Slovakkia

2. liga tabel ja tulemused 2026/27

2. liga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Šamorín, kes on 14 mänguga kogunud 32 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 112 mängu

2,88
Väravaid mängus
59%
3+ väravat
58%
Mõlemad lõid
5,19
Kaarte mängus
48%
Koduvõidud
47%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 74% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Šamorín14102227:16+1132Vorm: võit, kaotus, viik, viik, võit.
2Petržalka1493223:10+1330Vorm: võit, viik, viik, viik, kaotus.
3Považská Bystrica1482428:24+426Vorm: võit, võit, viik, kaotus, võit.
4Žilina II1473419:15+424Vorm: viik, võit, kaotus, viik, võit.
5Pohronie1472522:18+423Vorm: kaotus, võit, võit, viik, kaotus.
6Galanta1472523:23023Vorm: võit, kaotus, võit, võit, viik.
7Tatran Prešov1464421:19+222Vorm: viik, võit, viik, viik, võit.
8Inter Bratislava1456331:19+1221Vorm: võit, viik, võit, viik, viik.
9Liptovský Mikuláš1454519:16+319Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus.
10Baník Lehota pod Vtáčnikom1454519:20−119Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit.
11Slovan Bratislava II1445521:19+217Vorm: viik, võit, võit, viik, viik.
12Malženice1443719:21−215Vorm: kaotus, viik, kaotus, viik, võit.
13Zlaté Moravce1434714:19−513Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus.
14Humenné1433812:23−1112Vorm: viik, kaotus, kaotus, võit, viik.
15MFK Bytča14301114:36−229Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus.
16Lokomotíva Zvolen14131010:24−146Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101516135791114VoorŠamorín: 4, 3, 2, 3, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 1Petržalka: 3, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 2Považská Bystrica: 2, 7, 5, 2, 5, 5, 5, 4, 5, 3, 3, 3, 4, 3Žilina II: 15, 9, 6, 7, 4, 6, 4, 6, 4, 4, 4, 5, 6, 4Pohronie: 8, 5, 7, 5, 8, 4, 3, 3, 3, 5, 5, 4, 3, 5Galanta: 9, 12, 14, 15, 14, 11, 8, 10, 8, 6, 9, 7, 5, 6Šamorín (1.)Petržalka (2.)Považská Bystrica (3.)Žilina II (4.)Pohronie (5.)Galanta (6.)Šamorín (1.)Petržalka (2.)Považská Bystri… (3.)Žilina II (4.)Pohronie (5.)Galanta (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorŠamorínPetržalkaPovažská BystricaŽilina IIPohronieGalanta
14321589
23279512
32156714
43127515
52154814
62156411
7215438
82146310
9215438
10213456
11213459
12213547
13214635
14123456

Tulevad mängud

Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus. Liptovský MikulášVorm: viik, võit, kaotus, viik, võit. Žilina II keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 43%keskm. 4,3 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, viik, kaotus. PohronieVorm: viik, võit, võit, viik, viik. Slovan Bratislava II keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 57%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, kaotus, võit, viik. HumennéVorm: kaotus, viik, kaotus, viik, võit. Malženice keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 54%keskm. 6,5 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, võit, viik, viik. Inter BratislavaVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit. Baník Lehota pod Vtáčnikom keskm. 3,2 väravat3+ väravat: 64%keskm. 5,9 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus. Lokomotíva ZvolenVorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus. MFK Bytča keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 72%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, kaotus. Zlaté MoravceVorm: võit, kaotus, viik, viik, võit. Šamorín keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 60%keskm. 5,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, viik, viik, võit. Tatran PrešovVorm: võit, kaotus, võit, võit, viik. Galanta keskm. 3,1 väravat3+ väravat: 60%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, viik, viik, kaotus. PetržalkaVorm: võit, võit, viik, kaotus, võit. Považská Bystrica keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 61%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Baník Lehota pod Vtáčnikom1,361,4350%57%36%5,642,93
Galanta1,641,6464%57%21%5,572,64
Humenné0,861,6450%50%21%6,793,64
Inter Bratislava2,211,3679%64%29%6,143,21
Liptovský Mikuláš1,361,1436%36%36%4,862,57
Lokomotíva Zvolen0,711,7150%57%0%4,642,21
MFK Bytča1,002,5793%64%0%4,642,93
Malženice1,361,5057%64%14%6,142,86
Petržalka1,640,7129%29%57%5,432,43
Pohronie1,571,2964%57%21%5,573,14
Považská Bystrica2,001,7193%100%0%4,141,79
Slovan Bratislava II1,501,3650%57%29%4,432,21
Tatran Prešov1,501,3657%64%21%3,641,79
Zlaté Moravce1,001,3657%43%36%5,642,00
Šamorín1,931,1464%71%14%5,933,14
Žilina II1,361,0750%57%29%3,792,00

Kõik selle hooaja tulemused

14. voor · 8 mängu
13. voor · 8 mängu

Näita

12. voor · 8 mängu

Näita

11. voor · 8 mängu

Näita

10. voor · 8 mängu

Näita

9. voor · 8 mängu

Näita

8. voor · 8 mängu

Näita

7. voor · 8 mängu

Näita

6. voor · 8 mängu

Näita

5. voor · 8 mängu

Näita

4. voor · 8 mängu

Näita

3. voor · 8 mängu

Näita

2. voor · 8 mängu

Näita

1. voor · 8 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1J. Michlik
Pohronie
72
2A. Kacerik
Považská Bystrica
64
3M. Franko
Tatran Prešov
6
4M. Regali
Tatran Prešov
6
5A. Mojzis
Malženice
52
6A. Pudil
Zlaté Moravce
5
7J. J. Jokel
Galanta
5
8J. Rehak
Slovan Bratislava II
5
9M. Kuzma
Pohronie
5
10R. Bozik
Považská Bystrica
5

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1A. Horvat
Malženice
81
2F. Shudeiwa
Pohronie
81
3K. Falcao
MFK Bytča
72
4J. Straka
Humenné
7
5D. Balog
Slovan Bratislava II
61
6D. Ovsonka
Baník Lehota pod Vtáčnikom
61
7M. Kompan Breznik
Petržalka
61
8M. Pavlik
MFK Bytča
61
9B. Ninaj
Petržalka
6
10M. Totka
Šamorín
6

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Tadeáš Vaňo––−0,81
Filip Malárik––−0,75
Jaroslav Sučka––+0,12
Andrej Chromý––+0,97
Alexander Fusek––+0,19
Tomáš Kolofík––−0,01

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 5,21 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/271122,8859%58%48 / 22 / 29
2025/262412,9756%62%48 / 27 / 25
2024/251822,6853%52%51 / 19 / 30
2023/242403,0557%52%48 / 21 / 31
2022/232402,8659%54%45 / 24 / 31

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 112 mängu

1–15'11%
16–30'15%
31–45'21%
46–60'16%
61–75'18%
76–90'18%

Esimesel poolajal 47% väravatest · 85. minutist alates 9% · avavärav keskmiselt 31. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 241 mängu

1–15'15%
16–30'16%
31–45'16%
46–60'13%
61–75'19%
76–90'22%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 29. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

2. liga: kes juhib tabelit?

2. liga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Šamorín, kes on 14 mänguga kogunud 32 punkti.

2. liga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Liptovský Mikuláš – Žilina II.

2. liga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

2. liga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 112 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.