Korvpall

Kreeka liiga tabel ja tulemused 2026/27

Kreeka liiga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Panathinaikos, kes on võitnud kõik 4 mängu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel ja tulevad mängud.

See hooaeg 2026/27

28
mängu
157,0
punkti mängus
7%
lisaajale
64%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 38,1 · 39,4 · 39,8 · 38,0

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Panathinaikos440100%360:272
2Olympiacos440100%341:264
3PAOK440100%327:304
4Aris43175%318:261
5Peristeri43175%343:353
6Kolossos Rhodes42250%338:332
7AEK Athens42250%295:302
8AS Karditsas42250%276:291
9Iraklis41325%314:316
10Mykonos41325%318:339
11Lefkadas41325%321:343
12Promitheas41325%272:342
13Maroussi4040%287:330
14Vikos4040%286:347

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
AEK Athens473,875,52–00–2
AS Karditsas469,072,82–00–2
Aris479,565,32–01–1
Iraklis478,579,01–10–2
Kolossos Rhodes484,583,02–10–1
Lefkadas480,385,81–10–2
Maroussi471,882,50–10–3
Mykonos479,584,80–21–1
Olympiacos485,366,01–03–0
PAOK481,876,02–02–0
Panathinaikos490,068,03–01–0
Peristeri485,888,32–01–1
Promitheas468,085,50–31–0
Vikos471,586,80–10–3

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1B. TyreePAOK24422,02,01,0
2J. LoveMykonos48621,54,32,5
3C. OsmanPAOK36421,33,71,7
4J. WalkerMaroussi35819,31,72,3
5D. HarmonLefkadas47719,33,55,8
6T. NicholsPeristeri47518,83,34,8
7T. RobinsonLefkadas35016,77,00,7
8M. MorganAris46616,51,52,5
8N. JosephAEK Athens46616,56,80,0
10J. TurnerAS Karditsas46516,31,81,8
11J. McRaeAS Karditsas46215,52,30,3
12J. RobinsonAris46115,35,81,8
13K. NunnPanathinaikos23015,02,04,5
14A. VezenkovOlympiacos45914,85,01,3
14D. FunderburkMykonos45914,86,81,0

Hooaja kõigi 28 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1B. TyreePAOK223,150%33%78%
2J. LoveMykonos433,657%40%95%
3C. OsmanPAOK332,067%43%82%
4J. WalkerMaroussi328,355%18%82%
5D. HarmonLefkadas436,450%23%70%
6T. NicholsPeristeri428,769%26%65%
7T. RobinsonLefkadas328,452%57%67%
8M. MorganAris422,969%41%73%
8N. JosephAEK Athens430,777%–69%
10J. TurnerAS Karditsas430,850%54%77%
11J. McRaeAS Karditsas424,136%33%78%
12J. RobinsonAris425,952%40%87%
13K. NunnPanathinaikos220,458%62%50%
14A. VezenkovOlympiacos422,750%44%94%
14D. FunderburkMykonos428,663%–73%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Olympiacos462%34%68%35,821,88,54,012,5
AEK Athens456%30%72%29,018,06,82,514,0
Panathinaikos456%41%80%33,221,27,03,812,0
Peristeri455%31%64%32,218,510,52,814,0
Mykonos454%39%74%29,815,08,23,017,5
PAOK453%33%75%31,816,25,52,510,8
Lefkadas451%33%67%32,013,27,53,811,8
Iraklis450%34%62%35,014,85,83,015,8
Kolossos Rhodes449%45%78%24,818,56,81,810,8
Aris448%34%73%35,020,810,84,514,8
Maroussi448%28%74%33,014,89,02,517,2
Vikos446%34%71%31,015,56,82,513,8
AS Karditsas445%28%67%32,211,08,04,513,8
Promitheas444%33%64%29,817,06,52,216,0

Hooaja kõigi 28 peetud mängu meeskonnastatistika põhjal, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Tulevad mängud

Tulevad mängud
AegMäng
Vikos – AEK Athens
AS Karditsas – Kolossos Rhodes
Mykonos – Lefkadas
Maroussi – Promitheas
Iraklis – PAOK
Olympiacos – Peristeri
Aris – Panathinaikos
Lefkadas – Aris

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 28 mängu
Kõik selle hooaja tulemused · Oktoober 2026
KuupäevMängTulemus
25.10.2026Promitheas – Olympiacos45:85
25.10.2026Kolossos Rhodes – Vikos80:70
24.10.2026Panathinaikos – AS Karditsas78:64
24.10.2026Peristeri – Maroussi83:81
24.10.2026PAOK – AEK Athens65:62
24.10.2026Lefkadas – Iraklis94:86 LA
24.10.2026Mykonos – Aris72:88
18.10.2026Panathinaikos – Peristeri95:75
18.10.2026Vikos – Olympiacos68:79
17.10.2026Aris – Maroussi74:57
17.10.2026Lefkadas – Promitheas79:80
17.10.2026Iraklis – AS Karditsas71:53
17.10.2026Kolossos Rhodes – PAOK84:88
17.10.2026AEK Athens – Mykonos84:79
11.10.2026Olympiacos – Kolossos Rhodes99:83
10.10.2026Promitheas – Panathinaikos59:84
10.10.2026Aris – AEK Athens88:58
10.10.2026AS Karditsas – Vikos85:74
10.10.2026PAOK – Lefkadas86:73
10.10.2026Maroussi – Mykonos79:82
10.10.2026Peristeri – Iraklis91:89 LA
04.10.2026Iraklis – Olympiacos68:78
04.10.2026Panathinaikos – Vikos103:74
03.10.2026AS Karditsas – Aris74:68
03.10.2026Promitheas – Peristeri88:94
03.10.2026Kolossos Rhodes – Lefkadas91:75
03.10.2026AEK Athens – Maroussi91:70
03.10.2026Mykonos – PAOK85:88

Rekordid

Kreeka liiga
7

Kreeka liigas läks hooajal 2025/26 lisaajale 7 mängu 174-st – umbes iga 25. mäng.

Kreeka liiga
54

Kreeka liigas on alates hooajast 2016/17 kõige suurem kolkimine olnud Lavrio 57–111 Panathinaikos (mai 2018), vahe 54 punkti.

Kreeka liiga
238

Kreeka liigas on alates hooajast 2016/17 kõige punktirohkem mäng olnud Panathinaikos 120–118 Lavrio (jaanuar 2018, lisaajaga) – kokku 238 punkti.

Kreeka liiga
31

Kreeka liigas on alates hooajast 2016/17 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Panathinaikos: 31 võitu järjest hooajal 2017/18.

Eelmine hooaeg 2025/26

174
mängu
168,0
punkti mängus
4%
lisaajale
60%
koduvõite

Esimene poolaeg: 84,3 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Kreeka liiga: kes juhib tabelit?

Kreeka liiga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Panathinaikos, kes on võitnud kõik 4 mängu.

Kreeka liiga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Vikos – AEK Athens.

Kreeka liiga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 14 meeskonda.

Kreeka liiga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 28 mängu, viimane 25. oktoobril.