Korvpall

Türgi superliiga tabel ja tulemused 2026/27

Türgi superliiga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Bahçeşehir Koleji, kes on võitnud kõik 5 mängu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

40
mängu
166,0
punkti mängus
2%
lisaajale
65%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 41,8 · 41,8 · 41,0 · 40,9

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Bahçeşehir Koleji550100%464:417
2Türk Telekom54180%402:359
3Anadolu Efes54180%428:386
4Esenler Erokspor54180%428:414
5Petkim Spor53260%418:417
6Fenerbahçe53260%442:421
7Trabzonspor53260%411:409
8Karşıyaka52340%399:412
9Beşiktaş52340%413:444
10Tofaş52340%399:420
11Galatasaray52340%443:401
12Körfez Basket52340%409:418
13Denizli Basket51420%404:429
14Bordo Bandirma51420%395:426
15Bursaspor51420%382:421
16Çayırova51420%402:445

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Anadolu Efes585,677,23–01–1
Bahçeşehir Koleji592,883,43–02–0
Beşiktaş582,688,82–00–3
Bordo Bandirma579,085,21–10–3
Bursaspor576,484,20–21–2
Denizli Basket580,885,81–10–3
Esenler Erokspor585,682,82–02–1
Fenerbahçe588,484,21–12–1
Galatasaray588,680,22–10–2
Karşıyaka579,882,42–10–2
Körfez Basket581,883,61–11–2
Petkim Spor583,683,41–12–1
Tofaş579,884,01–21–1
Trabzonspor582,281,82–11–1
Türk Telekom580,471,83–01–1
Çayırova580,489,01–20–2

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1Q. PetersonBordo Bandirma511623,23,23,8
2M. Davis JrEsenler Erokspor36220,73,03,7
3A. ElKarşıyaka510120,21,63,2
4J. CrawfordÇayırova510020,03,27,4
5J. HardingTürk Telekom47919,81,82,3
6J. DavisKörfez Basket58817,66,62,6
7T. Horton-TuckerFenerbahçe35217,34,34,0
8V. BaileyDenizli Basket58617,22,22,0
9J. Freeman-LibertyBursaspor58517,03,03,0
9M. FlynnBahçeşehir Koleji58517,02,84,0
11B. TaylorBursaspor58416,82,88,6
11F. WhiteÇayırova58416,88,21,0
11J. MeeksDenizli Basket58416,85,22,4
14E. McCollumEsenler Erokspor46516,31,82,0
15J. JuzangFenerbahçe23216,05,51,5

38 mängu statistika põhjal hooaja 40 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1Q. PetersonBordo Bandirma530,741%43%77%
2M. Davis JrEsenler Erokspor333,053%58%87%
3A. ElKarşıyaka530,250%53%94%
4J. CrawfordÇayırova531,755%40%82%
5J. HardingTürk Telekom422,353%50%83%
6J. DavisKörfez Basket528,650%45%58%
7T. Horton-TuckerFenerbahçe321,175%47%88%
8V. BaileyDenizli Basket529,954%31%83%
9J. Freeman-LibertyBursaspor526,660%32%68%
9M. FlynnBahçeşehir Koleji527,354%35%94%
11B. TaylorBursaspor533,660%50%50%
11F. WhiteÇayırova532,362%17%74%
11J. MeeksDenizli Basket535,053%38%91%
14E. McCollumEsenler Erokspor423,440%38%84%
15J. JuzangFenerbahçe224,383%56%88%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Fenerbahçe562%35%78%30,018,47,62,011,6
Galatasaray560%36%68%32,418,85,43,210,6
Anadolu Efes558%34%82%33,820,67,23,812,6
Bursaspor558%34%66%29,019,87,02,815,8
Çayırova557%32%74%27,614,86,40,811,6
Tofaş557%25%83%27,617,07,02,015,2
Türk Telekom557%31%75%28,419,49,02,010,8
Bahçeşehir Koleji556%45%83%33,021,25,02,011,4
Beşiktaş553%38%74%29,019,06,21,213,2
Petkim Spor553%38%75%33,419,26,82,013,2
Trabzonspor553%42%76%28,018,06,81,813,0
Esenler Erokspor552%37%78%32,619,07,01,613,2
Bordo Bandirma551%32%72%36,417,66,21,217,0
Denizli Basket551%36%81%27,817,05,02,410,8
Körfez Basket551%33%71%29,817,29,01,812,0
Karşıyaka550%43%72%27,019,27,43,012,0

Hooaja kõigi 40 peetud mängu meeskonnastatistika põhjal, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Galatasaray – Bordo Bandirma
Galatasaray: B. Durmaz 18, A. Smailagic 18, C. Metu 17Bordo Bandirma: Q. Peterson 17, D. Jefferson 15, P. Aldridge 10
102:68
Tofaş – Petkim Spor
Tofaş: G. Brown 19, S. Kabaca 11, L. Apaydin 8Petkim Spor: M. Abmas 15, C. Horton 14, K. Cook 10
72:74
Karşıyaka – Fenerbahçe
Karşıyaka: A. El 22, S. Enoch 13, Y. Gultekin 12Fenerbahçe: I. Sargiunas 22, T. Horton-Tucker 14, T. Forrest 10
72:97
Anadolu Efes – Körfez Basket
Anadolu Efes: C. Payne 17, C. Malcolm 14, S. Yusta 14Körfez Basket: J. Davis 18, B. Buie 12, A. Reese 11
93:77
Bahçeşehir Koleji – Beşiktaş
Bahçeşehir Koleji: M. Reed 18, D. Inglis 16, M. Ponitka 15Beşiktaş: J. Nowell 21, E. Omoruyi 15, L. Walker 15
100:96
Türk Telekom – Denizli Basket
Türk Telekom: U. Trifunovic 21, D. Ozdemiroglu 12, S. Mckissic 12Denizli Basket: B. Ivey 14, J. Dunn 14, V. Bailey 12
97:76
Trabzonspor – Esenler Erokspor90:93

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 32 mängu

Näita

September 2026 · 8 mängu

Näita

Rekordid

Türgi superliiga
14

Türgi superliigas läks hooajal 2025/26 lisaajale 14 mängu 262-st – umbes iga 19. mäng.

Türgi superliiga
90

Türgi superliigas on alates hooajast 2016/17 kõige suurem kolkimine olnud Tofaş 145–55 Afyon Belediye (jaanuar 2022), vahe 90 punkti.

Türgi superliiga
237

Türgi superliigas on alates hooajast 2016/17 kõige punktirohkem mäng olnud Gaziantep 118–119 Eskisehir (oktoober 2017, lisaajaga) – kokku 237 punkti.

Türgi superliiga
30

Türgi superliigas on hooaegadel 2016/17–2025/26 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Fenerbahçe: 30 võitu järjest hooajal 2016/17.

Eelmine hooaeg 2025/26

262
mängu
167,2
punkti mängus
5%
lisaajale
59%
koduvõite

Esimene poolaeg: 84,3 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Türgi superliiga: kes juhib tabelit?

Türgi superliiga 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Bahçeşehir Koleji, kes on võitnud kõik 5 mängu.

Türgi superliiga: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Körfez Basket – Trabzonspor.

Türgi superliiga: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

Türgi superliiga: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 40 mängu, viimane 25. oktoobril.