Korvpall

Leedu korvpalliliiga (LKL) tabel ja tulemused 2026/27

Leedu korvpalliliiga 2026/27 tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Žalgiris Kaunas, kes on võitnud kõik 7 mängu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

33
mängu
166,9
punkti mängus
3%
lisaajale
64%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 43,1 · 39,3 · 42,8 · 41,0

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Žalgiris Kaunas770100%651:511
2Rytas54180%456:417
3Gargždai75271%634:619
4Neptūnas74357%606:583
5Šiauliai73443%585:607
6Lietkabelis73443%532:570
7Juventus73443%600:604
8Jonava62433%455:474
9Tauragė72529%560:621
10Nevėžis6060%428:501

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Gargždai790,688,43–12–1
Jonava675,879,01–21–2
Juventus785,786,33–10–3
Lietkabelis776,081,42–11–3
Neptūnas786,683,33–11–2
Nevėžis671,383,50–20–4
Rytas591,283,41–13–0
Tauragė780,088,72–20–3
Šiauliai783,686,72–11–3
Žalgiris Kaunas793,073,04–03–0

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1J. CarlosGargždai714620,93,18,1
2N. JohnsonJonava611919,83,22,7
3D. AndrewsNevėžis69716,22,82,3
4Y. FrankeNeptūnas710915,63,01,9
5C. ReynoldsJuventus46215,55,31,5
5J. ValanciunasŽalgiris Kaunas46215,55,51,5
7D. StanleyGargždai710414,93,34,3
8A. GudaitisRytas57214,44,81,0
9C. WinstonRytas34314,32,75,7
10J. BlackmonTauragė710014,32,61,7
11S. FofanaŠiauliai68313,82,53,0
12B. KrikkeGargždai79513,64,91,3
13T. JonesJuventus79113,04,41,1
14C. HunterJuventus79012,91,41,9
15H. DrellNeptūnas78912,75,01,6

Hooaja kõigi 33 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1J. CarlosGargždai729,761%44%75%
2N. JohnsonJonava629,863%42%72%
3D. AndrewsNevėžis630,748%36%62%
4Y. FrankeNeptūnas722,549%49%76%
5C. ReynoldsJuventus429,158%43%80%
5J. ValanciunasŽalgiris Kaunas416,977%–73%
7D. StanleyGargždai724,642%39%68%
8A. GudaitisRytas523,071%–63%
9C. WinstonRytas324,573%45%67%
10J. BlackmonTauragė722,536%41%94%
11S. FofanaŠiauliai623,654%36%75%
12B. KrikkeGargždai725,164%–67%
13T. JonesJuventus723,057%25%89%
14C. HunterJuventus724,853%30%71%
15H. DrellNeptūnas722,257%31%58%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Žalgiris Kaunas765%44%71%31,724,17,73,312,6
Rytas562%37%70%35,620,44,83,813,0
Jonava659%31%63%29,215,86,82,714,2
Gargždai757%37%70%31,620,07,01,411,6
Juventus756%36%72%34,414,96,32,414,1
Šiauliai756%35%74%30,018,76,11,413,0
Neptūnas755%35%75%31,918,35,74,311,7
Lietkabelis753%30%66%27,115,08,31,011,3
Nevėžis647%31%63%30,315,56,21,513,8
Tauragė746%34%77%32,115,95,61,413,3

Hooaja kõigi 33 peetud mängu meeskonnastatistika põhjal, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Tulevad mängud

Tulevad mängud
AegMäng
Lietkabelis – Neptūnas
Šiauliai – Tauragė
Jonava – Juventus
Rytas – Žalgiris Kaunas
Nevėžis – Gargždai
Jonava – Rytas
Lietkabelis – Rytas
Neptūnas – Tauragė

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Neptūnas – Šiauliai
Neptūnas: H. Drell 21, Y. Franke 20, E. Fridriksson 18Šiauliai: C. Henderson 13, M. Pacevicius 13, D. Romancenko 12
110:88
Žalgiris Kaunas – Jonava
Žalgiris Kaunas: D. Sirvydis 17, C. Edwards 12, S. Lee 12Jonava: N. Johnson 13, D. Harrison 10, M. Repsys 9
86:63
Juventus – Rytas
Juventus: L. Beliauskas 18, E. Nzekwesi 18, J. Pagenkopf 16Rytas: A. Gudaitis 18, G. Radzevicius 15, C. Winston 15
76:94
Tauragė – Nevėžis
Tauragė: J. Blackmon 19, A. Voinalovych 14, H. Bratanovic 14Nevėžis: D. Andrews 17, X. Rice 17, F. Boardman-Raffet 11
80:76
Gargždai – Lietkabelis
Gargždai: J. Carlos 20, B. Krikke 18, D. Stanley 14Lietkabelis: K. Kennedy 24, O. Jaramaz 9, G. Maldunas 7
83:80

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 21 mängu

Näita

September 2026 · 12 mängu

Näita

Rekordid

Leedu LKL
7

Leedu LKL-is läks hooajal 2025/26 lisaajale 7 mängu 166-st – umbes iga 24. mäng.

Leedu LKL
62

Leedu LKL-is on alates hooajast 2011/12 kõige suurem kolkimine olnud Rytas 116–54 Nevėžis (oktoober 2015), vahe 62 punkti.

Leedu LKL
277

Leedu LKL-is on alates hooajast 2011/12 kõige punktirohkem mäng olnud Nevėžis 143–134 Juventus (aprill 2023, lisaajaga) – kokku 277 punkti.

Eelmine hooaeg 2025/26

166
mängu
174,1
punkti mängus
4%
lisaajale
57%
koduvõite

Esimene poolaeg: 86,7 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Kes juhib Leedu korvpalliliiga tabelit?

Leedu korvpalliliiga 2026/27 tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Žalgiris Kaunas, kes on võitnud kõik 7 mängu.

Millal on Leedu korvpalliliiga järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Lietkabelis – Neptūnas.

Mitu meeskonda mängib Leedu korvpalliliigas?

Hooajal 2026/27 mängib Leedu korvpalliliigas 10 meeskonda.

Kust näeb Leedu korvpalliliiga tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 33 mängu, viimane 25. oktoobril.