FIBA Meistrite liiga

FIBA Meistrite liiga 2025/26

FIBA Meistrite liiga hooajal 2025/26: lõpptabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2025/26 numbrites

176
mängu
164,1
punkti mängus
7%
lisaajale
56%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 41,2 · 41,1 · 40,6 · 40,2

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2025/26 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitTenerife – Galatasaray99:5915.04.2026
Kõige punktirohkem mängPromitheas – Rytas111:9517.12.2025

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

1. alagrupp

1. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Rytas64267%564:534
2Heidelberg63350%502:507
3Promitheas63350%481:507
4Legia62433%468:467

2. alagrupp

2. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Alba Berlin65183%549:483
2Chalon-sur-Saône65183%539:513
3Nymburk61517%512:546
4Sabah BC61517%486:544

3. alagrupp

3. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Galatasaray65183%534:474
2Würzburg64267%480:452
3Trieste62433%501:519
4Igokea61517%452:522

4. alagrupp

4. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1AEK Athens65183%494:431
2Szolnoki Olaj63350%451:439
3Levice63350%461:467
4VEF Rīga61517%411:480

5. alagrupp

5. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Joventut Badalona660100%531:455
2Cholet63350%539:524
3Hapoel Holon63350%531:521
4Bursaspor6060%441:542

6. alagrupp

6. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Gran Canaria660100%518:425
2Spartak Subotica63350%469:462
3Le Mans62433%484:460
4Benfica61517%429:553

7. alagrupp

7. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Tenerife64267%519:474
2Trapani63350%521:516
3Tofaş63350%495:511
4Bnei Herzliya62433%509:543

8. alagrupp

8. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Unicaja660100%575:435
2Mersin SK64267%492:504
3AS Karditsas62433%461:519
4Oostende6060%486:556

Alagruppide tabelid, arvutatud nende mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Alagrupid on pandud kokku selle järgi, kes kellega mängis; numbrid on meie omad, mitte ametlikud alagrupitähed.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1S. Rice
Nymburk
Nymburk613823,02,83,2
2J. HardingRytas48521,32,81,5
3J. McRaeHapoel Holon510320,62,41,2
4J. Notae
Trapani
Trapani36020,04,33,7
5E. StewartBnei Herzliya59719,43,23,6
5R. GrayPromitheas59719,42,22,6
7D. Horne
Heidelberg
Heidelberg47619,01,52,5
8R. McGillLevice611118,54,04,8
9W. CummingsGalatasaray47318,33,85,8
10G. BlakesSabah BC35418,01,74,7
11B. TyreeIgokea58717,42,04,6
12K. Jordan Jr.Sabah BC610317,25,21,0
13J. Hill
Chalon-sur-Saône
Chalon-sur-Saône610116,85,54,5
14J. GravesLegia610016,74,54,2
15M. Blazevic
Tofaş
Tofaş58316,66,61,2

Hooaja kõigi 96 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Play-in

Play-off · Play-in
AegMängTulemus
Würzburg – Levice89:92
Hapoel Holon – Trapani38:5
Szolnoki Olaj – Trieste62:82
Tofaş – Cholet89:75
Mersin SK – Le Mans65:92
Heidelberg – Nymburk63:72
Chalon-sur-Saône – Promitheas93:78
Spartak Subotica – AS Karditsas82:89
AS Karditsas – Spartak Subotica84:75
Levice – Würzburg56:74
Nymburk – Heidelberg78:71
Promitheas – Chalon-sur-Saône82:92
Le Mans – Mersin SK113:83
Trieste – Szolnoki Olaj80:89
Cholet – Tofaş105:86
Szolnoki Olaj – Trieste86:87
Tofaş – Cholet84:82
Würzburg – Levice92:71

Teine ring

Play-off · Teine ring
AegMängTulemus
Tofaş – Alba Berlin90:94
Rytas – Hapoel Holon106:81
Tenerife – Nymburk104:80
Gran Canaria – Trieste71:77
AEK Athens – AS Karditsas88:73
Galatasaray – Le Mans83:90
Joventut Badalona – Chalon-sur-Saône107:75
Unicaja – Würzburg90:85
Rytas – Galatasaray85:89 LA
Nymburk – Gran Canaria64:67
AS Karditsas – Tofaş79:93
Hapoel Holon – Le Mans85:106
Chalon-sur-Saône – Würzburg86:75
AEK Athens – Alba Berlin88:80
Joventut Badalona – Unicaja71:66
Tenerife – Trieste84:82
Tofaş – AEK Athens90:93 LA
Würzburg – Joventut Badalona83:85
Unicaja – Chalon-sur-Saône111:82
Galatasaray – Hapoel Holon86:81
Le Mans – Rytas78:72
Alba Berlin – AS Karditsas84:80
Trieste – Nymburk85:91
Gran Canaria – Tenerife72:70
Nymburk – Tenerife55:69
AS Karditsas – AEK Athens62:90
Hapoel Holon – Rytas98:106
Chalon-sur-Saône – Joventut Badalona85:77
Alba Berlin – Tofaş69:60
Würzburg – Unicaja80:71
Le Mans – Galatasaray81:94
Trieste – Gran Canaria70:94
Hapoel Holon – Galatasaray74:87
Chalon-sur-Saône – Unicaja70:80
Joventut Badalona – Würzburg91:84
AEK Athens – Tofaş96:88
Rytas – Le Mans101:81
Nymburk – Trieste82:76
AS Karditsas – Alba Berlin71:76
Tenerife – Gran Canaria79:76
Unicaja – Joventut Badalona86:74
Würzburg – Chalon-sur-Saône84:81
Gran Canaria – Nymburk82:92
Trieste – Tenerife82:76
Galatasaray – Rytas81:90
Le Mans – Hapoel Holon102:92
Tofaş – AS Karditsas90:98
Alba Berlin – AEK Athens88:93 LA

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
AEK Athens – Joventut Badalona87:84
Rytas – Nymburk77:70
Unicaja – Alba Berlin72:69
Tenerife – Galatasaray84:83
Nymburk – Rytas69:70
Joventut Badalona – AEK Athens88:66
Galatasaray – Tenerife64:62
Alba Berlin – Unicaja85:88 LA
AEK Athens – Joventut Badalona72:67
Tenerife – Galatasaray99:59

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
Rytas – Tenerife87:69
Unicaja – AEK Athens65:78

3. koha mäng

Play-off · 3. koha mäng
AegMängTulemus
Unicaja – Tenerife85:80

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
AEK Athens – Rytas86:92 LA

Kõik hooaja tulemused

Mai 2026 · 4 mängu
Kõik hooaja tulemused · Mai 2026
KuupäevMängTulemus
09.05.2026AEK Athens – Rytas86:92 LA
09.05.2026Unicaja – Tenerife85:80
07.05.2026Unicaja – AEK Athens65:78
07.05.2026Rytas – Tenerife87:69
Aprill 2026 · 10 mängu
Kõik hooaja tulemused · Aprill 2026
KuupäevMängTulemus
15.04.2026Tenerife – Galatasaray99:59
15.04.2026AEK Athens – Joventut Badalona72:67
08.04.2026Alba Berlin – Unicaja85:88 LA
08.04.2026Galatasaray – Tenerife64:62
07.04.2026Joventut Badalona – AEK Athens88:66
07.04.2026Nymburk – Rytas69:70
01.04.2026Tenerife – Galatasaray84:83
01.04.2026Unicaja – Alba Berlin72:69
01.04.2026Rytas – Nymburk77:70
01.04.2026AEK Athens – Joventut Badalona87:84
Märts 2026 · 16 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2026
KuupäevMängTulemus
18.03.2026Alba Berlin – AEK Athens88:93 LA
18.03.2026Tofaş – AS Karditsas90:98
18.03.2026Le Mans – Hapoel Holon102:92
18.03.2026Galatasaray – Rytas81:90
17.03.2026Trieste – Tenerife82:76
17.03.2026Gran Canaria – Nymburk82:92
17.03.2026Würzburg – Chalon-sur-Saône84:81
17.03.2026Unicaja – Joventut Badalona86:74
11.03.2026Tenerife – Gran Canaria79:76
11.03.2026AS Karditsas – Alba Berlin71:76
11.03.2026Nymburk – Trieste82:76
11.03.2026Rytas – Le Mans101:81
11.03.2026AEK Athens – Tofaş96:88
10.03.2026Joventut Badalona – Würzburg91:84
10.03.2026Chalon-sur-Saône – Unicaja70:80
10.03.2026Hapoel Holon – Galatasaray74:87
Veebruar 2026 · 16 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2026
KuupäevMängTulemus
11.02.2026Trieste – Gran Canaria70:94
11.02.2026Le Mans – Galatasaray81:94
11.02.2026Würzburg – Unicaja80:71
10.02.2026Alba Berlin – Tofaş69:60
10.02.2026Chalon-sur-Saône – Joventut Badalona85:77
10.02.2026Hapoel Holon – Rytas98:106
10.02.2026AS Karditsas – AEK Athens62:90
10.02.2026Nymburk – Tenerife55:69
04.02.2026Gran Canaria – Tenerife72:70
04.02.2026Trieste – Nymburk85:91
04.02.2026Alba Berlin – AS Karditsas84:80
04.02.2026Le Mans – Rytas78:72
04.02.2026Galatasaray – Hapoel Holon86:81
03.02.2026Unicaja – Chalon-sur-Saône111:82
03.02.2026Würzburg – Joventut Badalona83:85
03.02.2026Tofaş – AEK Athens90:93 LA
Jaanuar 2026 · 34 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2026
KuupäevMängTulemus
28.01.2026Tenerife – Trieste84:82
28.01.2026Joventut Badalona – Unicaja71:66
28.01.2026AEK Athens – Alba Berlin88:80
27.01.2026Chalon-sur-Saône – Würzburg86:75
27.01.2026Hapoel Holon – Le Mans85:106
27.01.2026AS Karditsas – Tofaş79:93
27.01.2026Nymburk – Gran Canaria64:67
27.01.2026Rytas – Galatasaray85:89 LA
21.01.2026Unicaja – Würzburg90:85
21.01.2026Joventut Badalona – Chalon-sur-Saône107:75
21.01.2026Galatasaray – Le Mans83:90
21.01.2026AEK Athens – AS Karditsas88:73
20.01.2026Gran Canaria – Trieste71:77
20.01.2026Tenerife – Nymburk104:80
20.01.2026Rytas – Hapoel Holon106:81
20.01.2026Tofaş – Alba Berlin90:94
14.01.2026Würzburg – Levice92:71
14.01.2026Tofaş – Cholet84:82
13.01.2026Szolnoki Olaj – Trieste86:87
09.01.2026Cholet – Tofaş105:86
08.01.2026Trieste – Szolnoki Olaj80:89
08.01.2026Le Mans – Mersin SK113:83
08.01.2026Promitheas – Chalon-sur-Saône82:92
08.01.2026Nymburk – Heidelberg78:71
08.01.2026Levice – Würzburg56:74
08.01.2026AS Karditsas – Spartak Subotica84:75
06.01.2026Spartak Subotica – AS Karditsas82:89
06.01.2026Chalon-sur-Saône – Promitheas93:78
06.01.2026Heidelberg – Nymburk63:72
06.01.2026Mersin SK – Le Mans65:92
06.01.2026Tofaş – Cholet89:75
06.01.2026Szolnoki Olaj – Trieste62:82
06.01.2026Hapoel Holon – Trapani38:5
06.01.2026Würzburg – Levice89:92
Detsember 2025 · 24 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2025
KuupäevMängTulemus
17.12.2025Bursaspor – Hapoel Holon83:92
17.12.2025Cholet – Joventut Badalona87:89
17.12.2025Mersin SK – Oostende84:76
17.12.2025Unicaja – AS Karditsas115:84
17.12.2025Igokea – Galatasaray65:82
17.12.2025Trieste – Würzburg77:90
17.12.2025Legia – Heidelberg83:88 LA
17.12.2025Promitheas – Rytas111:95
16.12.2025Chalon-sur-Saône – Nymburk97:84
16.12.2025Le Mans – Spartak Subotica76:61
16.12.2025Gran Canaria – Benfica87:63
16.12.2025Alba Berlin – Sabah BC106:82
16.12.2025Bnei Herzliya – Tenerife94:86
16.12.2025Tofaş – Trapani99:93 LA
16.12.2025Levice – VEF Rīga85:69
16.12.2025Szolnoki Olaj – AEK Athens80:69
10.12.2025Tenerife – Trapani80:83
10.12.2025AEK Athens – Levice99:88 LA
10.12.2025VEF Rīga – Szolnoki Olaj76:62
09.12.2025Chalon-sur-Saône – Alba Berlin91:100
09.12.2025Oostende – Unicaja73:89
09.12.2025AS Karditsas – Mersin SK72:80
09.12.2025Bnei Herzliya – Tofaş82:81
09.12.2025Sabah BC – Nymburk105:87
November 2025 · 24 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2025
KuupäevMängTulemus
19.11.2025Joventut Badalona – Hapoel Holon97:95 LA
19.11.2025Cholet – Bursaspor109:77
19.11.2025Spartak Subotica – Benfica99:69
19.11.2025Igokea – Würzburg56:85
18.11.2025Le Mans – Gran Canaria88:90
18.11.2025Legia – Rytas77:79
18.11.2025Heidelberg – Promitheas82:62
18.11.2025Galatasaray – Trieste79:80
12.11.2025AEK Athens – VEF Rīga95:64
12.11.2025Nymburk – Alba Berlin75:88
12.11.2025Mersin SK – Unicaja77:100
12.11.2025Sabah BC – Chalon-sur-Saône87:89
11.11.2025Tenerife – Tofaş80:70
11.11.2025Trapani – Bnei Herzliya101:88
11.11.2025AS Karditsas – Oostende82:78
11.11.2025Levice – Szolnoki Olaj73:71
05.11.2025Gran Canaria – Spartak Subotica77:62
05.11.2025Promitheas – Legia72:85
05.11.2025Bursaspor – Joventut Badalona68:79
05.11.2025Benfica – Le Mans93:90
05.11.2025Rytas – Heidelberg116:90
04.11.2025Trieste – Igokea115:90
04.11.2025Würzburg – Galatasaray74:99
04.11.2025Hapoel Holon – Cholet92:94 LA
Oktoober 2025 · 48 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2025
KuupäevMängTulemus
29.10.2025Unicaja – Oostende102:80
29.10.2025Chalon-sur-Saône – Sabah BC84:71
29.10.2025Mersin SK – AS Karditsas81:73
29.10.2025Szolnoki Olaj – VEF Rīga77:76
28.10.2025Alba Berlin – Nymburk94:78
28.10.2025Levice – AEK Athens69:71
28.10.2025Tofaş – Tenerife64:81
28.10.2025Bnei Herzliya – Trapani74:77
22.10.2025Joventut Badalona – Bursaspor94:67
22.10.2025Cholet – Hapoel Holon92:103
22.10.2025Heidelberg – Legia67:74
22.10.2025Rytas – Promitheas98:79
21.10.2025Le Mans – Benfica89:69
21.10.2025Spartak Subotica – Gran Canaria83:93
21.10.2025Galatasaray – Würzburg89:83
21.10.2025Igokea – Trieste91:76
15.10.2025Benfica – Spartak Subotica74:90
15.10.2025Gran Canaria – Le Mans73:68
15.10.2025Trieste – Galatasaray90:91
15.10.2025Oostende – Mersin SK86:104
15.10.2025Legia – Promitheas64:68
15.10.2025Heidelberg – Rytas92:83
15.10.2025AEK Athens – Szolnoki Olaj91:77
15.10.2025Sabah BC – Alba Berlin76:85
14.10.2025Tenerife – Bnei Herzliya108:85
14.10.2025Trapani – Tofaş89:91
14.10.2025AS Karditsas – Unicaja55:72
14.10.2025Nymburk – Chalon-sur-Saône95:97 LA
14.10.2025Bursaspor – Cholet72:84
14.10.2025Hapoel Holon – Joventut Badalona65:81
14.10.2025Würzburg – Igokea70:68
14.10.2025VEF Rīga – Levice73:92
08.10.2025Trapani – Tenerife78:84
08.10.2025Unicaja – Mersin SK97:66
08.10.2025Oostende – AS Karditsas93:95 LA
08.10.2025Alba Berlin – Chalon-sur-Saône76:81
08.10.2025Spartak Subotica – Le Mans74:73
08.10.2025Tofaş – Bnei Herzliya90:86
08.10.2025Szolnoki Olaj – Levice84:54
08.10.2025Hapoel Holon – Bursaspor84:74
07.10.2025Benfica – Gran Canaria61:98
07.10.2025Joventut Badalona – Cholet91:73
07.10.2025VEF Rīga – AEK Athens53:69
07.10.2025Galatasaray – Igokea94:82
07.10.2025Rytas – Legia93:85
07.10.2025Würzburg – Trieste78:63
07.10.2025Nymburk – Sabah BC93:65
07.10.2025Promitheas – Heidelberg89:83