Ukraina

Persha Liga tabel ja tulemused 2026/27

Persha Liga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Viktoriya Mykolaivka, kes on 13 mänguga kogunud 25 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 102 mängu

2,63
Väravaid mängus
51%
3+ väravat
53%
Mõlemad lõid
3,81
Kaarte mängus
45%
Koduvõidud
37%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 69% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Viktoriya Mykolaivka1374217:10+725Vorm: viik, võit, viik, võit, viik.
2SK Poltava1373324:11+1324Vorm: kaotus, võit, kaotus, võit, võit.
3Yarud Mariupol'1373320:13+724Vorm: viik, viik, võit, võit, võit.
4Oleksandria1365219:11+823Vorm: viik, võit, kaotus, viik, võit.
5Ahrobiznes Volochysk1272319:14+523Vorm: võit, viik, võit, võit, võit.
6Kulykiv1363426:17+921Vorm: võit, kaotus, võit, viik, kaotus.
7Nyva Ternopil1346315:11+418Vorm: viik, viik, võit, viik, võit.
8Lokomotiv Kyiv1345417:16+117Vorm: võit, viik, võit, viik, kaotus.
9Inhulets1252513:16−317Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, võit.
10Prykarpattia1344513:15−216Vorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, viik.
11Metal Kharkiv1343613:16−315Vorm: võit, viik, viik, kaotus, kaotus.
12UCSA1335518:21−314Vorm: viik, kaotus, kaotus, viik, võit.
13Kolos Kovalivka II1341812:22−1013Vorm: võit, kaotus, kaotus, viik, kaotus.
14Chernihiv1124512:16−410Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus.
15Probiy Horodenka1323812:32−209Vorm: kaotus, võit, võit, viik, kaotus.
16Polissya II1315718:27−98Vorm: kaotus, viik, kaotus, viik, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

15101516135791113VoorViktoriya Mykolaivka: 4, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 1SK Poltava: 1, 2, 2, 2, 2, 2, 4, 2, 4, 3, 5, 3, 2Yarud Mariupol': 15, 16, 16, 14, 11, 10, 9, 7, 7, 7, 6, 5, 3Oleksandria: 12, 9, 6, 3, 3, 3, 2, 3, 3, 2, 4, 6, 4Ahrobiznes Volochysk: 16, 6, 5, 5, 8, 5, 7, 6, 6, 5, 3, 2, 5Kulykiv: 2, 4, 3, 4, 4, 4, 3, 4, 1, 4, 2, 4, 6Viktoriya Mykolaivka (1.)SK Poltava (2.)Yarud Mariupol' (3.)Oleksandria (4.)Ahrobiznes Volochysk (5.)Kulykiv (6.)Viktoriya Mykol… (1.)SK Poltava (2.)Yarud Mariupol' (3.)Oleksandria (4.)Ahrobiznes Volo… (5.)Kulykiv (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorViktoriya MykolaivkaSK PoltavaYarud Mariupol'OleksandriaAhrobiznes VolochyskKulykiv
1411512162
21216964
31216653
41214354
51211384
61210354
7149273
8127364
9247361
10137254
11156432
12135624
13123456

Tulevad mängud

Vorm: võit, viik, võit, võit, võit. Ahrobiznes VolochyskVorm: kaotus, viik, kaotus, kaotus, viik. Prykarpattia keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 52%keskm. 3,5 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, võit, viik, kaotus. Lokomotiv KyivVorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, võit. Inhulets keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 52%keskm. 3,4 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, võit, viik, võit, viik. Viktoriya MykolaivkaVorm: kaotus, võit, kaotus, võit, võit. SK Poltava keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 54%keskm. 4,3 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, viik, võit, võit, võit. Yarud Mariupol'Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, kaotus. Chernihiv keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 41%keskm. 3,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, võit, viik, kaotus. KulykivVorm: viik, kaotus, kaotus, viik, võit. UCSA keskm. 3,2 väravat3+ väravat: 66%keskm. 3,8 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, viik, kaotus. Probiy HorodenkaVorm: viik, viik, võit, viik, võit. Nyva Ternopil keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 50%keskm. 3,7 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, kaotus, viik, kaotus. Kolos Kovalivka IIVorm: võit, viik, viik, kaotus, kaotus. Metal Kharkiv keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 42%keskm. 4,4 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, kaotus, viik, kaotus. Polissya IIVorm: viik, võit, kaotus, viik, võit. Oleksandria keskm. 2,9 väravat3+ väravat: 50%keskm. 3,7 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Ahrobiznes Volochysk1,581,1750%33%58%3,501,92
Chernihiv1,091,4536%64%18%3,912,09
Inhulets1,081,3358%50%25%3,641,64
Kolos Kovalivka II0,921,6946%31%31%3,922,31
Kulykiv2,001,3169%85%8%2,921,46
Lokomotiv Kyiv1,311,2346%54%31%3,231,62
Metal Kharkiv1,001,2338%38%23%4,852,15
Nyva Ternopil1,150,8538%62%23%3,691,77
Oleksandria1,460,8523%38%54%2,851,15
Polissya II1,382,0877%85%0%4,461,92
Probiy Horodenka0,922,4662%54%0%3,771,85
Prykarpattia1,001,1554%46%31%3,502,00
SK Poltava1,850,8569%46%54%4,422,17
UCSA1,381,6262%62%31%4,622,54
Viktoriya Mykolaivka1,310,7738%46%46%4,082,23
Yarud Mariupol'1,541,0046%54%23%3,581,67

Kõik selle hooaja tulemused

13. voor · 7 mängu
12. voor · 8 mängu

Näita

11. voor · 8 mängu

Näita

10. voor · 8 mängu

Näita

9. voor · 8 mängu

Näita

8. voor · 7 mängu

Näita

7. voor · 8 mängu

Näita

6. voor · 8 mängu

Näita

5. voor · 8 mängu

Näita

4. voor · 8 mängu

Näita

3. voor · 8 mängu

Näita

2. voor · 8 mängu

Näita

1. voor · 8 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1V. Sad
SK Poltava
7
2P. Castro
UCSA
52
3O. Sakhnenko
Lokomotiv Kyiv
51
4V. Tsyutsyura
Prykarpattia
51
5A. Boryachuk
Nyva Ternopil
5
6A. Fesenko
Probiy Horodenka
5
7D. Prykhodko
Metal Kharkiv
42
8A. Riznyk
Ahrobiznes Volochysk
41
9M. Girnyi
Probiy Horodenka
41
10B. Mordas
Lokomotiv Kyiv
4

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1D. Prykhodko
Metal Kharkiv
6
2M. Kononov
SK Poltava
5
3A. Benedyuk
Inhulets
4
4A. Borovskyi
Ahrobiznes Volochysk
4
5P. Kharzhevskyi
Kolos Kovalivka II
4
6P. Mykhalchuk
Prykarpattia
4
7R. Taranukha
Kolos Kovalivka II
4
8V. Danylenko
SK Poltava
4
9V. Savchyn
Probiy Horodenka
4
10V. Semotyuk
Kulykiv
4

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Oleksandr Tytov––−1,26
Vasyl Faida––+0,30
Dmytro Osaulenko––+1,96
Ihor Stashuk––+0,60
Maksym Skrypnyk––+0,14
Stepan Lapko––−1,58
Pavlo Detsiuk––−2,04
Ihor Sadkovskyi––+0,35
Pavlo Plieshko––+0,15
Liudmyla Telbukh––−0,45
Myroslav Lypko––−0,55
Anatolii Ukhov––−1,15

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 3,95 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/271022,6351%53%45 / 28 / 26
2025/262382,2842%39%41 / 25 / 34
2024/252022,3742%44%39 / 27 / 34
2023/242842,5146%46%41 / 27 / 32
2022/231782,4242%48%38 / 28 / 34

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 102 mängu

1–15'14%
16–30'10%
31–45'13%
46–60'20%
61–75'18%
76–90'25%

Esimesel poolajal 37% väravatest · 85. minutist alates 15% · avavärav keskmiselt 34. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 238 mängu

1–15'14%
16–30'13%
31–45'18%
46–60'15%
61–75'17%
76–90'23%

Esimesel poolajal 44% väravatest · 85. minutist alates 14% · avavärav keskmiselt 33. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Persha Liga: kes juhib tabelit?

Persha Liga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Viktoriya Mykolaivka, kes on 13 mänguga kogunud 25 punkti.

Persha Liga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Ahrobiznes Volochysk – Prykarpattia.

Persha Liga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

Persha Liga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 102 mängu, viimane 25. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.