Maailmameistrivõistlused

Maailmameistrivõistlused 2019

Maailmameistrivõistlused 2019: esimese ringi alagruppide tabelid, resultatiivseimad mängijad, turniiri tipud ja kõik tulemused.

Turniir 2019 numbrites

92
mängu
159,0
punkti mängus
5%
lisaajale
59%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 38,8 · 37,7 · 39,7 · 41,6

Kõik turniiri mängud, väljalangemismängud kaasa arvatud.

Turniir 2019 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitSerbia – Filipiinid126:6702.09.2019
Kõige punktirohkem mängTürgi – Uus-Meremaa101:10209.09.2019

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

1. alagrupp

1. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Serbia330100%323:203
2Itaalia32167%277:215
3Angola31233%204:278
4Filipiinid3030%210:318

2. alagrupp

2. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Poola330100%239:208
2Venezuela32167%228:210
3Hiina31233%205:206
4Elevandiluurannik3030%189:237

3. alagrupp

3. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Argentina330100%258:211
2Venemaa32167%230:219
3Nigeeria31233%266:242
4Lõuna-Korea3030%208:290

4. alagrupp

4. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Hispaania330100%247:190
2Puerto Rico32167%213:218
3Tuneesia31233%205:235
4Iran3030%213:235

5. alagrupp

5. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Austraalia330100%276:242
2Leedu32167%275:203
3Kanada31233%243:260
4Senegal3030%175:264

6. alagrupp

6. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Brasiilia330100%265:245
2Kreeka32167%266:236
3Uus-Meremaa31233%284:288
4Montenegro3030%216:262

7. alagrupp

7. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1USA330100%279:204
2Tšehhi32167%247:240
3Türgi31233%254:251
4Jaapan3030%188:273

8. alagrupp

8. alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Prantsusmaa330100%271:194
2Dominikaani Vabariik32167%206:234
3Saksamaa31233%238:210
4Jordaania3030%202:279

Alagruppide tabelid, arvutatud nende mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Alagrupid on pandud kokku selle järgi, kes kellega mängis; numbrid on meie omad, mitte ametlikud alagrupitähed.

Tabelites on ainult esimese ringi mängud; hilisemad mängud (teine ring, kohamängud või väljalangemismängud) on allpool tulemuste hulgas.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1LagunaLõuna-Korea511523,012,81,8
2B. BogdanovicSerbia818322,94,14,4
3C. WebsterUus-Meremaa511422,84,65,6
4C. OsmanTürgi48721,83,52,3
5P. MillsAustraalia714821,12,14,1
6D. TuckerJordaania510521,04,81,2
7E. FournierPrantsusmaa815819,83,83,0
8D. SchroderSaksamaa59819,64,69,4
9M. MahmutogluTürgi47518,81,51,3
10I. FotuUus-Meremaa59218,46,01,6
11L. ScolaArgentina814317,98,11,8
12C. DePrantsusmaa813216,51,63,4
13K. WiltjerKanada58216,43,01,0
14A. Al DwairiJordaania46516,37,51,5
14J. YiHiina46516,37,81,3

87 mängu statistika põhjal hooaja 92 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
Argentina – Serbia97:87
Hispaania – Poola90:78
USA – Prantsusmaa79:89
Austraalia – Tšehhi82:70

Kohamängud

Play-off · Kohamängud
AegMängTulemus
Serbia – USA94:89
Poola – Tšehhi84:94

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
Hispaania – Austraalia95:88 LA
Argentina – Prantsusmaa80:66

7. koha mäng

Play-off · 7. koha mäng
AegMängTulemus
USA – Poola87:74

5. koha mäng

Play-off · 5. koha mäng
AegMängTulemus
Serbia – Tšehhi90:81

3. koha mäng

Play-off · 3. koha mäng
AegMängTulemus
Prantsusmaa – Austraalia67:59

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
Argentina – Hispaania75:95

Kõik turniiri tulemused

September 2019 · 84 mängu
Kõik turniiri tulemused · September 2019
KuupäevMängTulemus
15.09.2019Argentina – Hispaania75:95
15.09.2019Prantsusmaa – Austraalia67:59
14.09.2019Serbia – Tšehhi90:81
14.09.2019USA – Poola87:74
13.09.2019Argentina – Prantsusmaa80:66
13.09.2019Hispaania – Austraalia95:88 LA
12.09.2019Poola – Tšehhi84:94
12.09.2019Serbia – USA94:89
11.09.2019Austraalia – Tšehhi82:70
11.09.2019USA – Prantsusmaa79:89
10.09.2019Hispaania – Poola90:78
10.09.2019Argentina – Serbia97:87
09.09.2019USA – Brasiilia89:73
09.09.2019Saksamaa – Kanada82:76
09.09.2019Prantsusmaa – Austraalia98:100
09.09.2019Türgi – Uus-Meremaa101:102
09.09.2019Tšehhi – Kreeka77:84
09.09.2019Jordaania – Senegal79:77
09.09.2019Dominikaani Vabariik – Leedu55:74
09.09.2019Jaapan – Montenegro65:80
08.09.2019Hispaania – Serbia81:69
08.09.2019Iran – Filipiinid95:75
08.09.2019Hiina – Nigeeria73:86
08.09.2019Poola – Argentina65:91
08.09.2019Puerto Rico – Itaalia89:94 LA
08.09.2019Venezuela – Venemaa60:69
08.09.2019Tuneesia – Angola86:84
08.09.2019Elevandiluurannik – Lõuna-Korea71:80
07.09.2019USA – Kreeka69:53
07.09.2019Saksamaa – Senegal89:78
07.09.2019Prantsusmaa – Leedu78:75
07.09.2019Türgi – Montenegro79:74
07.09.2019Brasiilia – Tšehhi71:93
07.09.2019Kanada – Jordaania126:71
07.09.2019Austraalia – Dominikaani Vabariik82:76
07.09.2019Uus-Meremaa – Jaapan111:81
06.09.2019Hispaania – Itaalia67:60
06.09.2019Hiina – Lõuna-Korea77:73
06.09.2019Argentina – Venezuela87:67
06.09.2019Tuneesia – Filipiinid86:67
06.09.2019Serbia – Puerto Rico90:47
06.09.2019Angola – Iran62:71
06.09.2019Poola – Venemaa79:74
06.09.2019Nigeeria – Elevandiluurannik83:66
05.09.2019Dominikaani Vabariik – Prantsusmaa56:90
05.09.2019USA – Jaapan98:45
05.09.2019Kreeka – Uus-Meremaa103:97
05.09.2019Leedu – Austraalia82:87
05.09.2019Saksamaa – Jordaania96:62
05.09.2019Türgi – Tšehhi76:91
05.09.2019Brasiilia – Montenegro84:73
05.09.2019Kanada – Senegal82:60
04.09.2019Venemaa – Argentina61:69
04.09.2019Hispaania – Iran73:65
04.09.2019Venezuela – Hiina72:59
04.09.2019Itaalia – Serbia77:92
04.09.2019Puerto Rico – Tuneesia67:64
04.09.2019Lõuna-Korea – Nigeeria66:108
04.09.2019Elevandiluurannik – Poola63:80
04.09.2019Angola – Filipiinid84:81 LA
03.09.2019Jordaania – Prantsusmaa64:103
03.09.2019USA – Türgi93:92 LA
03.09.2019Brasiilia – Kreeka79:78
03.09.2019Leedu – Kanada92:69
03.09.2019Saksamaa – Dominikaani Vabariik68:70
03.09.2019Jaapan – Tšehhi76:89
03.09.2019Montenegro – Uus-Meremaa83:93
03.09.2019Austraalia – Senegal81:68
02.09.2019Puerto Rico – Hispaania63:73
02.09.2019Lõuna-Korea – Venemaa73:87
02.09.2019Hiina – Poola76:79 LA
02.09.2019Serbia – Filipiinid126:67
02.09.2019Tuneesia – Iran79:67
02.09.2019Nigeeria – Argentina81:94
02.09.2019Venezuela – Elevandiluurannik87:71
02.09.2019Itaalia – Angola92:61
01.09.2019Tšehhi – USA67:88
01.09.2019Prantsusmaa – Saksamaa78:74
01.09.2019Kreeka – Montenegro85:60
01.09.2019Senegal – Leedu47:101
01.09.2019Dominikaani Vabariik – Jordaania80:76
01.09.2019Türgi – Jaapan86:67
01.09.2019Uus-Meremaa – Brasiilia94:102
01.09.2019Kanada – Austraalia92:108
August 2019 · 8 mängu
Kõik turniiri tulemused · August 2019
KuupäevMängTulemus
31.08.2019Argentina – Lõuna-Korea95:69
31.08.2019Hispaania – Tuneesia101:62
31.08.2019Elevandiluurannik – Hiina55:70
31.08.2019Filipiinid – Itaalia62:108
31.08.2019Iran – Puerto Rico81:83
31.08.2019Venemaa – Nigeeria82:77
31.08.2019Poola – Venezuela80:69
31.08.2019Angola – Serbia59:105