Usbekistan

Uzbekistan Super League tabel ja tulemused 2026

Uzbekistan Super League 2026: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Neftchi, kes on 25 mänguga kogunud 58 punkti.

See hooaeg 2026 · 199 mängu

2,66
Väravaid mängus
54%
3+ väravat
57%
Mõlemad lõid
3,42
Kaarte mängus
43%
Koduvõidud
46%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 75% neist mängudest.

Need numbrid on ainult peetud mängudest: otsusega määratud tulemus on tabelis ja tulemuste all, keskmistes seda ei ole.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Neftchi25184359:22+3758Vorm: võit, võit, viik, võit, võit.
2Pakhtakor25158244:25+1953Vorm: võit, võit, võit, viik, kaotus.
3Navbahor25147444:25+1949Vorm: võit, võit, viik, viik, võit.
4Olmaliq25126736:32+442Vorm: kaotus, võit, viik, võit, võit.
5Nasaf25118637:23+1441Vorm: võit, võit, võit, viik, võit.
6Buxoro25125837:32+541Vorm: kaotus, kaotus, võit, võit, viik.
7Lokomotiv25117740:31+940Vorm: võit, kaotus, võit, viik, viik.
8Qizilqum251041125:31−634Vorm: kaotus, võit, viik, võit, viik.
9Dinamo Samarqand25871036:39−331Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik.
10Andijan25941230:33−331Vorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik.
11Sogdiana25851242:49−729Vorm: viik, kaotus, kaotus, viik, kaotus.
12Surkhon25781019:28−929Vorm: kaotus, võit, viik, viik, viik.
13Bunyodkor25821526:41−1526Vorm: kaotus, võit, kaotus, viik, võit.
14Kokand-191225581225:36−1123Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus.
15Xorazm25581221:36−1523Vorm: viik, kaotus, viik, viik, kaotus.
16Mash'al25112312:50−384Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Üks tulemus on määratud otsusega, mängu ei peetud; see läheb tabelisse määratud skooriga.

Koht vooru järel

15101516147101316192225VoorNeftchi: 2, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1Pakhtakor: 4, 3, 6, 3, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2Navbahor: 5, 9, 5, 8, 6, 5, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 5, 5, 4, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3Olmaliq: 11, 13, 12, 11, 14, 14, 9, 8, 8, 6, 8, 5, 4, 3, 5, 4, 5, 6, 6, 6, 6, 5, 7, 6, 4Nasaf: 8, 4, 3, 5, 4, 6, 6, 6, 7, 9, 9, 8, 8, 7, 6, 6, 6, 7, 9, 7, 7, 6, 5, 7, 5Buxoro: 7, 5, 4, 2, 5, 3, 4, 5, 5, 5, 4, 4, 3, 4, 3, 5, 4, 4, 4, 4, 5, 7, 6, 4, 6Neftchi (1.)Pakhtakor (2.)Navbahor (3.)Olmaliq (4.)Nasaf (5.)Buxoro (6.)Neftchi (1.)Pakhtakor (2.)Navbahor (3.)Olmaliq (4.)Nasaf (5.)Buxoro (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorNeftchiPakhtakorNavbahorOlmaliqNasafBuxoro
12451187
21391345
31651234
41381152
51261445
61251463
7123964
8123865
9123875
10123695
11123894
12123584
13125483
14125374
15124563
16123465
17123564
18123674
19123694
20123674
21123675
22123567
23123756
24123674
25123456

Tulevad mängud

Vorm: kaotus, kaotus, võit, kaotus, kaotus. Kokand-1912Vorm: kaotus, võit, viik, võit, viik. Qizilqum keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 45%keskm. 3,8 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, kaotus, viik, kaotus. SogdianaVorm: kaotus, kaotus, võit, võit, viik. Buxoro keskm. 3,2 väravat3+ väravat: 64%keskm. 3,1 kaarti

Ava leht

Vorm: viik, kaotus, viik, viik, kaotus. XorazmVorm: võit, võit, võit, viik, kaotus. Pakhtakor keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 50%keskm. 3,4 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. Mash'alVorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik. Dinamo Samarqand keskm. 2,7 väravat3+ väravat: 60%keskm. 3,2 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, viik, viik, viik. SurkhonVorm: võit, võit, võit, viik, võit. Nasaf keskm. 2,1 väravat3+ väravat: 40%keskm. 3,3 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, viik, võit. NavbahorVorm: võit, kaotus, kaotus, kaotus, viik. Andijan keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 50%keskm. 3,8 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, kaotus, võit, viik, viik. LokomotivVorm: kaotus, võit, viik, võit, võit. Olmaliq keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 58%keskm. 3,3 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Andijan1,201,3256%40%32%3,441,84
Bunyodkor1,081,5854%54%17%3,381,75
Buxoro1,481,2852%64%28%3,561,72
Dinamo Samarqand1,441,5672%88%12%3,442,08
Kokand-19121,001,4452%56%24%3,681,72
Lokomotiv1,601,2456%68%20%3,041,28
Mash'al0,482,0048%40%4%3,041,84
Nasaf1,480,9244%56%32%2,921,68
Navbahor1,761,0044%64%32%4,201,60
Neftchi2,360,8872%44%52%3,401,80
Olmaliq1,441,2860%64%20%3,561,60
Pakhtakor1,761,0056%68%28%3,801,56
Qizilqum0,921,2938%38%29%3,961,83
Sogdiana1,681,9676%76%12%2,721,72
Surkhon0,761,1236%40%40%3,641,88
Xorazm0,841,4444%48%28%2,921,44

Need numbrid on ainult peetud mängudest: otsusega määratud tulemus on tabelis ja tulemuste all, keskmistes seda ei ole.

Kõik selle hooaja tulemused

25. voor · 8 mängu
24. voor · 8 mängu

Näita

23. voor · 8 mängu

Näita

22. voor · 8 mängu

Näita

21. voor · 8 mängu

Näita

20. voor · 8 mängu

Näita

19. voor · 8 mängu

Näita

18. voor · 8 mängu

Näita

17. voor · 8 mängu

Näita

16. voor · 8 mängu

Näita

15. voor · 8 mängu

Näita

14. voor · 8 mängu

Näita

13. voor · 8 mängu

Näita

12. voor · 8 mängu

Näita

11. voor · 8 mängu

Näita

10. voor · 8 mängu

Näita

9. voor · 8 mängu

Näita

8. voor · 8 mängu

Näita

7. voor · 8 mängu

Näita

6. voor · 8 mängu

Näita

5. voor · 8 mängu

Näita

4. voor · 8 mängu

Näita

3. voor · 8 mängu

Näita

2. voor · 8 mängu

Näita

1. voor · 8 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1L. Doriev
Sogdiana
151
2S. Perica
Neftchi
141
3T. Abdukholikov
Lokomotiv
114
4B. Abdikholikov
Nasaf
101
5D. Khamdamov
Pakhtakor
101
6S. Esanov
Buxoro
101
7K. Norchaev
Navbahor
92
8A. Khozhimirzaev
Dinamo Samarqand
91
9S. Chinedu
Pakhtakor
91
10Z. Marusic
Neftchi
9

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1A. Ulmasaliev
Olmaliq
7
2I. Alibaev
Neftchi
6
3S. Gvazava
Kokand-1912
6
4N. Calasan
Andijan
51
5A. Susnjar
Lokomotiv
5
6B. Shamsiev
Surkhon
5
7G. Rizakulov
Qizilqum
5
8J. Nisic
Lokomotiv
5
9M. Toirov
Andijan
5
10N. Abdurazzakov
Olmaliq
5

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
S. Nasibullayev171,59–
A. Risqullaev164,00–
M. Jasur163,44−0,14
A. Nazhafaliev153,80+0,22
F. Norsafarov143,14–
A. Shukrullayev133,23−0,35
I. Tantashev134,85–
R. Abduvohidov123,75+0,17
T. Toxtasinov123,50−0,08
D. Rahmonov113,91–
G. Jorayev93,78–
N. Qosimov91,78–
A. Khudoyberganov83,50–
R. Choriyev74,57–
G. Djuraev41,75–
R. Lutfullin45,50–
A. Rahimqulov35,33–
U. Rahimjonov33,67–
Liiga keskmine1893,49

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 3,58 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
20261992,6654%57%43 / 23 / 34
20252402,5246%46%46 / 27 / 27
20241852,5044%49%38 / 31 / 31
20231822,2442%46%41 / 25 / 34
20221822,3542%49%37 / 29 / 34

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026 · 199 mängu

1–15'15%
16–30'13%
31–45'18%
46–60'15%
61–75'16%
76–90'23%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 14% · avavärav keskmiselt 31. minutil.

Eelmine hooaeg 2025 · 240 mängu

1–15'14%
16–30'14%
31–45'17%
46–60'16%
61–75'13%
76–90'26%

Esimesel poolajal 45% väravatest · 85. minutist alates 16% · avavärav keskmiselt 31. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Uzbekistan Super League: kes juhib tabelit?

Uzbekistan Super League 2026: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Neftchi, kes on 25 mänguga kogunud 58 punkti.

Uzbekistan Super League: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Kokand-1912 – Qizilqum.

Uzbekistan Super League: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026 osaleb 16 meeskonda.

Uzbekistan Super League: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026 on seni mängitud 199 mängu, viimane 26. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.