Tansaania

Ligi Kuu Bara tabel ja tulemused 2026/27

Ligi Kuu Bara 2026/27: tabelit juhib 27. oktoobri seisuga Simba, kes on 8 mänguga kogunud 24 punkti.

See hooaeg 2026/27 · 69 mängu

2,46
Väravaid mängus
43%
3+ väravat
51%
Mõlemad lõid
2,60
Kaarte mängus
54%
Koduvõidud
52%
Esimese poolaja väravaid

Kui üks meeskond poolajal juhtis, võitis ta lõpuks 89% neist mängudest.

Tabel

Tabel · Kõik
KohtMeeskondMVViKVäravadVVPVorm
1Simba880019:4+1524Vorm: võit, võit, võit, võit, võit.
2Young Africans971119:5+1422Vorm: võit, võit, kaotus, viik, võit.
3Azam852113:7+617Vorm: viik, võit, võit, kaotus, võit.
4JKT Tanzania1052312:12017Vorm: kaotus, võit, võit, võit, viik.
5Dodoma Jiji94328:5+315Vorm: võit, võit, viik, võit, viik.
6Polisi Tanzania933312:11+112Vorm: kaotus, võit, kaotus, viik, viik.
7Namungo94059:12−312Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, võit.
8Mashujaa940510:15−512Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus.
9Singida Black Stars832314:11+311Vorm: võit, võit, kaotus, viik, kaotus.
10Mbeya City83148:9−110Vorm: võit, viik, kaotus, kaotus, kaotus.
11Coastal Union93158:13−510Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus.
12Tabora United81436:7−17Vorm: kaotus, viik, võit, kaotus, viik.
13Geita Gold82159:15−67Vorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus.
14Pamba Jiji913510:15−56Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, viik.
15Kagera Sugar91359:17−86Vorm: kaotus, viik, võit, viik, kaotus.
16Fountain Gate81254:12−85Vorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, viik.

Võõrsil

Näita

Viimased 6

Näita

Koht vooru järel

1510151612345678910VoorSimba: 3, 2, 2, 2, 2, 2, 1, 1, 1, 1Young Africans: 2, 1, 1, 1, 1, 1, 2, 2, 2, 2Azam: 6, 5, 4, 4, 3, 3, 3, 3, 3, 3JKT Tanzania: 8, 14, 16, 11, 9, 10, 9, 5, 4, 4Dodoma Jiji: 7, 13, 13, 10, 8, 7, 6, 4, 5, 5Polisi Tanzania: 10, 4, 3, 7, 7, 5, 7, 8, 6, 6Simba (1.)Young Africans (2.)Azam (3.)JKT Tanzania (4.)Dodoma Jiji (5.)Polisi Tanzania (6.)Simba (1.)Young Africans (2.)Azam (3.)JKT Tanzania (4.)Dodoma Jiji (5.)Polisi Tanzania (6.)

Iga joone lõpus on klubi nimi; diagrammi all olevas tabelis on samad numbrid.

Kohad tabelina
Koht vooru järel
VoorSimbaYoung AfricansAzamJKT TanzaniaDodoma JijiPolisi Tanzania
13268710
221514134
321416133
421411107
5213987
62131075
7123967
8123548
9123456
10123456

Tänased ja tulevad mängud

Vorm: viik, võit, võit, kaotus, võit. AzamVorm: võit, viik, kaotus, kaotus, kaotus. Mbeya City keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 38%keskm. 3,0 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus. Coastal UnionVorm: kaotus, viik, võit, viik, kaotus. Kagera Sugar keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 38%keskm. 1,9 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, võit, viik, viik. Pamba JijiVorm: võit, võit, kaotus, viik, kaotus. Singida Black Stars keskm. 3,0 väravat3+ väravat: 59%keskm. 2,4 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, võit, kaotus, viik. Tabora UnitedVorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. Geita Gold keskm. 2,3 väravat3+ väravat: 38%keskm. 2,3 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, võit. NamungoVorm: kaotus, võit, kaotus, viik, viik. Polisi Tanzania keskm. 2,4 väravat3+ väravat: 38%keskm. 2,3 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, võit, viik. JKT TanzaniaVorm: viik, võit, võit, kaotus, võit. Azam keskm. 2,5 väravat3+ väravat: 49%keskm. 3,3 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, võit, kaotus. Coastal UnionVorm: võit, võit, viik, võit, viik. Dodoma Jiji keskm. 1,9 väravat3+ väravat: 28%keskm. 1,6 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, kaotus, viik, viik. Polisi TanzaniaVorm: viik, kaotus, kaotus, kaotus, kaotus. Geita Gold keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 42%keskm. 2,6 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, kaotus, viik, võit. Young AfricansVorm: kaotus, viik, võit, viik, kaotus. Kagera Sugar keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 44%keskm. 3,2 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, viik, võit, kaotus, viik. Tabora UnitedVorm: kaotus, kaotus, viik, kaotus, viik. Fountain Gate keskm. 1,8 väravat3+ väravat: 25%keskm. 1,8 kaarti

Ava leht

Vorm: kaotus, võit, võit, kaotus, kaotus. MashujaaVorm: kaotus, kaotus, võit, viik, viik. Pamba Jiji keskm. 2,8 väravat3+ väravat: 62%keskm. 2,8 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, viik, kaotus, kaotus, kaotus. Mbeya CityVorm: võit, võit, kaotus, viik, kaotus. Singida Black Stars keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 50%keskm. 2,6 kaarti

Ava leht

Vorm: võit, võit, võit, võit, võit. SimbaVorm: kaotus, kaotus, kaotus, võit, võit. Namungo keskm. 2,6 väravat3+ väravat: 47%keskm. 2,6 kaarti

Ava leht

Vorm: viimased viis mängu, vanim vasakul. V võit, Vi viik, K kaotus.

Numbrid: mõlema meeskonna selle hooaja mängude keskmised, mitte ennustus.

Meeskondade numbrid

Selle hooaja keskmised ühe mängu kohta.

Meeskondade numbrid
MeeskondLöödudSisse lastud3+ väravatMõlemad lõidNullimängudKaarte mängusOma kaarte mängus
Azam1,620,8838%50%38%3,142,00
Coastal Union0,891,4444%56%11%0,830,33
Dodoma Jiji0,890,5611%22%56%2,381,12
Fountain Gate0,501,5025%38%12%1,621,25
Geita Gold1,121,8850%25%12%2,501,62
JKT Tanzania1,201,2060%50%30%3,382,12
Kagera Sugar1,001,8933%67%0%3,001,22
Mashujaa1,111,6767%67%11%3,001,89
Mbeya City1,001,1238%38%38%2,881,38
Namungo1,001,3344%44%33%1,880,88
Pamba Jiji1,111,6756%67%11%2,561,44
Polisi Tanzania1,331,2233%67%33%2,781,33
Simba2,380,5050%50%50%3,381,12
Singida Black Stars1,751,3862%75%12%2,251,00
Tabora United0,750,8825%50%25%2,000,88
Young Africans2,110,5656%44%56%3,441,00

Kõik selle hooaja tulemused

10. voor · 2 mängu
10. voor
KuupäevMängTulemus
27.10Dodoma Jiji – JKT Tanzania0–0
27.10Young Africans – Mashujaa2–1
9. voor · 3 mängu

Näita

8. voor · 8 mängu

Näita

7. voor · 8 mängu

Näita

6. voor · 8 mängu

Näita

5. voor · 8 mängu

Näita

4. voor · 8 mängu

Näita

3. voor · 8 mängu

Näita

2. voor · 8 mängu

Näita

1. voor · 8 mängu

Näita

Viimaste päevade mängudel on oma leht.

Mängijad · 2026/27

Väravakütid

Väravakütid
KohtMängijaVäravaidneist penaltist
1A. Chirwa
Geita Gold
41
2A. Jabiri
Polisi Tanzania
4
3C. Chama
Simba
4
4E. Mpanzu
Simba
4
5A. Suleiman
Azam
32
6M. Said
Kagera Sugar
3
7P. Shalulile
Young Africans
3
8H. Lukindo
Namungo
21
9I. Diomande
Pamba Jiji
21
10P. Peter
JKT Tanzania
21

Enim kaarte

Enim kaarte
KohtMängijaKollasedPunased
1A. Ali
Geita Gold
1
2A. Chirwa
Geita Gold
1
3A. Chirwa
Geita Gold
1
4A. Kangwanda
Young Africans
1
5A. Mligo
Simba
1
6A. Msengi
JKT Tanzania
1
7A. Rafiu Kassali
Simba
1
8C. Tebandeke
Geita Gold
1
9D. Mhilu
Kagera Sugar
1
10F. Ngoma
Young Africans
1

Hooajad numbrites

Hooajad numbrites
HooaegMängeVäravaid mängus3+ väravatMõlemad lõidKoduvõit / viik / võõrsilvõit %
2026/27692,4643%51%54 / 20 / 26
2025/262392,1739%36%45 / 28 / 26
2024/252402,3845%38%48 / 25 / 27
2023/242402,1739%43%44 / 31 / 25
2022/232402,3442%46%49 / 22 / 28

Hooaja kõik lõppenud liigamängud, 90 minutit; uusim hooaeg seni peetud mängudest.

Millal väravad tulevad

See hooaeg 2026/27 · 69 mängu

1–15'15%
16–30'17%
31–45'20%
46–60'14%
61–75'16%
76–90'19%

Esimesel poolajal 51% väravatest · 85. minutist alates 12% · avavärav keskmiselt 32. minutil.

Eelmine hooaeg 2025/26 · 239 mängu

1–15'14%
16–30'13%
31–45'22%
46–60'13%
61–75'17%
76–90'20%

Esimesel poolajal 49% väravatest · 85. minutist alates 13% · avavärav keskmiselt 34. minutil.

Väravate osakaal minutite järgi; lisaminutid lähevad oma poolaja hulka, lisaaeg ja penaltiseeria ei lähe arvesse.

Korduma kippuvad küsimused

Ligi Kuu Bara: kes juhib tabelit?

Ligi Kuu Bara 2026/27: tabelit juhib 27. oktoobri seisuga Simba, kes on 8 mänguga kogunud 24 punkti.

Ligi Kuu Bara: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on kolmapäeval, 28. oktoobril: Azam – Mbeya City.

Ligi Kuu Bara: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

Ligi Kuu Bara: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 69 mängu, viimane 27. oktoobril.

Andmed: spordiandmete pakkujad. Keskmised on mängu kohta.

Päeva vihjed Telegramis

Igal hommikul (umbes kell 10) lähevad päeva kaardivihjed tasuta Telegrami kanalisse; mõnel päeval vihjet pole ja ütleme seda ausalt.