Korvpall

Euroliiga tabel ja tulemused 2026/27

Euroliiga 2026/27 tabelit juhib 27. oktoobri seisuga Panathinaikos, kellel on 8 mängust 7 võitu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

76
mängu
174,1
punkti mängus
4%
lisaajale
53%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 44,8 · 42,3 · 42,8 · 43,4

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Panathinaikos87188%693:592
2Valencia86275%780:720
3Fenerbahçe86275%643:594
4Olympiacos75271%650:603
5Hapoel Tel Aviv75271%630:601
6Real Madrid85362%771:716
7Crvena Zvezda85362%667:620
8Barcelona85362%719:703
9Dubai85362%690:683
10Virtus Bologna74357%606:608
11Partizan74357%551:553
12Žalgiris Kaunas73443%595:602
13Anadolu Efes73443%581:590
14Beşiktaş73443%634:644
15Lyon-Villeurbanne72529%612:677
16Paris82625%696:742
17Bayern82625%696:747
18Maccabi Tel Aviv82625%686:753
19Olimpia Milano81712%660:728
20Baskonia81712%669:753

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Anadolu Efes783,084,32–11–3
Barcelona889,987,92–23–1
Baskonia883,694,11–40–3
Bayern887,093,40–42–2
Beşiktaş790,692,01–22–2
Crvena Zvezda883,477,53–22–1
Dubai886,385,42–23–1
Fenerbahçe880,474,35–01–2
Hapoel Tel Aviv790,085,93–12–1
Lyon-Villeurbanne787,496,71–21–3
Maccabi Tel Aviv885,894,11–21–4
Olimpia Milano882,591,01–30–4
Olympiacos792,986,11–14–1
Panathinaikos886,674,06–11–0
Paris887,092,81–41–2
Partizan778,779,02–12–2
Real Madrid896,489,52–03–3
Valencia897,590,03–23–0
Virtus Bologna786,686,92–02–3
Žalgiris Kaunas785,086,01–22–2

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1N. HifiParis59719,42,02,4
2A. VezenkovOlympiacos712517,96,40,9
3T.J. ShortsValencia814117,61,95,8
4C. EdwardsŽalgiris Kaunas711917,01,42,4
4C. PayneAnadolu Efes46817,01,03,0
6D. BaconDubai813316,64,02,9
7K. PunterBarcelona813216,52,02,1
8C. JonesPartizan711516,42,65,9
9S. WilbekinBeşiktaş711216,01,73,6
10J. MonteroOlympiacos69315,53,54,5
11M. KabengeleDubai812315,47,81,3
12T. EtienneParis710715,31,43,0
13D. WashingtonBayern710615,10,63,1
14T. MaledonReal Madrid812115,13,65,6
15E. BryantHapoel Tel Aviv710414,96,63,6

Hooaja kõigi 76 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%
1N. HifiParis524,637%29%
2A. VezenkovOlympiacos726,269%30%
3T.J. ShortsValencia823,354%–
4C. EdwardsŽalgiris Kaunas723,738%41%
4C. PayneAnadolu Efes419,662%56%
6D. BaconDubai826,657%40%
7K. PunterBarcelona824,059%34%
8C. JonesPartizan727,751%33%
9S. WilbekinBeşiktaş724,253%37%
10J. MonteroOlympiacos624,052%29%
11M. KabengeleDubai824,266%36%
12T. EtienneParis720,160%40%
13D. WashingtonBayern719,953%45%
14T. MaledonReal Madrid823,148%24%
15E. BryantHapoel Tel Aviv729,549%30%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset); kriips seal, kus numbrid ei klapi. Vabaviskeid selle sarja mängustatistikas ei ole.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%LpRsVlBlPk
Panathinaikos760%35%32,719,97,63,713,3
Maccabi Tel Aviv759%37%29,319,47,13,113,1
Barcelona758%38%30,317,06,91,912,1
Bayern758%37%28,719,16,42,114,6
Olympiacos758%32%36,920,36,12,613,7
Fenerbahçe757%33%33,018,16,64,012,3
Paris857%34%32,120,08,43,213,4
Beşiktaş756%39%28,020,05,01,712,0
Valencia756%39%33,321,36,31,711,1
Baskonia755%28%30,721,37,12,115,6
Partizan755%29%30,419,09,32,611,3
Virtus Bologna755%31%36,317,06,63,913,1
Anadolu Efes754%32%31,917,97,03,115,3
Real Madrid754%40%33,020,64,73,111,7
Dubai853%38%30,817,55,53,111,8
Hapoel Tel Aviv753%37%33,115,75,93,410,3
Lyon-Villeurbanne753%41%26,321,77,43,114,6
Olimpia Milano751%35%31,718,46,31,613,3
Crvena Zvezda750%31%36,319,66,72,312,3
Žalgiris Kaunas749%42%34,319,96,42,114,6

71 mängu meeskonnastatistika põhjal hooaja 76 peetud mängust, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete ja 3P% – kolmepunktivisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi. Vabaviskeid selle sarja mängustatistikas ei ole.

Tänased ja tulevad mängud

Tänased ja tulevad mängud
AegMängTulemus
Beşiktaş – Olympiacos–
Hapoel Tel Aviv – Anadolu Efes–
Lyon-Villeurbanne – Partizan–
Virtus Bologna – Žalgiris Kaunas–
Crvena Zvezda – Bayern–
Maccabi Tel Aviv – Paris–
Real Madrid – Fenerbahçe–
Dubai – Hapoel Tel Aviv–
Anadolu Efes – Panathinaikos–
Žalgiris Kaunas – Partizan–
Lyon-Villeurbanne – Baskonia–
Olympiacos – Olimpia Milano–
Barcelona – Valencia–
Virtus Bologna – Beşiktaş–

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Baskonia – Real Madrid
Baskonia: A.J. Lawson 17, K. Simmons 17, D.J. Stewart 13Real Madrid: T. Maledon 19, T. Luwawu-Cabarrot 14, M. Jantunen 13
86:104
Valencia – Fenerbahçe
Valencia: T.J. Shorts 23, K. Taylor 16, A. Brooks 16Fenerbahçe: W. Baldwin 19, S. Shields 18, W. Clyburn 15
86:78
Panathinaikos – Olimpia Milano
Panathinaikos: K. Nunn 20, M. Lessort 13, J. Hernangomez 11Olimpia Milano: D. Hall 15, L. Bolmaro 10, R.J. Cole 10
80:75
Bayern – Barcelona
Bayern: M. Norris 17, R. Jokubaitis 17, A. Obst 14Barcelona: K. Punter 23, T. Martin 12, J. Nebo 12
84:88
Crvena Zvezda – Maccabi Tel Aviv
Crvena Zvezda: T. Carter 24, J. Butler 21, J. Nwora 18Maccabi Tel Aviv: J. Clark 19, R. Sorkin 13, Y. Madar 7
100:78
Dubai – Paris
Dubai: D. Bacon 24, M. Kabengele 22, M. Wright 12Paris: J. Rhoden 20, N. Hifi 20, S. Herrera 12
93:99

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 56 mängu

Näita

September 2026 · 20 mängu

Näita

Rekordid

Euroliiga
17

Euroliigas läks hooajal 2025/26 lisaajale 17 mängu 402-st – umbes iga 24. mäng.

Euroliiga
46

Euroliigas on alates hooajast 2020/21 kõige suurem kolkimine olnud Olympiacos 117–71 Virtus Bologna (detsember 2022), vahe 46 punkti.

Euroliiga
258

Euroliigas on alates hooajast 2020/21 kõige punktirohkem mäng olnud Barcelona 134–124 Baskonia (detsember 2025, lisaajaga) – kokku 258 punkti.

Euroliiga
27

Euroliigas on hooaegadel 2022/23–2025/26 kõige võimsama põhiturniiri teinud Real Madrid, kes võitis hooajal 2023/24 oma 34 mängust 27.

Eelmine hooaeg 2025/26

402
mängu
172,0
punkti mängus
4%
lisaajale
64%
koduvõite

Esimene poolaeg: 86,3 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Kes juhib Euroliiga tabelit?

Euroliiga 2026/27 tabelit juhib 27. oktoobri seisuga Panathinaikos, kellel on 8 mängust 7 võitu.

Millal on Euroliiga järgmine mäng?

Järgmine mäng on kolmapäeval, 28. oktoobril: Beşiktaş – Olympiacos.

Mitu meeskonda mängib Euroliigas?

Hooajal 2026/27 mängib Euroliigas 20 meeskonda.

Kust näeb Euroliiga tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 76 mängu, viimane 27. oktoobril.