Korvpall

ABA liiga tabel ja tulemused 2026/27

ABA liiga 2026/27: seni on mängitud 40 mängu, viimane 25. oktoobril. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

40
mängu
169,1
punkti mängus
0%
lisaajale
45%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 43,4 · 42,8 · 40,6 · 42,4

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

A-alagrupp

A-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Crvena Zvezda43175%368:339
2Budućnost43175%345:324
3Borac43175%365:351
4Široki Brijeg43175%326:314
5Cedevita Olimpija42250%332:322
6Slovan Bratislava42250%347:352
7FMP Beograd42250%322:330
8Cibona41325%351:358
9Igokea41325%341:357
10KK Krka Novo mesto4040%302:352

B-alagrupp

B-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Partizan440100%353:301
2Dubai440100%378:328
3Zadar42250%319:301
4Cluj-Napoca42250%355:343
5KK Bosna42250%362:352
6Spartak Subotica42250%330:328
7Mega Basket42250%303:349
8Perspektiva Ilirija41325%312:324
9Vienna Basket41325%328:351
10Studentski Centar4040%324:387

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Borac491,387,81–12–0
Budućnost486,381,01–02–1
Cedevita Olimpija483,080,51–11–1
Cibona487,889,51–20–1
Cluj-Napoca488,885,81–11–1
Crvena Zvezda492,084,81–02–1
Dubai494,582,01–03–0
FMP Beograd480,582,51–11–1
Igokea485,389,31–30–0
KK Bosna490,588,00–22–0
KK Krka Novo mesto475,588,00–30–1
Mega Basket475,887,31–01–2
Partizan488,375,32–02–0
Perspektiva Ilirija478,081,01–20–1
Slovan Bratislava486,888,00–02–2
Spartak Subotica482,582,01–21–0
Studentski Centar481,096,80–10–3
Vienna Basket482,087,81–20–1
Zadar479,875,32–00–2
Široki Brijeg481,578,51–12–0

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1K. SpearBorac36521,77,32,3
2R. PerryKK Bosna48320,88,51,3
3S. TodorovicPerspektiva Ilirija36120,33,72,0
4C. LewisŠiroki Brijeg47518,82,03,8
4T. BuchananSlovan Bratislava47518,82,02,3
6T. PersonsŠiroki Brijeg47318,35,36,5
7G. SherfieldVienna Basket47218,02,33,0
7J. NealFMP Beograd47218,07,04,0
9R. McGillCibona35317,73,36,0
10M. HurtCedevita Olimpija46917,33,80,5
11B. RushFMP Beograd46716,81,32,8
12A. UskokovicStudentski Centar46616,52,36,8
13D. BaldwinKK Krka Novo mesto46115,34,08,5
13D. GholstonKK Bosna46115,32,01,3
15C. SheltonPerspektiva Ilirija46015,05,03,5

39 mängu statistika põhjal hooaja 40 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1K. SpearBorac329,369%–53%
2R. PerryKK Bosna426,761%25%67%
3S. TodorovicPerspektiva Ilirija328,357%33%80%
4C. LewisŠiroki Brijeg427,555%33%92%
4T. BuchananSlovan Bratislava424,956%52%87%
6T. PersonsŠiroki Brijeg431,660%15%83%
7G. SherfieldVienna Basket430,638%46%91%
7J. NealFMP Beograd431,348%32%50%
9R. McGillCibona331,554%46%62%
10M. HurtCedevita Olimpija426,474%38%62%
11B. RushFMP Beograd429,148%26%85%
12A. UskokovicStudentski Centar427,158%22%92%
13D. BaldwinKK Krka Novo mesto434,160%33%54%
13D. GholstonKK Bosna426,567%35%80%
15C. SheltonPerspektiva Ilirija425,558%–58%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Crvena Zvezda467%30%75%30,821,87,21,08,8
Široki Brijeg467%23%78%29,818,06,01,016,8
Borac466%33%63%22,519,55,51,812,5
Dubai464%37%68%30,822,26,52,28,0
Partizan463%33%78%29,521,85,52,212,5
Cluj-Napoca460%39%70%31,021,26,02,813,5
KK Bosna460%34%68%30,018,05,51,210,2
Cibona459%40%69%23,219,06,52,211,0
Spartak Subotica457%30%73%30,217,06,52,013,5
Perspektiva Ilirija456%30%72%31,811,25,23,812,2
Zadar456%29%67%29,516,89,22,010,8
FMP Beograd455%25%73%33,514,26,82,09,2
Studentski Centar455%33%73%26,814,86,51,014,5
Igokea454%35%73%28,819,27,01,814,2
KK Krka Novo mesto454%25%73%33,218,26,03,511,8
Mega Basket454%24%76%26,212,06,53,211,5
Slovan Bratislava453%41%73%24,819,88,51,89,5
Budućnost452%39%78%38,819,56,82,213,5
Cedevita Olimpija452%36%72%31,512,57,52,514,8
Vienna Basket450%37%82%29,520,56,80,812,5

Hooaja kõigi 40 peetud mängu meeskonnastatistika põhjal, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Zadar – Perspektiva Ilirija
Zadar: D. Dreznjak 15, L. Buljevic 15, N. Sare 14Perspektiva Ilirija: C. Shelton 15, V. Hrabar 14, B. Gabrijel 12
95:70
Spartak Subotica – Partizan
Spartak Subotica: D. Nikolic 19, I. Drobnjak 12, D. Ilic 9Partizan: E. Thompson 23, A. Reeves 11, K. Hayes 11
80:82
Vienna Basket – Mega Basket
Vienna Basket: G. Sherfield 25, A. Novakovic 17, R. Gunn 13Mega Basket: A. Lucic 24, P. Backo 19, O. Srzentic 16
88:94
KK Bosna – Dubai
KK Bosna: R. Perry 20, D. Gholston 12, S. Pipes JR 11Dubai: K. Kondic 14, M. Kabengele 13, F. Petrusev 13
83:93
Igokea – Crvena Zvezda
Igokea: L. Stefanovic 18, N. Pierre-Louis 14, H. Delalic 12Crvena Zvezda: T. Carter 18, J. Butler 15, O. Dobric 10
80:81
Cedevita Olimpija – Budućnost
Cedevita Olimpija: R. Lomazs 18, M. Hurt 15, U. Kroflic 10Budućnost: J. Smith 16, I. Molinar 16, F. Magee 12
81:95

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 40 mängu

Näita

Rekordid

ABA liiga
16

ABA liigas läks hooajal 2025/26 lisaajale 16 mängu 250-st – umbes iga 16. mäng.

ABA liiga
60

ABA liigas on alates hooajast 2020/21 kõige suurem kolkimine olnud Partizan 109–49 Split (jaanuar 2022), vahe 60 punkti.

ABA liiga
232

ABA liigas on alates hooajast 2020/21 kõige punktirohkem mäng olnud Vienna Basket 118–114 Spartak Subotica (jaanuar 2026, lisaajaga) – kokku 232 punkti.

ABA liiga
16

ABA liigas on alates hooajast 2020/21 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Partizan: 16 võitu järjest hooajal 2022/23.

Eelmine hooaeg 2025/26

250
mängu
169,0
punkti mängus
6%
lisaajale
63%
koduvõite

Esimene poolaeg: 84,9 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

ABA liiga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Cibona – Igokea.

ABA liiga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 20 meeskonda.

ABA liiga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 40 mängu, viimane 25. oktoobril.