Korvpall

Saksamaa BBL tabel ja tulemused 2026/27

Saksamaa BBL 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Bayern, kes on võitnud kõik 5 mängu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

51
mängu
172,2
punkti mängus
10%
lisaajale
69%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 42,1 · 40,6 · 43,1 · 44,1

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Bayern550100%499:353
2Trier65183%597:524
3Syntainics MBC64267%507:479
4Ludwigsburg64267%532:520
5Frankfurt43175%358:341
6Basketball Braunschweig53260%463:471
7Würzburg53260%401:409
8Rostock63350%552:505
9Bonn63350%512:485
10Bamberg63350%528:516
11Alba Berlin63350%500:535
12Oldenburg63350%456:503
13Jena52340%376:437
14Ulm62433%492:529
15Phoenix Hagen62433%526:533
16Hamburg61517%479:537
17Vechta61517%491:562
18Chemnitz61517%513:543

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Alba Berlin683,389,23–10–2
Bamberg688,086,00–23–1
Basketball Braunschweig592,694,22–11–1
Bayern599,870,64–01–0
Bonn685,380,83–00–3
Chemnitz685,590,51–10–4
Frankfurt489,585,32–01–1
Hamburg679,889,51–10–4
Jena575,287,42–00–3
Ludwigsburg688,786,72–12–1
Oldenburg676,083,82–21–1
Phoenix Hagen687,788,81–21–2
Rostock692,084,22–01–3
Syntainics MBC684,579,83–01–2
Trier699,587,33–02–1
Ulm682,088,21–11–3
Vechta681,893,71–30–2
Würzburg580,281,82–11–1

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1S. ReavesSyntainics MBC36822,72,04,3
2E. BrooksTrier611419,03,26,5
2T. GibsonPhoenix Hagen611419,04,03,2
2D. AskewBasketball Braunschweig35719,04,04,3
5J. J. RolandTrier610717,83,23,7
6J. MintzFrankfurt47117,83,54,0
7I. LeggettLudwigsburg610417,34,81,7
8S. SmithChemnitz69716,22,34,7
9M. RatajUlm69616,05,22,0
10J. WrightBamberg69415,74,51,3
11I. LeeJena46115,35,80,8
12J. KierLudwigsburg68914,82,75,5
12T. ScottBamberg68914,84,52,2
14N. TischlerOldenburg57414,84,42,6
15P. Fleming Jr.Chemnitz68814,73,36,2

Hooaja kõigi 51 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1S. ReavesSyntainics MBC329,340%57%94%
2E. BrooksTrier626,773%46%78%
2T. GibsonPhoenix Hagen629,560%39%81%
2D. AskewBasketball Braunschweig326,660%56%100%
5J. J. RolandTrier626,859%37%94%
6J. MintzFrankfurt423,664%44%72%
7I. LeggettLudwigsburg628,049%36%75%
8S. SmithChemnitz631,451%27%85%
9M. RatajUlm630,059%43%67%
10J. WrightBamberg620,858%44%70%
11I. LeeJena421,482%–78%
12J. KierLudwigsburg627,761%33%78%
12T. ScottBamberg627,271%53%100%
14N. TischlerOldenburg530,538%54%87%
15P. Fleming Jr.Chemnitz629,261%33%79%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Bayern563%36%75%38,823,810,04,012,2
Jena560%30%73%27,817,27,02,017,2
Trier660%38%73%33,723,79,53,712,7
Basketball Braunschweig559%37%76%31,018,87,03,215,4
Chemnitz659%28%73%33,718,28,82,517,7
Phoenix Hagen659%35%77%30,320,27,00,815,0
Rostock657%36%76%35,718,54,81,814,8
Alba Berlin656%30%81%31,721,08,82,516,5
Frankfurt456%36%83%28,516,210,23,514,0
Bamberg655%36%75%32,318,310,83,715,7
Ludwigsburg655%35%73%37,017,35,32,314,5
Ulm655%27%72%32,818,86,73,211,8
Bonn654%40%69%32,717,86,03,012,2
Syntainics MBC654%31%69%35,714,36,02,89,7
Vechta654%27%71%35,217,85,82,017,5
Oldenburg652%32%67%32,515,75,72,214,5
Hamburg649%29%74%32,815,57,21,813,7
Würzburg547%37%72%29,816,07,62,612,2

Hooaja kõigi 51 peetud mängu meeskonnastatistika põhjal, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Tulevad mängud

Tulevad mängud
AegMäng
Jena – Frankfurt
Phoenix Hagen – Vechta
Basketball Braunschweig – Würzburg
Ulm – Oldenburg
Chemnitz – Ludwigsburg
Bamberg – Jena
Rostock – Bayern
Hamburg – Syntainics MBC

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Würzburg – Chemnitz
Würzburg: M. Jones 17, C. Thompson 14, K. Dye 14Chemnitz: S. Smith 17, B. Burnham 16, N. Ceaser 14
98:88
Alba Berlin – Ulm
Alba Berlin: S. Griesel 19, Y. Sima 18, J. Ford 11Ulm: M. Rataj 14, J. Sims 13, A. Atamna 12
98:82
Bayern – Hamburg
Bayern: M. Beauchamp 22, N. Giffey 12, S. Da 11Hamburg: D. Muenkat 15, K. Ogbe 12, O. Rich 12
96:77
Phoenix Hagen – Basketball Braunschweig
Phoenix Hagen: T. Gibson 22, T. Polley 20, A. Polite 8Basketball Braunschweig: D. Reaves 18, G. Aydinoglu 13, S. Edwards 13
88:73
Vechta – Trier
Vechta: A. Franklin 23, D. Trice 15, M. Lewis 14Trier: E. Brooks 22, J. Simon 14, J. J. Roland 13
88:97
Ludwigsburg – Bonn
Ludwigsburg: I. Leggett 18, E. Hughes 17, T. Rutherford 11Bonn: J. Garrett 13, J. Aminu 11, A. Comithier 11
84:68
Syntainics MBC – Rostock
Syntainics MBC: S. Reaves 33, J. Planinic 22, C. Welp 13Rostock: B. Leuchten 23, T. Crockett 16, Z. Copeland 16
103:98 LA

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 27 mängu

Näita

September 2026 · 24 mängu

Näita

Rekordid

Saksamaa BBL
20

Saksamaa BBL-is läks hooajal 2025/26 lisaajale 20 mängu 338-st – umbes iga 17. mäng.

Saksamaa BBL
58

Saksamaa BBL-is on alates hooajast 2008/09 kõige suurem kolkimine olnud Bayern 111–53 Basketball Braunschweig (oktoober 2017), vahe 58 punkti.

Saksamaa BBL
250

Saksamaa BBL-is on alates hooajast 2008/09 kõige punktirohkem mäng olnud Ulm 128–122 Syntainics MBC (mai 2023, lisaajaga) – kokku 250 punkti.

Saksamaa BBL
26

Saksamaa BBL-is on alates hooajast 2008/09 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Ulm: 26 võitu järjest hooajal 2016/17.

Eelmine hooaeg 2025/26

338
mängu
168,2
punkti mängus
6%
lisaajale
59%
koduvõite

Esimene poolaeg: 83,4 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Saksamaa BBL: kes juhib tabelit?

Saksamaa BBL 2026/27: tabelit juhib 26. oktoobri seisuga Bayern, kes on võitnud kõik 5 mängu.

Saksamaa BBL: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Jena – Frankfurt.

Saksamaa BBL: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 18 meeskonda.

Saksamaa BBL: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 51 mängu, viimane 26. oktoobril.