Venezuela

Liga FUTVE tabel ja tulemused 2026

Liga FUTVE 2026: tabelit juhib 18. oktoobri seisuga Metropolitanos FC, kes on 13 mänguga kogunud 32 punkti.

See hooaeg 2026 · 181 mängu

2,61
Väravaid mängus
47%
3+ väravat
55%
Mõlemad lõid
5,81
Kaarte mängus
43%
Koduvõidud
46%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 73% neist mängudest.

Need numbrid on ainult peetud mängudest: otsusega määratud tulemus on tabelis ja tulemuste all, keskmistes seda ei ole.

Tabel · Clausura

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Metropolitanos FC13102130:11+1932Vorm: võit, võit, võit, võit, viik.
2Deportivo Táchira1383230:17+1327Vorm: kaotus, viik, võit, võit, viik.
3Puerto Cabello1365219:12+723Vorm: kaotus, viik, võit, võit, viik.
4Carabobo FC1364315:10+522Vorm: võit, võit, viik, võit, viik.
5Portuguesa FC1347214:12+219Vorm: viik, võit, kaotus, viik, viik.
6Monagas SC1353517:17018Vorm: võit, võit, viik, võit, viik.
7Deportivo La Guaira1352622:18+417Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, viik, kaotus.
8Caracas FC1345415:16−117Vorm: kaotus, kaotus, viik, võit, võit.
9Estudiantes de Mérida1345415:16−117Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, viik.
10UCV1344513:15−216Vorm: võit, võit, viik, kaotus, viik.
11Trujillanos FC1342714:20−614Vorm: võit, kaotus, viik, kaotus, võit.
12Rayo Zuliano1332818:29−1111Vorm: viik, võit, viik, kaotus, kaotus.
13Anzoátegui FC132298:22−148Vorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, võit.
14Zamora FC1322912:27−158Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Üks tulemus on määratud otsusega, mängu ei peetud; see läheb tabelisse määratud skooriga.

Koht vooru järel

151014135791113VoorMetropolitanos FC: 4, 2, 2, 4, 3, 3, 2, 2, 1, 1, 1, 1, 1Deportivo Táchira: 1, 1, 1, 1, 2, 2, 1, 1, 2, 2, 2, 2, 2Puerto Cabello: 10, 4, 3, 3, 4, 1, 3, 4, 4, 6, 3, 3, 3Carabobo FC: 12, 5, 8, 7, 7, 7, 7, 7, 6, 3, 4, 4, 4Portuguesa FC: 6, 9, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 7, 4, 5, 5, 5Monagas SC: 9, 13, 9, 10, 10, 12, 8, 11, 9, 9, 9, 7, 6Metropolitanos FC (1.)Deportivo Táchira (2.)Puerto Cabello (3.)Carabobo FC (4.)Portuguesa FC (5.)Monagas SC (6.)Metropolitanos… (1.)Deportivo Táchi… (2.)Puerto Cabello (3.)Carabobo FC (4.)Portuguesa FC (5.)Monagas SC (6.)

Etapp: Clausura (1.–13. voor).

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorMetropolitanos FCDeportivo TáchiraPuerto CabelloCarabobo FCPortuguesa FCMonagas SC
141101269
22145913
3213859
44137510
53247510
63217512
7213758
82147511
9124679
10126349
11123459
12123457
13123456

Tänased ja tulevad mängud

Vorm: võit, võit, viik, võit, viik. Carabobo FCVorm: kaotus, kaotus, kaotus, viik, kaotus. Deportivo La Guaira keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 38%keskm. 5,7 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, võit, võit, viik. Puerto CabelloVorm: kaotus, viik, võit, võit, viik. Deportivo Táchira keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 52%keskm. 4,7 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, viik, võit, võit. Caracas FCVorm: võit, võit, viik, võit, viik. Monagas SC keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, viik, kaotus. Deportivo La GuairaVorm: viik, võit, kaotus, viik, viik. Portuguesa FC keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 46%keskm. 5,2 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, võit, viik. Carabobo FCVorm: võit, võit, võit, võit, viik. Metropolitanos FC keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 46%keskm. 5,4 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, viik, võit, viik. Monagas SCVorm: kaotus, kaotus, viik, võit, võit. Caracas FC keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 50%keskm. 4,9 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid · Clausura

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid · Clausura
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Anzoátegui FC0,671,5833%33%17%4,752,58
Carabobo FC1,150,7715%31%54%5,772,31
Caracas FC1,151,2346%62%23%5,312,92
Deportivo La Guaira1,691,3862%69%15%5,622,77
Deportivo Táchira2,251,4267%75%17%4,922,00
Estudiantes de Mérida1,151,2346%62%23%5,692,15
Metropolitanos FC2,310,8577%62%31%5,002,31
Monagas SC1,311,3154%62%31%4,462,46
Portuguesa FC1,080,9231%54%38%4,692,08
Puerto Cabello1,460,9238%54%38%4,462,31
Rayo Zuliano1,382,2369%69%8%5,853,62
Trujillanos FC1,081,5446%54%15%4,462,69
UCV1,001,1531%46%31%6,313,00
Zamora FC0,922,0854%62%15%4,382,62

Need numbrid on ainult peetud mängudest: otsusega määratud tulemus on tabelis ja tulemuste all, keskmistes seda ei ole.

Kõik selle hooaja tulemused

Clausura · 13. voor · 7 mängu
Clausura · 13. voor
KuupäevMängTulemus
18.10Estudiantes de Mérida – Metropolitanos FC2–2
18.10UCV – Portuguesa FC0–0
18.10Puerto Cabello – Monagas SC3–3
18.10Rayo Zuliano – Caracas FC1–2
17.10Carabobo FC – Deportivo Táchira2–2
17.10Zamora FC – Anzoátegui FC1–2
17.10Deportivo La Guaira – Trujillanos FC1–2
Clausura · 12. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 11. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 10. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 9. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 8. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 7. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 6. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 5. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 4. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 3. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 2. voor · 7 mängu

Näita

Clausura · 1. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 13. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 12. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 11. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 10. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 9. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 8. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 7. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 6. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 5. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 4. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 3. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 2. voor · 7 mängu

Näita

Apertura · 1. voor · 7 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1Miku
Metropolitanos FC
124
2R. Pollero
Deportivo Táchira
122
3K. Quejada
Estudiantes de Mérida
113
4R. Rodriguez
Monagas SC
11
5Juan Castellanos
Deportivo La Guaira
105
6Kavier Ortiz
Metropolitanos FC
10
7Eric Ramirez
Carabobo FC
92
8José Luis Ochoa Machado
Rayo Zuliano
92
9Jonathan Canete
Portuguesa FC
82
10Luis González
Monagas SC
72

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1Cristian Diaz
Zamora FC
10
2Guillermo Ortíz
Deportivo La Guaira
91
3Michael Covea
Caracas FC
91
4Y. Cumana
UCV
91
5D. Guevara
Anzoátegui FC
9
6F. Espinal
Zamora FC
9
7R. Celis
Zamora FC
9
8R. Ibarra
Deportivo La Guaira
9
9Francisco Solé
UCV
8
10H. Acosta
Estudiantes de Mérida
8

Kohtunikud

Kohtunikud
KohtunikMänge sel hooajalKaarte mängus sel hooajalKaardid liigaga võrreldes (3 hooaega)
Carlos Parra186,33+0,25
J. Valenzuela184,94−0,38
Alexis Herrera175,35−1,02
R. Cueva176,41−0,35
Freddy Briceño115,55−0,83
Y. Herrera105,20−0,43
M. Rosales97,44–
A. Arteaga85,62−0,11
Alejandro Velasquez86,75+0,77
C. Marabay87,50+1,31
R. Soto87,88+0,72
Y. Madrid85,75–
R. Gonzalez74,86–
Y. Miranda75,71−0,84
R. Torres66,17+0,17
José Uzcátegui36,33+0,16
Liiga keskmine1666,02

Mängud ja kaardid sel hooajal: kohtunikud, kes on vilistanud vähemalt 3 mängu; kõige rohkem mänge vilistanud on eespool; mõlema meeskonna kaardid, punane loeb ühe (vihjete tulemuses loeb punane 2).

Kaardid liigaga võrreldes (3 hooaega): kohtuniku kaarte mängus viimase kolme hooaja jooksul (vähemalt 10 mängu) võrreldes liiga sama aja keskmisega, 6,19 kaarti mängus; pluss tähendab rohkem kaarte.

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
20261812,6147%55%43 / 29 / 29
20251822,3443%44%49 / 23 / 27
20241822,3145%53%42 / 31 / 27
20232102,4943%51%44 / 30 / 27
20222402,4342%50%40 / 34 / 26

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026 · 181 mängu

1–15'11%
16–30'17%
31–45'17%
46–60'15%
61–75'15%
76–90'24%

Esimesel poolajal 46% väravatest · 85. minutist alates 15% · avavärav keskmiselt 31. minutil.

Eelmine hooaeg 2025 · 182 mängu

1–15'11%
16–30'16%
31–45'18%
46–60'15%
61–75'16%
76–90'24%

Esimesel poolajal 45% väravatest · 85. minutist alates 15% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Liga FUTVE: kes juhib tabelit?

Liga FUTVE 2026: tabelit juhib 18. oktoobri seisuga Metropolitanos FC, kes on 13 mänguga kogunud 32 punkti.

Liga FUTVE: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on kolmapäeval, 28. oktoobril: Carabobo FC – Deportivo La Guaira.

Liga FUTVE: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026 osaleb 14 meeskonda.

Liga FUTVE: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026 on seni mängitud 181 mängu, viimane 18. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.