radonjic
Javor
6
8O. Lukovic
Metalac Gornji Milanovac
6
9R. Denzell
Jedinstvo Ub
6
10S. Djuric
Borac Čačak
6

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1N. Kuveljic
FK Spartak Zdrepceva KRV
71
2S. Mitrovic
Semendrija 1924
71
3F. Klaric
Dubočica
7
4B. Cande
Javor
6
5B. Rmus
Semendrija 1924
6
6M. Novakovic
Dubočica
6
7M. Stevanovic
Naftagas
6
8P. Medic
OFK Bor 1919
6
9V. Krstic
TSC Bačka Topola
51
10A. Milic
Napredak
5

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
N. Đorđević––+0,51
Miroslav Milenković––+0,06
Nikola Katić––−0,49
Mladen Jakovljević––−0,19
Marko Delibašić––−0,66
Stefan Đokić––+0,80
Stefan Filipović––+0,23
Miroslav Matić––−0,13
Nikola Bikić––−0,27
Aleksandar Vukadinović––−0,35
Saša Ranisavić––−0,85
Nikola Petrović––+1,09
Igor Kovačević––+0,40
Dejan Petrović––+0,40
Marko Gnjatović––−0,45
Darko Jeknić––−0,60
Miroslav Miletić––+2,68
Dragutin Menićanin––+0,01
Aleksandar Lukić––−0,24
Uroš Ržić––−0,99
Ljubiša Borisavljević––−1,16
Predrag Simić––+1,01
Lazar Pršić––−0,35
Milan Balinovac––−0,53
Aleksandar Nikolić––+0,51

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,99 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/271202,7253%56%42 / 27 / 31
2025/263002,3241%45%44 / 29 / 27
2024/252962,1535%41%43 / 32 / 25
2023/242962,1636%44%45 / 29 / 26
2022/232962,4042%49%47 / 31 / 23

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 120 mängu

1–15'9%
16–30'16%
31–45'18%
46–60'18%
61–75'15%
76–90'24%

Esimesel poolajal 43% väravatest · 85. minutist alates 14% · avavärav keskmiselt 33. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 300 mängu

1–15'14%
16–30'15%
31–45'17%
46–60'15%
61–75'18%
76–90'21%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 12% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Prva Liga: kes juhib tabelit?

Prva Liga 2026/27: tabelit juhib 24. oktoobri seisuga TSC Bačka Topola, kes on 15 mänguga kogunud 33 punkti.

Prva Liga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on pühapäeval, 1. novembril: Naftagas – Loznica.

Prva Liga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

Prva Liga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 120 mängu, viimane 24. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.