Korvpall

Hispaania ACB tabel ja tulemused 2026/27

Hispaania ACB 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Real Madrid, kes on võitnud kõik 5 mängu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

45
mängu
185,3
punkti mängus
4%
lisaajale
64%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 44,2 · 44,8 · 46,7 · 48,7

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Real Madrid550100%564:447
2Tenerife54180%438:386
3Baskonia53260%461:414
4Valencia53260%483:444
5Unicaja53260%441:415
6Breogán53260%518:502
7Barcelona53260%490:481
8Basket Zaragoza53260%445:445
9Bilbao53260%476:478
10Bàsquet Girona53260%465:487
11Obradoiro CAB53260%443:466
12San Pablo Burgos52340%449:435
13Joventut Badalona52340%473:468
14Murcia52340%435:465
15MoraBanc Andorra51420%428:468
16Força Lleida51420%459:516
17Leyma Coruña51420%447:510
18Manresa5050%423:511

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Barcelona598,096,23–00–2
Basket Zaragoza589,089,01–12–1
Baskonia592,282,82–01–2
Bilbao595,295,63–00–2
Breogán5103,6100,42–11–1
Bàsquet Girona593,097,43–00–2
Força Lleida591,8103,20–21–2
Joventut Badalona594,693,62–00–3
Leyma Coruña589,4102,01–10–3
Manresa584,6102,20–30–2
MoraBanc Andorra585,693,61–10–3
Murcia587,093,02–10–2
Obradoiro CAB588,693,21–12–1
Real Madrid5112,889,43–02–0
San Pablo Burgos589,887,00–22–1
Tenerife587,677,22–12–0
Unicaja588,283,01–12–1
Valencia596,688,82–11–1

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1T. Luwawu-CabarrotReal Madrid37023,34,71,3
2J. PerezBàsquet Girona510721,44,22,8
3F. AlonsoBreogán510020,02,02,8
4A. VergeLeyma Coruña59318,62,65,6
5T. MaledonReal Madrid59218,43,05,2
6T.J. ShortsValencia58717,43,04,6
7D. MavraBreogán46817,00,86,3
8D. StewardSan Pablo Burgos58316,62,62,4
8J. JaworskiBasket Zaragoza58316,61,21,2
8N. LaprovittolaJoventut Badalona58316,64,04,6
11D. EnnisMurcia58216,42,21,6
12C. HuntUnicaja58016,02,41,8
13K. GuyTenerife57815,63,43,0
13K. PerryUnicaja57815,61,44,0
15J. BatemonForça Lleida57615,22,04,0

Hooaja kõigi 45 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1T. Luwawu-CabarrotReal Madrid326,661%56%100%
2J. PerezBàsquet Girona523,564%56%87%
3F. AlonsoBreogán523,944%53%100%
4A. VergeLeyma Coruña524,147%26%72%
5T. MaledonReal Madrid520,640%75%92%
6T.J. ShortsValencia521,763%27%87%
7D. MavraBreogán422,171%62%67%
8D. StewardSan Pablo Burgos523,453%43%93%
8J. JaworskiBasket Zaragoza526,952%43%94%
8N. LaprovittolaJoventut Badalona524,755%33%90%
11D. EnnisMurcia521,249%30%74%
12C. HuntUnicaja528,445%48%94%
13K. GuyTenerife524,848%44%100%
13K. PerryUnicaja524,161%34%78%
15J. BatemonForça Lleida524,245%28%90%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Barcelona561%42%79%31,817,25,41,813,2
Breogán561%42%77%31,421,68,82,215,2
Joventut Badalona560%35%76%33,821,28,01,411,0
Real Madrid560%42%80%43,225,06,84,013,8
Unicaja559%32%81%31,814,86,82,812,2
Força Lleida558%31%67%35,618,67,83,214,8
Manresa558%28%63%30,218,07,42,415,6
Valencia556%33%72%37,418,26,22,46,8
Bàsquet Girona555%39%71%30,417,610,02,017,0
Leyma Coruña555%31%74%31,818,28,82,216,2
San Pablo Burgos555%32%78%36,416,49,63,615,8
Baskonia553%42%81%32,620,27,83,410,6
Bilbao553%39%78%30,819,47,22,213,8
Basket Zaragoza552%42%72%31,619,45,62,812,4
MoraBanc Andorra552%34%84%30,216,27,62,214,0
Obradoiro CAB552%29%71%36,819,27,41,412,4
Murcia550%32%77%34,614,06,83,012,6
Tenerife549%46%83%28,817,08,41,610,2

Hooaja kõigi 45 peetud mängu meeskonnastatistika põhjal, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Força Lleida – Real Madrid
Força Lleida: M. Hughes 13, D. McGhee 11, K. Kuath 11Real Madrid: T. Luwawu-Cabarrot 31, T. Maledon 27, A. Feliz 15
86:122
Breogán – Unicaja
Breogán: F. Alonso 22, D. Brankovic 15, D. Mavra 15Unicaja: K. Perry 24, A. Noua 18, C. Hunt 15
90:103
Valencia – Baskonia
Valencia: T.J. Shorts 18, N. Sako 15, A. Brooks 13Baskonia: D.J. Stewart 19, C. Frisch 12, A.J. Lawson 11
84:75
Tenerife – Obradoiro CAB
Tenerife: J. Fernandez 16, M. Huertas 14, B. Van 13Obradoiro CAB: L. Meindl 19, J. Soriano 16, A. Barcello 12
106:76
Bilbao – MoraBanc Andorra
Bilbao: M. Krampelj 20, D. Hilliard 11, L. Petrasek 9MoraBanc Andorra: K. Kuric 17, A. Pustovyi 14, J. Akinjo 13
88:76
Bàsquet Girona – Joventut Badalona
Bàsquet Girona: M. McClung 23, A. Pluta 18, J. Perez 14Joventut Badalona: A. Reyes 21, N. Laprovittola 15, R. Rubio 12
101:87
Barcelona – Basket Zaragoza
Barcelona: J. Nunez 23, D. Brizuela 14, O. Nkamhoua 14Basket Zaragoza: G. Olaseni 18, N. Brussino 15, L. Birutis 12
99:81
Murcia – Leyma Coruña
Murcia: D. Ennis 24, M. Forrest 22, S. Boum 8Leyma Coruña: A. Verge 25, P. Jorgensen 20, G. Conditt 17
88:81
Manresa – San Pablo Burgos
Manresa: J. Notae 15, N. Ongenda 14, P. Oriola 11San Pablo Burgos: C. Audige 21, S. Doumbouya 17, C. Sengfelder 16
81:99

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 36 mängu

Näita

September 2026 · 9 mängu

Näita

Rekordid

Hispaania ACB
13

Hispaania ACB-s läks hooajal 2025/26 lisaajale 13 mängu 327-st – umbes iga 25. mäng.

Hispaania ACB
58

Hispaania ACB-s on alates hooajast 2020/21 kõige suurem kolkimine olnud Basket Zaragoza 111–53 Breogán (november 2024), vahe 58 punkti.

Hispaania ACB
254

Hispaania ACB-s on alates hooajast 2020/21 kõige punktirohkem mäng olnud Real Madrid 131–123 Murcia (mai 2026, lisaajaga) – kokku 254 punkti.

Hispaania ACB
26

Hispaania ACB-s on alates hooajast 2020/21 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Real Madrid: 26 võitu järjest hooajal 2024/25.

Eelmine hooaeg 2025/26

327
mängu
176,4
punkti mängus
4%
lisaajale
57%
koduvõite

Esimene poolaeg: 85,1 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Hispaania ACB: kes juhib tabelit?

Hispaania ACB 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Real Madrid, kes on võitnud kõik 5 mängu.

Hispaania ACB: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Basket Zaragoza – Bàsquet Girona.

Hispaania ACB: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 18 meeskonda.

Hispaania ACB: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 45 mängu, viimane 25. oktoobril.