Šveits

Challenge League tabel ja tulemused 2026/27

Challenge League 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Stade Lausanne-Ouchy, kes on 11 mänguga kogunud 25 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 55 mängu

3,04
Väravaid mängus
62%
3+ väravat
55%
Mõlemad lõid
4,44
Kaarte mängus
44%
Koduvõidud
47%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 77% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Stade Lausanne-Ouchy1174020:3+1725Vorm: võit, võit, viik, võit, viik.
2Yverdon Sport1164121:11+1022Vorm: võit, kaotus, viik, võit, võit.
3FC Winterthur1163223:11+1221Vorm: võit, võit, võit, kaotus, võit.
4Neuchâtel Xamax1151515:17−216Vorm: kaotus, võit, kaotus, võit, viik.
5SC Kriens1143419:17+215Vorm: kaotus, viik, võit, viik, kaotus.
6FC Aarau1133516:20−412Vorm: võit, viik, kaotus, kaotus, kaotus.
7Étoile Carouge1133510:15−512Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, võit.
8Rapperswil1132617:21−411Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, viik.
9FC Wil 19001125418:24−611Vorm: viik, kaotus, võit, viik, viik.
10Stade Nyonnais111288:28−205Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101357911VoorStade Lausanne-Ouchy: 2, 3, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1Yverdon Sport: 6, 7, 3, 3, 3, 2, 2, 3, 3, 2, 2FC Winterthur: 5, 8, 4, 4, 5, 4, 3, 2, 2, 3, 3Neuchâtel Xamax: 4, 1, 1, 2, 4, 5, 7, 5, 6, 5, 4SC Kriens: 8, 4, 7, 5, 2, 3, 5, 6, 4, 4, 5FC Aarau: 10, 9, 6, 7, 7, 7, 4, 4, 5, 6, 6Stade Lausanne-Ouchy (1.)Yverdon Sport (2.)FC Winterthur (3.)Neuchâtel Xamax (4.)SC Kriens (5.)FC Aarau (6.)Stade Lausanne-… (1.)Yverdon Sport (2.)FC Winterthur (3.)Neuchâtel Xamax (4.)SC Kriens (5.)FC Aarau (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorStade Lausanne-OuchyYverdon SportFC WinterthurNeuchâtel XamaxSC KriensFC Aarau
12654810
2378149
3234176
4134257
5135427
6124537
7123754
8132564
9132645
10123546
11123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, viik. RapperswilVorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus. Stade Nyonnais keskm. 3,4 väravat3+ väravat: 73%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, võit, viik. Stade Lausanne-OuchyVorm: võit, kaotus, viik, võit, võit. Yverdon Sport keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 40%keskm. 5,1 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, kaotus, võit, viik. Neuchâtel XamaxVorm: võit, viik, kaotus, kaotus, kaotus. FC Aarau keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 86%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, võit. Étoile CarougeVorm: kaotus, viik, võit, viik, kaotus. SC Kriens keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 45%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, võit, viik, viik. FC Wil 1900Vorm: võit, võit, võit, kaotus, võit. FC Winterthur keskm. 3,5 väravat3+ väravat: 64%keskm. 4,0 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
FC Aarau1,451,8291%91%0%5,182,00
FC Wil 19001,642,1864%64%9%4,002,36
FC Winterthur2,091,0064%36%45%4,091,73
Neuchâtel Xamax1,361,5582%55%27%4,452,00
Rapperswil1,551,9164%55%18%4,272,36
SC Kriens1,731,5545%55%27%4,822,73
Stade Lausanne-Ouchy1,820,2736%27%73%5,553,00
Stade Nyonnais0,732,5582%55%9%3,912,27
Yverdon Sport1,911,0045%64%27%4,551,82
Étoile Carouge0,911,3645%45%18%3,551,91

Kõik selle hooaja tulemused

11. voor · 5 mängu
10. voor · 5 mängu

Näita

9. voor · 5 mängu

Näita

8. voor · 5 mängu

Näita

7. voor · 5 mängu

Näita

6. voor · 5 mängu

Näita

5. voor · 5 mängu

Näita

4. voor · 5 mängu

Näita

3. voor · 5 mängu

Näita

2. voor · 5 mängu

Näita

1. voor · 5 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1E. Rufener
SC Kriens
6
2M. Sartoretti
Stade Lausanne-Ouchy
53
3A. Marchesano
FC Winterthur
43
4A. Krasniqi
SC Kriens
41
5K. Bah
Stade Lausanne-Ouchy
41
6Y. Ryter
Rapperswil
41
7E. Kehrer
FC Winterthur
4
8E. Maluvunu
FC Winterthur
4
9N. Mupemba
Rapperswil
4
10V. Tasar
Yverdon Sport
4

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1D. Kaiba
FC Wil 1900
52
2A. Krasniqi
SC Kriens
4
3E. Heiniger
SC Kriens
4
4L. Pos
Yverdon Sport
4
5M. Regillo
Stade Nyonnais
4
6N. Lusuena
Stade Lausanne-Ouchy
4
7S. Camara
Étoile Carouge
4
8Y. Ryter
Rapperswil
4
9A. Marchesano
FC Winterthur
31
10D. Moussadek
Stade Lausanne-Ouchy
31
Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
M. Drmic63,67−0,29
J. Muller55,20–
M. Odiet53,00−0,57
D. Anex45,25+0,41
Jonathan Jaussi44,00−0,61
Hajrim Qovanaj35,00+0,75
Hüseyin Sanli32,67+0,16
L. Berchier35,00+0,45
M. Londino33,00–
Zrinko Prskalo35,00+0,19
Liiga keskmine554,44

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,96 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27553,0462%55%44 / 27 / 29
2025/261803,0662%57%45 / 21 / 34
2024/251803,0062%63%41 / 26 / 33
2023/241802,8753%53%42 / 28 / 30
2022/231803,1358%62%41 / 27 / 32

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 55 mängu

1–15'17%
16–30'15%
31–45'15%
46–60'16%
61–75'18%
76–90'19%

Esimesel poolajal 47% väravatest · 85. minutist alates 10% · avavärav keskmiselt 25. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 180 mängu

1–15'17%
16–30'13%
31–45'17%
46–60'13%
61–75'14%
76–90'25%

Esimesel poolajal 48% väravatest · 85. minutist alates 14% · avavärav keskmiselt 28. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Challenge League: kes juhib tabelit?

Challenge League 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Stade Lausanne-Ouchy, kes on 11 mänguga kogunud 25 punkti.

Challenge League: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Rapperswil – Stade Nyonnais.

Challenge League: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 10 meeskonda.

Challenge League: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 55 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.