Türgi

TFF 1. Lig tabel ja tulemused 2026/27

TFF 1. Lig 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Bursaspor, kes on 12 mänguga kogunud 28 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 119 mängu

2,76
Väravaid mängus
50%
3+ väravat
55%
Mõlemad lõid
4,61
Kaarte mängus
8,7
Nurgalööke mängus
34%
Koduvõidud
46%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 75% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Bursaspor1291226:11+1528Vorm: võit, kaotus, võit, võit, võit.
2Kayserispor1283126:9+1727Vorm: võit, võit, võit, viik, viik.
3Iğdır FK1282217:9+826Vorm: viik, võit, viik, võit, võit.
4Batman Petrolspor1272325:21+423Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, võit.
5Mardin 19691263316:11+521Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, võit.
6Keçiörengücü1255223:15+820Vorm: viik, võit, viik, võit, kaotus.
7Muğlaspor1246218:14+418Vorm: viik, viik, kaotus, võit, võit.
8Antalyaspor1260618:19−118Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus.
9Bodrum FK1245315:11+417Vorm: viik, kaotus, võit, võit, võit.
10Fatih Karagümrük1244416:15+116Vorm: võit, viik, kaotus, kaotus, võit.
11Sarıyer1244414:17−316Vorm: võit, viik, kaotus, viik, kaotus.
12Bandırmaspor1235417:10+714Vorm: kaotus, võit, viik, kaotus, kaotus.
13Ümraniyespor1134413:10+313Vorm: kaotus, võit, viik, võit, võit.
14Sivasspor1227315:18−313Vorm: viik, võit, viik, viik, kaotus.
15Esenler Erokspor1226412:16−412Vorm: kaotus, võit, viik, võit, kaotus.
16Vanspor FK1233613:22−912Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit.
17Pendikspor1225514:23−911Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, viik.
18Manisa F.K.1224619:22−310Vorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, kaotus.
19İstanbulspor121299:31−225Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.
20Boluspor1101103:25−221Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

151015201357912VoorBursaspor: 2, 3, 5, 3, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 1Kayserispor: 4, 2, 1, 2, 4, 3, 1, 1, 1, 1, 1, 2Iğdır FK: 3, 9, 12, 9, 6, 5, 4, 3, 3, 3, 3, 3Batman Petrolspor: 8, 5, 4, 1, 1, 1, 3, 4, 5, 4, 5, 4Mardin 1969: 11, 7, 2, 4, 5, 4, 6, 7, 6, 5, 6, 5Keçiörengücü: 14, 8, 8, 10, 7, 6, 5, 6, 4, 6, 4, 6Bursaspor (1.)Kayserispor (2.)Iğdır FK (3.)Batman Petrolspor (4.)Mardin 1969 (5.)Keçiörengücü (6.)Bursaspor (1.)Kayserispor (2.)Iğdır FK (3.)Batman Petrolsp… (4.)Mardin 1969 (5.)Keçiörengücü (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorBursasporKayserisporIğdır FKBatman PetrolsporMardin 1969Keçiörengücü
124381114
2329578
35112428
43291410
5246157
6235146
7214365
8213476
9213564
10213456
11213564
12123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, võit, viik, võit, kaotus. Esenler EroksporVorm: viik, võit, viik, võit, kaotus. Keçiörengücü keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 42%keskm. 5,1 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, võit. Vanspor FKVorm: võit, viik, kaotus, viik, kaotus. Sarıyer keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 46%keskm. 4,3 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, võit, võit, võit. BursasporVorm: kaotus, võit, viik, kaotus, kaotus. Bandırmaspor keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 54%keskm. 5,2 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, kaotus, kaotus, võit. Fatih KaragümrükVorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, viik. Pendikspor keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 42%keskm. 4,1 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, kaotus. Manisa F.K.Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, võit. Batman Petrolspor keskm. 3,6 väravat3+ väravat: 75%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, viik, viik, kaotus. SivassporVorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. Boluspor keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 48%keskm. 5,0 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, viik, võit, võit. Iğdır FKVorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus. Antalyaspor keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,6 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. İstanbulsporVorm: kaotus, võit, võit, kaotus, võit. Mardin 1969 keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,2 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, võit, võit, võit. Bodrum FKVorm: kaotus, võit, viik, võit, võit. Ümraniyespor keskm. 2,1 väravat3+ väravat: 39%keskm. 4,0 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, viik, viik. KayserisporVorm: viik, viik, kaotus, võit, võit. Muğlaspor keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Antalyaspor1,501,5867%50%33%4,421,92
Bandırmaspor1,420,8333%50%33%5,002,33
Batman Petrolspor2,081,7583%75%17%4,832,58
Bodrum FK1,250,9242%42%33%4,002,33
Boluspor0,272,2745%27%0%4,732,55
Bursaspor2,170,9275%58%42%5,332,33
Esenler Erokspor1,001,3333%50%25%5,172,92
Fatih Karagümrük1,331,2533%67%17%3,921,67
Iğdır FK1,420,7542%42%42%4,832,58
Kayserispor2,170,7558%42%58%4,172,08
Keçiörengücü1,921,2550%67%33%5,082,67
Manisa F.K.1,581,8367%83%8%4,752,42
Mardin 19691,330,9242%42%42%4,752,67
Muğlaspor1,501,1742%42%42%5,422,92
Pendikspor1,171,9250%75%8%4,332,08
Sarıyer1,171,4242%67%17%4,171,83
Sivasspor1,251,5050%75%8%5,172,50
Vanspor FK1,081,8350%50%8%4,421,75
Ümraniyespor1,180,9136%45%36%3,911,82
İstanbulspor0,752,5867%42%8%3,672,08

Kõik selle hooaja tulemused

12. voor · 10 mängu
11. voor · 10 mängu

Näita

10. voor · 9 mängu

Näita

9. voor · 10 mängu

Näita

8. voor · 10 mängu

Näita

7. voor · 10 mängu

Näita

6. voor · 10 mängu

Näita

5. voor · 10 mängu

Näita

4. voor · 10 mängu

Näita

3. voor · 10 mängu

Näita

2. voor · 10 mängu

Näita

1. voor · 10 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Kelechi Iheanacho
Bursaspor
162
2Rey Manaj
Sivasspor
92
3Taulant Seferi
Kayserispor
9
4Julien Anziani
Manisa F.K.
85
5Daniel Moreno
Kayserispor
8
6Mame Biram Diouf
Keçiörengücü
7
7Gianni Bruno
Bandırmaspor
51
8A. Pesic
Fatih Karagümrük
5
9Batuhan Kor
Sarıyer
42
10Pedrinho
Batman Petrolspor
42

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1İbrahim Akdağ
Keçiörengücü
8
2Jurgen Çelhaka
Muğlaspor
61
3Dogan Erdogan
Iğdır FK
6
4Ahmed Traore
Fatih Karagümrük
5
5Bilal Ceylan
Muğlaspor
5
6Dean Lico
Bandırmaspor
5
7Marcos Silva
Sarıyer
5
8Kerem Kalafat
Pendikspor
41
9M. Özdemir
Pendikspor
41
10M. Şengül
Mardin 1969
41
Veel edetabeleid: Enim väravasööte · Parim keskmine hinne · Väravavahtide tõrjed

Näita

Keskmine hinne: mängijad, kellel on sel hooajal vähemalt 450 minutit ehk viie täismängu jagu. Väravasöödud, hinded ja tõrjed mänguandmete järgi.

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Alper Akarsu44,75−0,90
Alpaslan Sen45,25+0,36
Asen Albayrak32,33–
Ayberk Demirbas35,00−0,31
Ali Yilmaz36,00−0,18
Burak Demirkiran35,00+0,05
Burak Kamalak34,33–
Burak Olcar34,33−0,60
Burak Pakkan35,33+0,77
Direnc Tonusluoğlu32,33+0,57
Erdem Mertoglu35,67−0,22
Hakan Ulker34,00−0,70
İlker Yasin Avcı32,67−0,53
Melek Dakan34,00–
Muhammetali Metoglu35,67+1,45
Omer Tolga Güldibi33,33+0,59
Turgut Doman32,67−0,70
Yigit Arslan33,67+0,37
Yucel Buyuk34,67–
Liiga keskmine1194,61

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 4,70 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/271192,7650%55%34 / 30 / 35
2025/263792,9454%51%45 / 25 / 30
2024/253802,6649%44%46 / 24 / 30
2023/243062,3742%43%42 / 25 / 33
2022/233132,6549%55%43 / 25 / 32

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 119 mängu

1–15'11%
16–30'14%
31–45'20%
46–60'17%
61–75'16%
76–90'21%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 31. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 379 mängu

1–15'12%
16–30'14%
31–45'17%
46–60'16%
61–75'16%
76–90'25%

Esimesel poolajal 44% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 30. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

TFF 1. Lig: kes juhib tabelit?

TFF 1. Lig 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Bursaspor, kes on 12 mänguga kogunud 28 punkti.

TFF 1. Lig: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Esenler Erokspor – Keçiörengücü.

TFF 1. Lig: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 20 meeskonda.

TFF 1. Lig: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 119 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.