Korvpall

FIBA Euroopa karika tabel ja tulemused 2026/27

FIBA Euroopa karikas 2026/27: seni on mängitud 100 mängu, viimane 29. oktoobril. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

100
mängu
164,5
punkti mängus
5%
lisaajale
61%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 41,6 · 40,1 · 40,5 · 41,4

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

A-alagrupp

A-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Trier440100%382:302
2Trepça43175%335:310
3Split42250%311:328
4Promitheas42250%347:328
5Opava41325%330:328
6Batumi4040%267:376

B-alagrupp

B-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Bàsquet Girona43175%366:300
2Oostende42250%313:320
3Levice42250%300:308
4Szolnoki Olaj42250%322:341
5Zielona Góra42250%309:340
6Dinamo Bucharest41325%324:325

C-alagrupp

C-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Esenler Erokspor440100%375:290
2Kolossos Rhodes42250%295:269
3Sporting CP330100%247:221
4SCM Craiova41325%341:378
5Rilski Sportist3030%223:276
6Gence2020%125:172

D-alagrupp

D-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Szczecin43175%349:329
2Nancy43175%336:276
3Keravnos43175%326:309
4Nitra Blue Wings41325%301:355
5Pärnu41325%297:323
6Vienna Basket41325%313:330

E-alagrupp

E-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Dziki Warszawa43175%345:332
2AEK Larnaca43175%337:321
3Tartu Ülikool42250%365:394
4Iraklis42250%339:319
5Würzburg42250%316:298
6MZT Skopje4040%293:331

F-alagrupp

F-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Körfez Basket43175%351:305
2Chalon-sur-Saône43175%347:289
3Bigbank/Kalev42250%331:333
4Valmiera Glass Via41325%321:349
5Bashkimi31233%229:259
6Manchester Basketball31233%232:276

G-alagrupp

G-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Benfica43175%375:348
2Bakken Bears43175%333:330
3Geneva Lions42250%347:331
4Denizli Basket42250%340:335
5BC Prievidza41325%338:348
6Landau Lions41325%349:390

H-alagrupp

H-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Mykonos440100%335:295
2CSM Oradea43175%353:313
3VEF Rīga42250%388:360
4Lokomotiv Plovdiv42250%341:344
5Fribourg Olympic41325%293:341
6Neftchi IK4040%308:365

Alagrupis järjestatakse meeskonnad punktide järgi: võit annab 2 punkti, kaotus 1; võrdsete punktide korral otsustavad omavahelised mängud.

Tabel arvestab ainult oma mänge: allpool tulemustes olevad eelringi ja hooajaeelsed mängud on märgitud „tabelis arvestamata“.

Viimased tulemused pole tabelisse veel jõudnud.

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
AEK Larnaca484,380,32–01–1
BC Prievidza484,587,01–10–2
Bakken Bears483,382,51–12–0
Bashkimi376,386,31–10–1
Batumi466,894,00–20–2
Benfica493,887,02–01–1
Bigbank/Kalev482,883,32–00–2
Bàsquet Girona491,575,02–01–1
CSM Oradea488,378,32–01–1
Chalon-sur-Saône486,872,32–01–1
Denizli Basket485,083,81–01–2
Dinamo Bucharest481,081,31–10–2
Dziki Warszawa486,383,01–02–1
Esenler Erokspor493,872,52–02–0
Fribourg Olympic473,385,31–10–2
Gence262,586,00–10–1
Geneva Lions486,882,81–21–0
Iraklis484,879,81–11–1
Keravnos481,577,31–12–0
Kolossos Rhodes473,867,31–11–1
Körfez Basket487,876,32–01–1
Landau Lions291,088,51–00–1
Levice475,077,00–22–0
Lokomotiv Plovdiv485,386,02–00–2
MZT Skopje473,382,80–30–1
Manchester Basketball377,392,01–00–2
Mykonos483,873,82–02–0
Nancy484,069,02–01–1
Neftchi IK477,091,30–20–2
Nitra Blue Wings475,388,81–10–2
Oostende478,380,01–11–1
Opava482,582,00–21–1
Promitheas486,882,01–11–1
Pärnu474,380,81–10–2
Rilski Sportist374,392,00–10–2
SCM Craiova485,394,51–10–2
Split477,882,01–11–1
Sporting CP382,373,72–01–0
Szczecin487,382,32–01–1
Szolnoki Olaj480,585,31–11–1
Tartu Ülikool491,398,51–11–1
Trepça483,877,51–12–0
Trier495,575,52–02–0
VEF Rīga497,090,01–11–1
Valmiera Glass Via480,387,31–10–2
Vienna Basket478,382,51–10–2
Würzburg479,074,52–00–2
Zielona Góra477,385,01–11–1

Tabelis arvestatud mängude põhjal, eelringi ja hooajaeelsed mängud välja jäetud; koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1J. FrazierLandau Lions25427,08,06,0
2R. PoliteSCM Craiova49824,55,85,8
3T. JohnsonGeneva Lions37023,35,34,7
4C. FloydGeneva Lions48822,03,35,0
5T. MylesAEK Larnaca48721,83,54,5
6K. Bracy-DavisTrepça24321,54,01,0
7D. RamseyLokomotiv Plovdiv48320,83,59,8
7T. WhiteZielona Góra48320,84,01,3
9M. McClungBàsquet Girona36220,72,32,3
10J. BrownLokomotiv Plovdiv48020,03,32,5
10L. RodriguezVEF Rīga24020,03,51,5
12J. SearsVEF Rīga47819,54,36,3
13B. McBrideValmiera Glass Via47719,32,55,3
13J. DavisKörfez Basket47719,35,52,8
15N. WilliamsPromitheas47619,03,34,0

Hooaja kõigi 100 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1J. FrazierLandau Lions238,929%45%79%
2R. PoliteSCM Craiova427,269%50%88%
3T. JohnsonGeneva Lions330,645%27%90%
4C. FloydGeneva Lions432,850%50%93%
5T. MylesAEK Larnaca433,661%25%88%
6K. Bracy-DavisTrepça227,2100%25%91%
7D. RamseyLokomotiv Plovdiv433,656%26%81%
7T. WhiteZielona Góra426,861%41%76%
9M. McClungBàsquet Girona322,175%53%89%
10J. BrownLokomotiv Plovdiv422,450%29%83%
10L. RodriguezVEF Rīga227,070%70%83%
12J. SearsVEF Rīga432,758%27%65%
13B. McBrideValmiera Glass Via432,648%37%73%
13J. DavisKörfez Basket429,850%38%71%
15N. WilliamsPromitheas430,762%52%67%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Gence – Sporting CP
Gence: X. Rhodes 18, B. Camara 18, K. Magee 15Sporting CP: J. Davis 20, G. Kalscheur 18, L. O'Reilly 10
69:67
Geneva Lions – Benfica
Geneva Lions: C. Floyd 21, K. Kalu 18, T. Johnson 15Benfica: A. Dziewa 19, A. Broussard 17, E. Crandall 17
93:90
Manchester Basketball – Bigbank/Kalev
Manchester Basketball: K. Thompson 24, C. Pigge 16, L. Nelson 15Bigbank/Kalev: K. Allen 23, H. Toom 18, O. Mccormack 17
89:85
Würzburg – Dziki Warszawa
Würzburg: E. Colbert 17, L. Herzog 14, K. Dye 12Dziki Warszawa: L. Frackiewicz 14, A. Luke 14, O. Osunniyi 10
91:62
Bashkimi – Chalon-sur-Saône
Bashkimi: G. Clavell 13, D. Myles 11, S. Shorter 9Chalon-sur-Saône: C. Ponsar 17, N. Kouakou-Heugue 12, J. Grandison 12
66:94
Szczecin – Nancy
Szczecin: T. Gielo 22, P. Zolnierewicz 13, Z. Porter 12Nancy: S. Gombauld 18, M. Hammond 14, K. Marsillon-Noleo 13
90:87
Zielona Góra – Oostende
Zielona Góra: B. Beech 21, T. White 13, G. Denis 12Oostende: S. Buysse 15, A. Miller 14, K. Kostadinov 12
80:77
Nitra Blue Wings – Pärnu
Nitra Blue Wings: D. Bonner 19, J. Hawkins 16, P. Kovacik 9Pärnu: M. Kirves 14, K. Dubults 14, R. Birkans 13
82:80
Split – Promitheas
Split: M. Kacinas 23, M. Rebec 18, N. Johnson 14Promitheas: N. Williams 18, G. Kalaitzakis 15, N. Diplaros 13
88:82
Valmiera Glass Via – Körfez Basket
Valmiera Glass Via: B. McBride 25, J. Heidbreder 20, V. Kohs 12Körfez Basket: B. Buie 29, J. Davis 16, O. Cluff 13
85:87
VEF Rīga – Mykonos
VEF Rīga: L. Rodriguez 19, M. Rogers 16, J. Sears 14Mykonos: J. Love 19, D. Cannady 17, D. Funderburk 11
88:91
Lokomotiv Plovdiv – Fribourg Olympic
Lokomotiv Plovdiv: J. Brown 29, T. Minkov 24, D. Ramsey 23Fribourg Olympic: C. Lykes 22, A. Moerman 20, B. Colon 15
95:83
SCM Craiova – Rilski Sportist
SCM Craiova: R. Polite 31, D. Davis 17, V. Nistor 15Rilski Sportist: C. Kostov 17, I. Richards 16, M. Johnson 10
103:86
Opava – Trier
Opava: E. Tucker 22, R. Kouril 11, J. Montgomery 10Trier: A. Crowley 19, E. Brooks 14, M. Krimmer 12
80:103
Tartu Ülikool – Iraklis
Tartu Ülikool: O. El Sheikh 20, M. Rosenthal 19, M. S. McEwen 18Iraklis: H. Diarra 22, C. Melvin 21, N. Horchler 15
101:100 LA
Szolnoki Olaj – Bàsquet Girona
Szolnoki Olaj: U. M. Brantley K. 21, B. Cseh 18, A. Barnes 14Bàsquet Girona: S. Whittaker 16, J. Perez 12, A. Kunc 9
81:79
Landau Lions – Denizli Basket
Landau Lions: J. Frazier 41, D. Jackson 13, G. Orelik 11Denizli Basket: J. Dunn 30, V. Bailey 17, B. Ivey 10
94:86 LA
Batumi – Trepça
Batumi: G. Ochkhikidze 21, W. Mouganda 13, S. Saladze 12Trepça: D. Hajrizi 20, S. Jones 17, K. Hasbrouck 17
70:91
Kolossos Rhodes – Esenler Erokspor
Kolossos Rhodes: Z. Karampelas 15, P. Willis 14, E. Manjon 9Esenler Erokspor: E. McCollum 22, K. Yebo 11, A. Sow 11
69:71
Neftchi IK – CSM Oradea
Neftchi IK: A. Stepanovic 24, U. Turgut 19, S. Pryce 15CSM Oradea: D. Nichols 23, M. Osborne 15, B. Hume 15
83:99
BC Prievidza – Bakken Bears
BC Prievidza: C. Eugene 33, F. A. Policelli 9, J. Massie 7Bakken Bears: D. Binet 16, Q. Mincey 16, O. Jorgensen 11
78:83
Vienna Basket – Keravnos
Vienna Basket: G. Sherfield 19, A. Langovic 17, A. Novakovic 13Keravnos: T. Flowers 19, S. Tigkas 18, J. Crockett 16
83:85
MZT Skopje – AEK Larnaca
MZT Skopje: E. Krajinic 17, N. Farrakhan 14, L. Varner 10AEK Larnaca: T. Myles 22, A. Durham 17, J. Trovoy 11
69:85
Dinamo Bucharest – Levice
Dinamo Bucharest: D. Marks 18, O. Drame 15, J. Stark 11Levice: T. Hicks 21, T. Chavez 15, G. Dorsey 14
76:78

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 94 mängu

Näita

September 2026 · 6 mängu

Näita

Rekordid

FIBA Euroopa karikas
6

FIBA Euroopa karikasarjas läks hooajal 2025/26 lisaajale 6 mängu 196-st – umbes iga 33. mäng.

FIBA Euroopa karikas
63

FIBA Euroopa karikasarjas on alates hooajast 2020/21 kõige suurem kolkimine olnud Bilbao 117–54 Kutaisi (november 2025), vahe 63 punkti.

FIBA Euroopa karikas
215

FIBA Euroopa karikasarjas on alates hooajast 2020/21 kõige punktirohkem mäng olnud Bilbao 115–100 Brno (november 2025) – kokku 215 punkti.

FIBA Euroopa karikas
15

FIBA Euroopa karikasarjas on alates hooajast 2020/21 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Bilbao: 15 võitu järjest hooajal 2025/26.

Eelmine hooaeg 2025/26

196
mängu
164,0
punkti mängus
3%
lisaajale
61%
koduvõite

Esimene poolaeg: 81,6 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

FIBA Euroopa karikas: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on esmaspäeval, 2. novembril: Würzburg – Tartu Ülikool.

FIBA Euroopa karikas: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 51 meeskonda.

FIBA Euroopa karikas: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 100 mängu, viimane 29. oktoobril.