Korvpall

Eurocup tabel ja tulemused 2026/27

Eurocup 2026/27: seni on mängitud 71 mängu, viimane 28. oktoobril. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

71
mängu
168,1
punkti mängus
3%
lisaajale
68%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 42,4 · 42,4 · 41,0 · 42,0

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

A-alagrupp

A-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Aris440100%378:301
2Hapoel Jerusalem440100%354:285
3Le Mans42250%323:312
4Tortona42250%330:336
5Rīgas Zeļļi42250%325:350
6San Pablo Burgos41325%328:348
7Rostock41325%309:372
8Cedevita Olimpija4040%290:333

B-alagrupp

B-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Tenerife43175%359:329
2Šiauliai53260%412:420
3Frankfurt53260%439:452
4Venezia42250%350:325
5London Lions42250%325:304
6Maxima Roma52340%420:420
7Cluj-Napoca52340%415:458
8Türk Telekom41325%316:328

C-alagrupp

C-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Basket Napoli440100%368:334
2Chemnitz43175%345:313
3Tofaş43175%362:341
4Budućnost52340%455:441
5Trento52340%410:437
6JL Bourg41325%337:345
7Neptūnas41325%339:362
8Śląsk Wrocław41325%318:361

D-alagrupp

D-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Bahçeşehir Koleji54180%453:393
2Ulm53260%453:433
3Manresa53260%451:435
4PAOK53260%422:407
5Lietkabelis53260%389:393
6KK Bosna52340%408:409
7BC Roma52340%415:443
8Balkan5050%338:416

Tabel on arvutatud meie lehe tulemustest; järjestus võiduprotsendi, siis võitude ja punktide vahe järgi.

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Aris494,575,32–02–0
BC Roma583,088,62–10–2
Bahçeşehir Koleji590,678,63–01–1
Balkan567,683,20–30–2
Basket Napoli492,083,52–02–0
Budućnost591,088,21–11–2
Cedevita Olimpija472,583,30–20–2
Chemnitz486,378,32–01–1
Cluj-Napoca583,091,61–11–2
Frankfurt587,890,42–11–1
Hapoel Jerusalem488,571,32–02–0
JL Bourg484,386,31–10–2
KK Bosna581,681,81–11–2
Le Mans480,878,01–11–1
Lietkabelis577,878,62–11–1
London Lions481,376,01–11–1
Manresa590,287,02–01–2
Maxima Roma584,084,02–00–3
Neptūnas484,890,51–10–2
PAOK584,481,42–01–2
Rostock477,393,01–10–2
Rīgas Zeļļi481,387,52–00–2
San Pablo Burgos482,087,01–10–2
Tenerife489,882,32–01–1
Tofaş490,585,32–01–1
Tortona482,584,02–00–2
Trento582,087,41–21–1
Türk Telekom479,082,01–10–2
Ulm590,686,62–01–2
Venezia487,581,32–00–2
Śląsk Wrocław479,590,30–21–1
Šiauliai582,484,02–11–1

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1T. AllenManresa36622,02,71,7
2C. OsmanPAOK510821,64,81,8
3N. MannionBC Roma510120,22,45,4
4T. JonesTofaş48020,04,54,8
5C. WilliamsChemnitz47919,81,53,8
5K. LoftonHapoel Jerusalem47919,87,02,0
7J. McCoyBalkan35317,71,71,7
8D. StewardSan Pablo Burgos47017,52,33,0
9M. ReedBahçeşehir Koleji46917,33,51,8
10J. SmartCluj-Napoca58517,05,03,6
10Y. FrankeNeptūnas46817,03,33,3
10Z. SeljaasBasket Napoli46817,04,54,0
13T. CrockettRostock46716,83,32,0
14C. HendersonŠiauliai35016,75,32,0
15J. MintzFrankfurt58316,61,43,2

70 mängu statistika põhjal hooaja 71 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%
1T. AllenManresa326,854%54%
2C. OsmanPAOK530,973%24%
3N. MannionBC Roma527,577%34%
4T. JonesTofaş431,945%57%
5C. WilliamsChemnitz423,748%39%
5K. LoftonHapoel Jerusalem424,357%–
7J. McCoyBalkan323,661%30%
8D. StewardSan Pablo Burgos423,358%40%
9M. ReedBahçeşehir Koleji422,561%–
10J. SmartCluj-Napoca530,757%39%
10Y. FrankeNeptūnas428,742%50%
10Z. SeljaasBasket Napoli430,454%50%
13T. CrockettRostock423,548%36%
14C. HendersonŠiauliai325,955%40%
15J. MintzFrankfurt520,252%38%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset); kriips seal, kus numbrid ei klapi. Vabaviskeid selle sarja mängustatistikas ei ole.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%LpRsVlBlPk
PAOK564%30%30,815,09,23,614,2
Tenerife461%36%26,225,06,81,812,2
BC Roma459%29%30,816,06,53,517,5
London Lions459%22%28,818,28,02,212,5
Manresa559%35%30,221,810,23,215,8
Ulm459%40%27,820,09,22,216,8
Bahçeşehir Koleji558%39%33,019,46,63,214,0
KK Bosna458%29%31,815,85,51,817,8
Basket Napoli457%44%30,022,86,82,215,8
Cluj-Napoca457%31%33,518,87,03,217,0
JL Bourg457%30%33,215,28,04,213,5
Tofaş457%30%35,215,89,84,214,2
San Pablo Burgos456%34%31,518,87,22,514,5
Aris455%36%37,822,59,23,513,0
Chemnitz453%31%30,518,07,22,014,0
Hapoel Jerusalem453%40%36,222,57,02,214,5
Šiauliai453%36%31,517,56,21,815,2
Śląsk Wrocław453%33%26,816,89,82,213,0
Maxima Roma452%38%34,520,28,20,816,5
Trento452%31%33,819,87,24,016,0
Venezia452%38%34,217,57,23,011,5
Tortona451%33%35,515,85,23,012,0
Budućnost450%42%35,520,85,52,211,8
Lietkabelis450%38%29,015,810,51,513,0
Cedevita Olimpija449%24%30,012,26,52,512,2
Frankfurt449%38%31,216,86,03,211,5
Balkan548%27%31,412,86,62,416,4
Le Mans448%30%36,515,57,23,213,0
Neptūnas448%34%34,216,53,83,015,2
Türk Telekom448%28%33,214,58,02,815,0
Rīgas Zeļļi447%38%29,516,58,00,511,5
Rostock445%30%35,816,05,21,816,2

66 mängu meeskonnastatistika põhjal hooaja 71 peetud mängust, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete ja 3P% – kolmepunktivisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi. Vabaviskeid selle sarja mängustatistikas ei ole.

Tänased ja tulevad mängud

Tänased ja tulevad mängud
AegMängTulemus
Neptūnas – Basket NapoliAlgas
Śląsk Wrocław – TofaşAlgas
Aris – Cedevita OlimpijaAlgas
Chemnitz – JL BourgAlgas
Tortona – RostockAlgas
Le Mans – Hapoel Jerusalem–
London Lions – Türk Telekom–
San Pablo Burgos – Rīgas Zeļļi–
Tenerife – Venezia–
Tofaş – Neptūnas–
PAOK – BC Roma–
Budućnost – Chemnitz–
Ulm – Bahçeşehir Koleji–

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Šiauliai – Maxima Roma98:93
BC Roma – KK Bosna
BC Roma: K. Olynyk 17, N. Mannion 16, E. Stevenson 16KK Bosna: R. Perry 25, S. Pipes JR 17, G. Browne 13
80:85
Trento – Budućnost
Trento: Q. Olivari 21, D. Brown 18, C. Brown 14Budućnost: A. Bouteille 17, J. Morgan 14, Y. Ferrell 13
94:92
Frankfurt – Cluj-Napoca
Frankfurt: T. Pape 17, J. Mintz 17, R. Thompson 16Cluj-Napoca: O. Livingston 23, C. Bishop 15, J. Smart 13
113:97
Balkan – Manresa
Balkan: J. McCoy 21, K. Toshkov 14, G. Bonilla 8Manresa: J. Notae 22, M. Vila 13, L. Beaufort 10
65:76
Lietkabelis – Ulm
Lietkabelis: K. Kennedy 16, A. Schumacher 14, O. Jaramaz 6Ulm: J. Sims 13, M. Rataj 12, A. Atamna 12
68:86
Bahçeşehir Koleji – PAOK
Bahçeşehir Koleji: M. Flynn 28, M. Reed 17, T. Cavanaugh 11PAOK: C. Osman 30, M. Foster 20, K. Alexander 12
84:81

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 55 mängu

Näita

September 2026 · 16 mängu

Näita

Rekordid

Eurocup
9

Eurocupis läks hooajal 2025/26 lisaajale 9 mängu 195-st – umbes iga 22. mäng.

Eurocup
53

Eurocupis on alates hooajast 2020/21 kõige suurem kolkimine olnud Paris 119–66 Cedevita Olimpija (veebruar 2024), vahe 53 punkti.

Eurocup
231

Eurocupis on alates hooajast 2020/21 kõige punktirohkem mäng olnud Cluj-Napoca 120–111 Lietkabelis (november 2023, lisaajaga) – kokku 231 punkti.

Eurocup
19

Eurocupis on hooaegadel 2020/21–2025/26 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Virtus Bologna: 19 võitu järjest hooajal 2020/21.

Eelmine hooaeg 2025/26

195
mängu
171,2
punkti mängus
5%
lisaajale
58%
koduvõite

Esimene poolaeg: 86,1 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Eurocup: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on kolmapäeval, 28. oktoobril: Le Mans – Hapoel Jerusalem.

Eurocup: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 32 meeskonda.

Eurocup: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 71 mängu, viimane 28. oktoobril.