Korvpall

Poola liiga tabel ja tulemused 2026/27

Poola liiga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Dąbrowa Górnicza, kes on võitnud kõik 4 mängu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

32
mängu
166,2
punkti mängus
6%
lisaajale
62%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 41,8 · 42,9 · 40,7 · 39,9

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Dąbrowa Górnicza440100%361:323
2Zielona Góra43175%361:345
3Górnik Wałbrzych43175%337:312
4Dziki Warszawa43175%361:295
5Legia43175%323:326
6Szczecin43175%334:302
7Gdynia42250%352:323
8Śląsk Wrocław42250%332:338
9GTK Gliwice42250%319:316
10Anwil Włocławek42250%316:316
11Ostrów Wielkopolski42250%310:328
12Toruń41325%347:377
13Bydgoszcz41325%352:380
14Lublin41325%286:324
15Czarni Słupsk4040%319:336
16Trefl Sopot4040%308:377

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Anwil Włocławek479,079,02–00–2
Bydgoszcz488,095,01–10–2
Czarni Słupsk479,884,00–20–2
Dziki Warszawa490,373,82–01–1
Dąbrowa Górnicza490,380,83–01–0
GTK Gliwice479,879,01–21–0
Gdynia488,080,82–10–1
Górnik Wałbrzych484,378,01–02–1
Legia480,881,52–01–1
Lublin471,581,01–10–2
Ostrów Wielkopolski477,582,00–12–1
Szczecin483,575,51–12–0
Toruń486,894,31–10–2
Trefl Sopot477,094,30–20–2
Zielona Góra490,386,32–01–1
Śląsk Wrocław483,084,51–01–2

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1A. SteinGdynia48220,54,34,5
1L. SakotaToruń48220,53,34,0
3K. SuurorgGdynia47518,82,53,5
4J. HallDąbrowa Górnicza47117,84,37,0
4J. TaylorBydgoszcz47117,84,35,0
6J. SchenkTrefl Sopot46817,03,88,0
6Z. PorterSzczecin46817,06,03,0
8D. KountzDąbrowa Górnicza46516,32,32,5
8J. GarbaczGdynia46516,32,31,0
8M. KimbroughBydgoszcz46516,32,30,3
8M. MadsenCzarni Słupsk46516,32,01,8
8S. MiguelGTK Gliwice46516,33,34,3
13C. J. GarrisonZielona Góra46416,04,58,3
13K. KilpsToruń46416,02,02,3
13S. T. HinesAnwil Włocławek46416,04,52,5

Hooaja kõigi 32 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1A. SteinGdynia432,265%33%76%
1L. SakotaToruń429,456%35%89%
3K. SuurorgGdynia429,372%35%55%
4J. HallDąbrowa Górnicza427,948%33%93%
4J. TaylorBydgoszcz428,944%35%74%
6J. SchenkTrefl Sopot429,258%29%100%
6Z. PorterSzczecin427,346%41%100%
8D. KountzDąbrowa Górnicza425,755%15%89%
8J. GarbaczGdynia431,962%44%89%
8M. KimbroughBydgoszcz422,544%53%100%
8M. MadsenCzarni Słupsk426,955%36%100%
8S. MiguelGTK Gliwice426,853%33%50%
13C. J. GarrisonZielona Góra430,162%58%88%
13K. KilpsToruń424,650%27%83%
13S. T. HinesAnwil Włocławek435,150%24%88%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Gdynia466%36%54%33,819,54,54,210,8
Dziki Warszawa464%27%72%36,825,89,84,011,8
Zielona Góra459%42%75%29,524,010,53,215,0
Śląsk Wrocław457%30%67%30,520,510,52,812,2
Górnik Wałbrzych456%38%74%34,518,05,23,814,8
GTK Gliwice455%36%61%32,515,88,54,217,5
Lublin454%23%75%31,816,25,83,214,8
Toruń454%30%78%27,017,510,01,210,0
Bydgoszcz453%40%75%30,520,27,23,217,2
Anwil Włocławek452%27%75%35,818,56,01,213,5
Ostrów Wielkopolski452%25%76%35,815,88,03,815,0
Szczecin452%33%68%36,221,06,52,213,0
Trefl Sopot452%31%77%31,519,04,23,216,0
Dąbrowa Górnicza450%36%81%37,018,29,23,516,2
Legia450%32%70%35,515,58,53,214,5
Czarni Słupsk446%36%66%26,813,29,04,210,8

Hooaja kõigi 32 peetud mängu meeskonnastatistika põhjal, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot
Dąbrowa Górnicza: J. Hall 19, D. Kountz 18, M. Peterka 13Trefl Sopot: J. Schenk 17, T. Anderson 14, S. Kiejzik 12
88:82
Dziki Warszawa – Czarni Słupsk
Dziki Warszawa: Z. Waterman 18, L. Frackiewicz 15, A. Jamar 13Czarni Słupsk: M. Madsen 23, K. Veinot 17, D. Robinson 10
91:81
Legia – Ostrów Wielkopolski
Legia: G. Goloman 15, D. Arguster 13, K. Zoriks 12Ostrów Wielkopolski: J. Billups 15, K. Lips 14, V. Bobrov 12
84:74
Gdynia – Górnik Wałbrzych
Gdynia: A. Stein 24, K. Suurorg 21, M. Vucic 18Górnik Wałbrzych: M. Scott 14, L. Bockler 12, M. Nowakowski 12
88:95
Śląsk Wrocław – Bydgoszcz
Śląsk Wrocław: J. Egbunu 16, D. Robinson 13, I. Moore 11Bydgoszcz: M. Kimbrough 18, D. Brembly 10, K. Klaczek 8
100:77
Zielona Góra – Anwil Włocławek
Zielona Góra: C. J. Garrison 22, V. Brkic 14, A. Mazurczak 13Anwil Włocławek: S. Wojcik 15, S. T. Hines 14, E. Lecomte 13
78:77
Szczecin – Lublin
Szczecin: Z. Porter 25, M. Witlinski 9, T. Gielo 7Lublin: J. Lottie 13, M. Tass 10, L. Williamson 10
70:54

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 32 mängu

Näita

Rekordid

Poola liiga
15

Poola liigas läks hooajal 2025/26 lisaajale 15 mängu 275-st – umbes iga 18. mäng.

Poola liiga
271

Poola liigas on alates hooajast 2011/12 kõige punktirohkem mäng olnud GTK Gliwice 135–136 Legia (aprill 2023, lisaajaga) – kokku 271 punkti.

Poola liiga
16

Poola liigas on alates hooajast 2011/12 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Zielona Góra: 16 võitu järjest hooajal 2015/16.

Poola liiga
24

Poola liigas on hooaegadel 2021/22–2025/26 kõige võimsama põhiturniiri teinud Anwil Włocławek, kes võitis hooajal 2024/25 oma 30 mängust 24.

Eelmine hooaeg 2025/26

275
mängu
170,3
punkti mängus
5%
lisaajale
61%
koduvõite

Esimene poolaeg: 85,5 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Poola liiga: kes juhib tabelit?

Poola liiga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Dąbrowa Górnicza, kes on võitnud kõik 4 mängu.

Poola liiga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Anwil Włocławek – Ostrów Wielkopolski.

Poola liiga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

Poola liiga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 32 mängu, viimane 25. oktoobril.